• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o první mimčo od června 2013

25. srpna 2013 
Ahojky,

je tu nějaká holčina co by chtěla začít snažení o první mimčo od června 2013?

Pojdme si to čekání zkrátit :o)
22. kvě 2013 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ránko, tak já se k tobě přidám :slight_smile: Zatím jsme se pokoušeli jen tak, kdy se nám zachtělo. Ale teď jsme si řekli, že bychom to už měli brát poctivě a začít se fakt snažit.. Takže si začnu měřit bazální teplotu, ať vím, co se děje a tak :wink: No, snad se nám to podaří brzy!!!
23. kvě 2013 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky jedna diskuze už tady je, tak se můžete přidat :slight_smile:
23. kvě 2013 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám se do diskuze :slight_smile: Držím vám všem pěstičky snad se brzy zadaří :wink:
23. kvě 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem, i já se k vám ráda přidám :slight_smile: víc hlav, víc ví ;)
23. kvě 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jak jste na tom? Snažíte se pořádně a často? :slight_smile: My zatím pořád jen tak, jak kdy se nám nebo spíš mně zachce..
28. kvě 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzinkas ahojky a procpak se ti nechce? Jinak u nas jede snszenicko každy den
28. kvě 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, tak vy teda válíte :slight_smile: A můžu se zeptat, jak dlouho se už snažíte? My asi tak od dubna, poslední antikoncepci jsem měla v únoru, ale pak jsem musela chodit na injekce, abych dostala menses. No a naposledy mně doktor řekl, že mám ovulaci, tak jsme na to skočili a na druhý den jsem hned dostala menses. A někde jsem četla, že se vajíčko musí uhnízdit a musí na to mít čas aspoň týden před menstruací.. A to já jsem teda neměla, takže se zase nezadařilo a začínám z toho být taková zdrblá, že se nám třeba nezadaří vůbec a tak. Obdivuju páry, které se snaží třeba rok a nezblbnou z toho!!!
29. kvě 2013 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dámy, tak já se také přidávám, od června bych ráda poctivě začla s tím snaženíčkem, vlastně to bude rok od svatby, takže by už bylo na čase. Jinak HA neberu už aspoň 5 let ani jinou antikoncepci, máme přerušovaný styk. Před dvěmi lety mi řekli doktoři, že mám endometriozu a doporučili nasadit HA lečbu nebo otěhotnění. HA jsem nechtěla já a těhotenství zas muž.
Takže jsem upřímně zvědavá, jak nám to půjde nebo nepůjde, snažím se na to moc nemyslet, pro případ zklamání...
No a jinak bych to viděla to snažení tak 2x-3x do týdne, aby se stihli vytvořit pořádná zásoba spermií:grinning: no uvidíme.
Dneska začnu tím, že na sebe vezmu sexy prádelko a nechám se překvapit co se bude dít. :grinning:
29. kvě 2013 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě otázečka, všechny čekáte 1. mimi nebo už pořadí 2. či 3.? :grinning:
29. kvě 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzief My budeme mít rok od svatby v srpnu, takže si myslím, že je to taky taková příhodná doba :wink: No, já jsem žila v iluzi, že přestanu brát prášky a hned se nám to podaří. Ještě i doktor mně říkal, že po vysazení se mně vajíčka zblázní a určitě se nám to hned podaří.. No a nic, i když vím, ještě to není bůh ví jaká doba, ale i tak.. :unamused: A měříš si tu bazální teplotu? A s tím sexy prádelkem, je to dobrý nápad - navíc, dneska je středa :grinning:
29. kvě 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzinkas to mě docela překvapilo, že tohle ti řekl doktor, co jsem slyšela, tak právě tvrdí, že hned to nebude po vysazení, to jsou ojedinělé případy, spíš to dýl trvá půl roku až rok a když nic tak pak se zajde za doktorem, takže to je taky důvod, proč už tolik let neberu HA, páč je to chemie, která tělu teda moc neprospívá spíš naopak, navíc jsem byla celkem nervní z toho, že už jsem neměla skoro ani menzes, to mě vyděsilo a a hned jsem s tím přestala. Ale psala si, že od února, tak to je celkem brzy, chce to asi ještě čas a jinak MS je pravidelný?

Ano středa, je ho tam opravdu třeba:grinning:
29. kvě 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne neměřím, tak daleko jsem ještě nedošla, tak nějak asi už poznám, jestli mám ovulku...ale jsme teprve na začátku, snaženíčko ještě ani nezačlo, tak nevím no:grinning:
29. kvě 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana tak mi to nedalo a zkusili jsme minulý týden na ostro, ještě po aktu jsem si dala polštář pod zadek..no a dva dny na to jsem to dostala, takže červen musí vyjít děvčata, hned jak budu moct na to vlítnem a budem souložit a souložit a to bych se na to podívala...jsem odhodlaná, manžel také. Tak si držme palce!
A co vy dámy, už jste začly?
4. čer 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@suzief Ahojky!! U tebe se taky jedna o první?? Jop to jsme na tom stejně, já sem 24 dc tak uvidime zda ms dorazí nebo nee, ale jak já chci aby nedorazila:slight_smile:) to první snaxenicko je nejlepší že? :slight_smile:)

Jinak taky nenerim, to mi přijde zatím zbytečné:slight_smile:)

Držím palecky moc moc
4. čer 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Červen je nás měsíc!!!! :confused: :grinning:
4. čer 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana jojo, první a snad né poslední, i kdyby měli bejt dvojčata, tak by nám to nevadilo...:grinning: tak já nevím jestli to máme zkoušet fakt každej den, nebo obden, kvůli řádné zásobě a kvalitě spermatu nebo ještě počkat, až mi nějak uzraje vajíčko, což přesně nevím kdy je...bože tak chci aby to vyšlo hnedka, asi se budu snad za to i modlit:grinning: i tobě držím pěsti, jakej máš plán?
4. čer 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@suzief tak mi zatím jedeme podle nálady, ale zhruba nám to vychází sex každý den ale řekněme sex s řádným koncem ib den. Já bych moc rasda aby ti vyšlo hned,chtěla bych jarní miminko, holčičku:slight_smile:) a co ty? Bereš listovku?
4. čer 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana nejdřív jsem chtěla kluka, ale těch je v okolí už celkem dost, tak si říkám zas holku ale to bych o ní měla zas hroznej strach...tak uvidíme ideálně dvojčata ale v genech to nemáme to by byla velká haluz:grinning: no jinak listovku nemám, myslíš jako doplněk stravy nebo salát? a ty bereš? Jen si říkám že bych manželovi nasadila celerovou pomazánku atd. prej je taky na to dobrá:grinning:
4. čer 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@suzief beru vyloženě listovku, jednu mlsam každý den, v lékárně sem to koupila asi za čtyřicet korun :slight_smile:) jinak já chci moc.moc holčičku, a dvojcatka holčičky by byly sen, ale v naší rodině svůj ata nejsou vůbec tak mám asi smůlu :slight_smile:)
Manžel omezil alkohol a máme každý den nějaké to ovoce jako přírodnívitaminky, takže je super, vzorny :slight_smile:)
4. čer 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Krásné dobré ranko, tak jak jedete? ja sem MS dostala, takže čekám až odejde a pak jedeme na novo :o)
8. čer 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, takže vy zatím taky nic? Ani my :unamused: Už jsem měla dostat menses, ale nic, dělala jsem si i test a bohužel nic tam není, tak budu volat doktorovi, ať mně dá zase vyvolávačku :frowning2: Taky jsem začala brát tu listovku, aspoň pro dobrý pocit. A ještě chci dneska vytáhnout orbitrek, nadšeně jsem si ho vloni koupila, párkrát jsem na něm cvičila a teď je schovaný a práší se na něho, tak ho vytáhnu a budu se trošku hýbat, to určitě taky pomůže :slight_smile:
10. čer 2013 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám se k vám do party :slight_smile: Já vysadila HA 24. 5. 2013 a od té doby mě denně bolí podbříšek - pocit, jako když pořád musím na malou, někdy silnější bolest jako při MS - takže doufám, že to s první MS bez HA odezní (nemáte s tím zkušenosti?). Jinak zatím nic netestuju a necháváme tomu volný průběh. Tak uvidíme, jak rychle se zadaří :slight_smile:
11. čer 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mipahoji Ahojky, tak s tím já zkušenosti nemám, mně nic nebolelo, bylo mně úplně skvěle.. Ale já jsem nedostala menses dva měsíce, tak jsem pak musela na injekci..
Holky, nejste trošku mrzuté, že se nám to nedaří hned? Já z toho začínám být už taková zoufalá..
13. čer 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, rada bych se k Vam pridala, s pritelem jsme se rozhodli, ze na to uz taky vletime, minuly tyden jsem dobrala HA a jdeme na to:slight_smile:

Budeme se snazit o nase prvni.

2009 se nam zadarilo, ale v 12tt mimi prestalo byt srdicko, celkem nas to sebralo, ale ted uz jsme pozitvini, tak tfuj tfuj:slight_smile:

Vsem Vam drzim palce, urcite nam to pujde jedna radost:slight_smile:
Holky kolik mg listovky berete?

Jinak pekny den vsem:slight_smile:
13. čer 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata, tak listovku už mám koupenou, beru 1-2 denně, zkoušíme to cca ob den už 14 dní, tento týden ještě to chci zintenzivnit a ten další bych to měla dostat, resp. byla bych ráda kdyby ne a hned se zadařilo ale nevím, nechám tomu volnej průběh, snažím se na to moc nemyslet a užívat si, v podbřišku mě bolí snad pořád ale nevím jestli to zas není ta pitomá endometrioza, možná jo možná ne...a teď dotaz, poznám po 14 dnech snažení, zda jsem v tom? ještě jsem si test nedělala...
17. čer 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzief Jsem na tebe moc zvědavá, jestli se vám zadaří! Doufám, že jo, že vám to klapne! :wink: Nevím, jestli se to dá poznat tak brzo, já jsem myslím všude četla, že se má test dělat, až jak se nedostaví menstruace..
19. čer 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzinkas díky, no já bych měla mít MS příští týden a to jsem v Chorvatsku na dovolené, takže doufám, že nedostanu, test si beru tam a tak se ukáže...drž palce:grinning:
19. čer 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak děvčata, upřímně, jak často souložíte, když se snažíte? My teda ob den či 2x týdně, v těch vedrech se to nějak nedá... a nevím, jak dlouho tohle tento vydrží manžel.....nějak je z toho unavený:grinning: máte to taky tak? nebo jste na to líp, přiznejte se...
19. čer 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, ty se máš, že budeš na dovolené! A kam jedete? Někam dolů? Bude držet všecky pěstičky, aby jsi to nedostala! :wink: My bychom chtěli letět v srpnu na Zakynthos, ale nevím, bojím se, že kdyby se mně podařilo otěhotnět, tak bych do letadla asi nešla, někdo říká, že je to ze začátku nebezpečné.. No a jak my souložíme.. Já jsem měla minulý týden menses, takže nic, toto pondělí už jsem mohla, ale nechtělo se mně, nechtělo se mně ani v úterý, to už byly velká vedra :slight_smile: Ale včera, ve středu, to už bylo.. :grinning: Tak si říkám, že bychom opravdu na tom mohli zapracovat a každé 2 nebo 3 dny to dělat. Ale nevím, jak dlouho to nám, nebo spíš mně, vydrží :unamused: Zatím to máme tak 2x do týdne..
20. čer 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzinkas Ahojky, tak hlásím návrat z dovolené z Chorvatska, musím říct, že jsme to tam poctivě prosouložili až snad na jeden den, kdy manžel chytl horečku, nadopovala jsem ho paralenem a druhý den to bylo OK. Jinak tedy jsem počítala, že tam bych to měla dostat, nestalo se tak, tak hned po návratu teď v neděli ráno jsem zkoušela test a byl negativní no a deska se cítím tak, jako bych to měla dostat aji trochu špiním ale zatím vyčkávám a jsem tak trochu zklamaná:frowning2:
Navíc jsem to asi nějak blbě počítala páč to vychází 26 a více dní od poslední mestruace a průměrně za posledních 5 měsíců jsem to mívala cca 23.den, tak fakt nevím, co si o tom myslet. Tady počty asi moc nepomůžou, hold příroda si dělá svoje...ještě jsem slyšela případy, kdy to holka dostala a stejně už pak byla v tom, tak třeba budu i já ten případ, no uvidíme...a co ten Zakyntos bude?
1. črc 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek