Používáme cookies. Více informací zde. OK

Snažení od podzimu 2015

jozanemec
21. kvě 2015
Ahoj ženy plánuje tu některá vysadit prášky tak září-říjen? Já jo- v červnu jdu na pravidelnou kontrolu na gyndu a už si nenechám předepsat antikoncepci-mám ještě 3 platíčka. Až jí doberu tak šup na druhátko 🙂
avano
22. kvě 2015
@jozanemec ahoj, taky mam poslední 3 platíčka a pak to necháme plynout 😉
jozanemec
autor
23. kvě 2015
@avano
super a budeš si pořizovat nějakou vybavu na snažení? Jako nějaký vitaminy nebo ovu testy?
luciasek1987
23. kvě 2015
ahoj holky... my já už beru předposlední platíčko ale snažit se budeme až někdy v říjnu 🙂) jinak už půl roku papám listovku... nic jiného zatím neplánuji
avano
24. kvě 2015
@jozanemec nemam nic v plánu, já těmhle umělým preparátům vůbec nevěřim. Necháme to nan náhodě a třeba časem uvidíme🙂
luciasek1987
25. kvě 2015
to je nás tak málo? 🙂
finny
26. kvě 2015
Ahoj,
dobírám teď antikoncepci a přibližně od konce léta, od podzimu se chceme se snoubencem začít snažit.
V dospívání jsem docela blbla s jídlem, hodně hubla a pak zase přibírala a dlouho jsem se prala s bulimií.
Mám teď hrůzu z toho, že jsem si to tím zkazila a že mi otěhotnět nepůjde. Mám docela slabou imunitu a problémy se zažíváním.
Neměly byste prosím nějakou radu, co baštit? Nemyslím vyloženě nějaké léky. Spíš třeba bylinky nebo tak?
Děkuju🙂
jozanemec
autor
29. kvě 2015
@finny tak to neporadim ale dr ti určitě řekne..já myslim že nás ještě připude-nekteré ženy do toho půjdou třeba" ze dne na den"
selwy
1. čer 2015
Ahojky, já už mám vysazeno cca 2 měsíce a vyměnila jsem pojídání antikoncepce za kys. listovou. 🙂 A teď nevím jak to vymyslet, za rok v květnu mě čekají státnice, tak nevím co je lepší jít těhu nebo s malým miminkem? 😮 Ale odkládat mimi o rok se mi nechce, pak to třeba další rok nepůjde a to už by mi bylo na první mimčo dost. 😞
nlena
1. čer 2015
Ahoj holky, tak i já se k vám už mohu přidat 🙂. Já antikonc. neberu, spíše přemýšlím, co zobat za vitamíny. Berete něco již teď? Asi listovka je dobrá, ale co jiného je vhodné brát již teď? My se budeme snažit od cca září. 😉.
jozanemec
autor
3. čer 2015
ahoj děvčata-já jdu na gyndu 16.6. s tim že oznámím dr že už nechci prášky a uvidim jestli mi něco doporučí nebo ne..Jinak dělaji hodně takových těch mamavit -to jsem brala před Pípou
nlena
3. čer 2015
Já začnu brát listovku asi tak za měsíc, pak když tak dokoupím ještě něco, hlavně, aby to pomohlo 😃. Na gyndu musím také zajít tento měsíc, tak se rovnou poradím. Hlavně nemám pravidelnou ms, tak bych potřebovala něco na upravení cyklu :-|.
selwy
3. čer 2015
@nlena Ahojky, v lékárně mi paní lékárnice radila Femibion, že prý 50% populace neumí kys. listovou vůbec využít a tělem jen tak projde. Ta firma co vyrábí Femibion, má prý nějaký patent na to že ty kyselinu využije každá žena, proto je to také dražší, ale nevím jestli to není jen tahák na peníze, ale asi do toho půjdu, těch par stovek mě nezabije a asi tím ani nic nezkazím. Pak je důležitá DHA, a Femibion jí také obsahuje. Měla by být přírodní a ne syntetická. Uvidíš co Ti poradí lékař, taky se k němu chystám a uvidím... 😉 Listovku je nejlepší brát co nejdéle určitě nečekej a začni ji brát hned. 🙂
nlena
3. čer 2015
@selwy Ahoj, moc děkuji. Včera jsem brouzdala na netu a na Femibion jsem také narazila, tak se poradím s doktorkou a asi do něj také půjdu 🙂. A ten se doporuče užívat od kdy? Listovku koupím tedy, co nejdřív 😉.
selwy
3. čer 2015
Jukni na jejich stánky, tam se všechno dovíš, také čím dřív tím líp. Začít ho brát nebo i kys. listovou když už člověk otěhotní, mi příjde pozdě. :-|
jozanemec
autor
4. čer 2015
je fakt,že hodně holek píše o Femibionu..já mám dr. která není zastánkyní vitaminů-tedy ne pokud se podaří počít do roka.
markyzka84
5. čer 2015
Ahojky Holky. Velice o tom začínám uvažovat. Ale bojim se no abych neystratila tu nit s malou... jsem na ni a myslim ze i ona na me dost vazana .... ale pritom jsem vzdy chtela velkou rodinu :,(
markyzka84
5. čer 2015
@selwy Ja teda si statnicemi prosla a i miminkovskym obdobím male a za mě rozhodne na tu pripravu aby bylo mimi jeste v pupiku... nedokazi si predstavit co bych si naucila... 🙂) asi velkdou prdlačku 🙂
selwy
5. čer 2015
@markyzka84 díky moc. 🙂 Taky si myslím, že si ho tam vezmu s sebou v pupíku. 🙂
selwy
5. čer 2015
@jozanemec Ahojky, vitamíny se neberou kvůli tomu aby se zadařilo otěhotnět, ale kvůli správnému vývoji plodu. 🙂
naxii
5. čer 2015
Ahojky holky, tak pokud můžu, přidala bych se s třeťátkem a pro mě a budoucího manžela to bude páté dítko do domu 🙂 Nemůžu se dočkat...

Jinak jsem krátce po SP v 5tt
jozanemec
autor
5. čer 2015
@selwy ale dr. mi nedopuručila ani listovku před otěhotněním
finny
7. čer 2015
ahoj🙂 A co kontryhelový čaj? Máte nějaké zkušenosti? 🙂
hribek
7. čer 2015
Ahoj holky, smim se pridat? puvodne jsem na podzim mela rodit, ale bohuzel se ve 12tt nezadarilo, takze ted si davam pres leto oraz a tak zari si rikam ze muzem zacit...
naxii
7. čer 2015
@hribek
Ahojky 🙂 taky tak ... Nabirame silu na dalsi snazeni 🙂 tak uzivejme leta a v zari uz at nam sviti // 🙂
hribek
7. čer 2015
@naxii diky🙂 drzim palce!

jinak co se tyka vitaminu, mi rkala dr ze pred otehotnenim listovku nebo femibion, listovku sem brala pred a femibion behem
miiisaaa
8. čer 2015
Ahoj, děvčata 🙂 Tak se k vám přidávám, koncem léta bychom se s manželem chtěli pokusit o miminko. Teď zvažuji, zda řešit nějaké vitamíny, nebo to zatím nechat náhodě...nevím...
naxii
8. čer 2015
Ja asi prubnu samotnou listovku, beztak mam anemii a trombofilii, tak tim nic nezkazim.. 🙂

A treba to ted dopadne dobre
miiisaaa
8. čer 2015
@naxii To je asi pravda...asi půjdu taky nejdřív do obyč listovky...
jozanemec
autor
9. čer 2015
ahoj ženy,zdravim nově příchozí..nakonec nás zas tak málo nebude 😉 ..já jedu na gyndu už dnes tak uvidim jestli mi na to něco dr. řekne až nebudu chtít recept..jinak při Pípovi jsem brala listovku a gs mamavit.Ted sikoupim nejspíš ten femibion asi v srpnu
avano
9. čer 2015
No tak jsem si přečetla pár informací a v sobotu jsem začla zobat listovku🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli