• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
Ahojky, jmenuji se Míša a je mi 26 let. S manželem jsme si říkali,že by jsme se mohli pokusit o mimčo...najde se tu také někdo kdo se snaží od srpna?:slight_smile:
23. srp 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@marikura no třeba ja :grinning: uživame jak se dá :slight_smile: po nezdařeném pokusu minulej měsic kdy mě test ukazoval těhu a prostě čarka pak nesila a prostě to odešlo krvacenim pokračujem dal :wink:
23. srp 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky tak nějak, ale necháváme tomu volný průběh, za 2 týdny svatba, tak teď máme jiné "starosti" :slight_smile:
23. srp 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@koada ju svatba to je krasne gratuluju to sou krasne starosti:slight_smile:už maš vybrane šaty?
23. srp 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@asus jj bereme se přesně za dva týdny, tak to už finišujeme.... trochu nápor na nervy :wink:
23. srp 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@koada to věřim:slight_smile:ale stoji to za to ja si taky dělala svatbu sama a vše zařizovala a pak sem si to užila se všim všudy:slight_smile: maš fotku šatu?sem zvědava co,
23. srp 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mě je taky 26 let a teď v srpnu jsem dobrala poslední prášky a už se budeme taky snažit :slight_smile:, tak uvidíme, jak to půjde
23. srp 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojjj, já jsem Verča a je mi 25 a taky jsme se začali snažit :grinning: 16.července jsem měla poslední pilulko. A teď víkend,co byl jsem to dostala přesně na čas jak při anťákách,Takže napoprvé nám to nevyšlo :cry: Tak uvidíme. Všem tedy držím palečky a nevěstě přeji krásnou svatbu! Máte plno starostí tak se říká,když se na to nemyslí tak to výjde.To by byl krásný dárek pro novomanželé :slight_smile:
23. srp 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj Holky Já jsem Míša my se snažíme od minulého měsíce, teď mám za sebou ovu tak ted jen čekat,což je na tom to nejhorší. A jestě když kolem mě teď všichni porodili nebo čekají, o to je ten chtíč větši..... ale uvidíme tonto měsíc to až tak neprožívám jak minulý,když jsme to zkoušeli poprvé.... doufám tedy že se nám všem co nejdříve zadaří čí zadařilo.... :wink:
23. srp 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@koada jee taky bych se chtela vdavat,ale zatim jsem jeste pozadana nebyla. Jinak si také myslím jako Verča, že se vám zadaří třeba teď, když myslíte převážně na svatbu a nesoustredíš se na mimi.a jak dlouho se snažíte?
23. srp 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus koukala jsem na tvůj profil a Izabelka je fakt krásná i to jméno, mím ho taky na seznamu spolu s Elizabetou :grinning:
23. srp 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Všechny Vítám a jsem ráda,že se tu někdo našel :slight_smile: Já neberu prášky od 22.7....A zatím jsme si dávali pozor až do včerejška :slight_smile: Jinak beru kyselinu listovou asi 3 týdny...tak uvidíme :slight_smile:
23. srp 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem začala baštit kyselinu listovou :wink:
23. srp 2013 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@asus mam vse ve fotobloku na beremese :wink:
24. srp 2013 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle cca 7 tydnu a z toho 5 tydnu mam chlapa pryc... takze u nas se to asi neda poradne oznacit za snazeni... ale v pondeli prijede takze tak :wink:
24. srp 2013 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoijky, u nas se snažíme už od května, ale samo držím palečky :grinning:
24. srp 2013 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@missuulle děkuji za chvalu e to naše zlato to viš uživam si ji když už mam kluka tak velkeho tomu je 18 let už leti to :grinning:
24. srp 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taktéž se snažíme o miminko od 25.července,ale to je skoro srpen :slight_smile:
24. srp 2013 v 10:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, tak já 21. července vysadila HA a teď se snažíme ostošest. Držím všem pěsti, ať to brzy vyjde :slight_smile:
24. srp 2013 v 10:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@vjerustla tak to jsme na tom skoro stejně :slight_smile:
24. srp 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Jsme zvědavá komu se to první povede:slight_smile: My jsme dnes byli na svatbě a za chvilinku razíme oslavovat,dokud ještě můžu pít,tak si to musím vychutnat :slight_smile: Jinak sem dávám fotečku ze dneška:slight_smile:
24. srp 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marikura pěkný fotky tak to sem taky zvědava kdo dřiv :grinning:
25. srp 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky prijdte se podivat do diskuze snazeni od leta 2013. ja osobne jsem dobrala anti v cervnu pred svatbou a ted uz bezi treti cyklus snazeni.
25. srp 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já jsem taky zvědavá, která budeme první :grinning: Hlavně ať se dočkáme co nejdřív :slight_smile: My to včera s manželem rozebírali u skleničky, už se prý moc těší na mé těhotenské nálady :wink:
25. srp 2013 v 11:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marikura Moc vám to sluší :slight_smile:
25. srp 2013 v 11:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
V červenci jsme se s manželem vzali a ani nás nenapadlo, že bychom hned chtěli miminko. Jenže situace se nějak samovolně změnila, takže i my jsme nyní v počátcích snažení:slight_smile:
25. srp 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj, tak i my jsme se začali snažit, ale tento měsíc nevím zda to stihneme. Teď poslední dobou mám nějak rozházený menzes,takže vůbec nevím odkdy do dokdy mám tu očekávanou ovulku. Ale když to nevyjde tento tak snad ten příští, ale doufám, že se to podaří a budeme mít miminko nejpozději v létě :wink:
25. srp 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@vjerustla
@asus děkuji :slight_smile:
25. srp 2013 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já taky dobrala 1.8. poslední HA a teď to necháváme na přírodě... :slight_smile:
26. srp 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
Také jsem to chtěla včera "rozebírat" u skleničky.Udělala jsem jednohubky,nalila vínečko,pustila hudbu....když manžel dorazil všechno "sežral" ,vypil a usnul...romantika jak vyšitá :slight_smile:))) A teď mi zase odjel a vrátí se bud zítra nebo ve středu :frowning2:
26. srp 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marikura mně se vrátí až ve čtvrtek :frowning2:
26. srp 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek