• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen/červenec

Tak co holky... Kolikaty DC jste... Cititese fajn? Pocitujete nejake zmeny? :slight_smile: pojdte o tom pokecat :slight_smile:
26. čer 2014 v 11:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky..tak se zařazuji do tvého fora:slight_smile:Taky se s manželem snažíme...měsíčky bych měla dostat v neděli,tak snad už nepříjdou:slight_smile:
26. čer 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vitej :slight_smile: tak to nemusis tak dlouho cekat... Ja to mam horsi... Nepravidelně lny cyklus za posledni pul rok ale na ovu testech mi carka sili tak by to mohlo dopadnout :slight_smile:
26. čer 2014 ve 13:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simca190 Ahoj,taky začínáme znovu..ja dneska 4DC tak snad se brzy zadaří..
26. čer 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@krasule
A jak dlouho se snazite?
26. čer 2014 ve 13:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, připojuji se k vám,jsem 24 DC,s manželem se snažíme od začátku června a pobolivaji mě prsa,ale těžko říct,jestli je to pms nebo něco jiného... :confused:
26. čer 2014 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky pojďte k nám do fora - prožívám to stejně - nové snažilky,na co budem všude roztroušený když jsme na tom všichni stejně :wink:
26. čer 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, tak jaá se taky přidávám .. v neděli čekám MS a vím na 99% že to tento měsíc nevyšlo :( ..takže červenec to jistí :slight_smile:
26. čer 2014 ve 14:08  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (35. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holka ty jsi prdlouš :grinning: Krásy svobodného mládí se už nikdy nevrátí, proč na to tak tlačíš?
26. čer 2014 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@irg
Ja zadne mladi nemela... Bylo tak narusene ze na nej vzpominam bohuzel ve zlem :( proto se mi to vsechno tak nejak predsunulo a je to tak jak to je :slight_smile:
26. čer 2014 ve 14:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale mládí máš právě před sebou, můžeš o sobě rozhodovat sama a dělat si v podstatě jen to, co chceš. To je luxus, který má člověk opravdu jen pár let v životě, pokud chce mít děti :slight_smile: Vůbec tvoje rozhodnutí neodsuzuju, jen mi připadá škoda, tak dobrovolně předčasně ....... dospět :slight_smile: Mně je 27 a jsem šťastná, že mám dítě a snažím se o druhé (proto jsem i tady :slight_smile: ), ale i tak mi občas dojde, že jsou věci, které už nikdy nezažiju.
26. čer 2014 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ja si zas rikam ze krasny veci muzu zazit i s prckem :slight_smile: nejakej volnej zivot me nebavi :slight_smile: jsem rada kdyz se o nekoho muzu postarat... Nejaky diskoteky apod.to mi nic nerika... :slight_smile:
26. čer 2014 v 15:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já ano, ale těžko říct, zda jsem nebo si to tělo jen namlouvá....
26. čer 2014 ve 21:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...já už má skoro měsíc zpoždění, ms mám nepravidelnou....HA neberu od října 2013 ,o miminko se snažíme teprve měsíc, ale chvílema mám pocit, že se snad zadařilo....mám pořád na něco chuť,bolí mě břicho, prsa, když je zmáčknu, ukápne bílé....testy jsou negativní...kdyby se poštěstilo tak brzo, byla bych moc ráda, nedovedu si vysvětlit co se s mnou děje, ale na druhou stranu si říkám, že je asi ještě brzy, abych měla takovéhle příznaky...co myslíte?můj doktor nemá ultrazvuk, je hloupost si dojít na pohotovost?
26. čer 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak nám všem přeji, ať se brzy zadaří :slight_smile:
26. čer 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a jak vypadá váš čípek ? Nebo měří z Vás některá Bazální teplotu ? :slight_smile:
26. čer 2014 ve 23:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,dlouho se nám nedařilo a pravidelně sem chodila pro informace.Ale i na nás se po dlouhé době čekání usmálo štěstí.Kdyby některá z Vás chtěla zbylo mi několik ovu testů,kontryhel-jedno celé balení a jedno načaté a cca polovina balení prášku maca a gelíky na podporu početí.Mám ty s aplikátorem a ráda vše zdarma v balíčku nějaké z vás pošlu.
Myslím,že nám všechno dost pomohlo.My už zkoušeli i nemožné.
Příznaky byly dávno před ms a kdyby vás cokoli zajímalo,co si myslím,že pomohlo nám,klidně se ptejte.
Mějte se moc hezky a všem upřímně přeji vytoužené //
27. čer 2014 v 00:07  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@yaiza jeeee tak to gratulace :slight_smile:) kdybys byla tak hodná mela bych zájem :slight_smile: klidně mi to pošli na nějakou dobirku :slight_smile:) alespoň pro to nebudu muset chodit do lékárny :slight_smile:) .Také bych si přála aby se na nás usmálo štěstí :slight_smile:
27. čer 2014 v 01:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yaiza ahojky a jaké si měla příznaky už před ms?já ji čekám příští víkend a docela mě pobolívá podbřišek a v kříži,ale třeba prsa nic a ještě mám komplet opupínkovanou pusu a záda,ale to můžou být ještě následky ovulace :-/ a kdy sis dělala první test?díky :slight_smile:
27. čer 2014 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také se přidávám, minulý měsíc měla ms zpoždění 14 dní a nic, tak ted nevím kdy ji můzu čekat, předevčírem mě bolel podbřišek, jako by měla přijít, to je ale opravdu brzy ms skončila před 11 dny, tak třeba se konečně zadaří :slight_smile:
27. čer 2014 v 07:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (28. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se hlásím, po zamlklém těhu a revizi dělohy, jsme se snažili květen/červen a nic: 10 dní zpoždění, testy nic a včera MS. Nepravidelný cyklus, tak nevím, nevím...přemýšlím o ovu testech, ale rozhodnutá ještě nejsem. Pro červen/červenec máme plán jasný :slight_smile:
27. čer 2014 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak se taky přidávám. Mám vysazeno od května a zatím nic. Jsem zrovna 2DC. Koupila jsem si nějaké vitamíny a začla je zobat. Jinak už 2měsíc piju kontryhel a pomalu mi zkracuje cyklus ze 34 na 30-jen tak dál. Ovulaci (bohužel) cítím a poznám-takže na to nejde nemyslet. Miminko už bychom si moc přáli. V srpnu jsme spolu 11roků a 1 rok manželé, tak snad dostaneme dáreček k výročí. Všem přeji úspěšné snažení!
27. čer 2014 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yaiza ahoj, za kolik by jsi prodala Macu?
27. čer 2014 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasenka888-adresa došla a já o víkend vše zabalím a v pondělí ráno vše odešlu.
Jinak jsem opravdu tušila,že se zadařilo,protože cca týden po ovulaci mě píchalo(opravdu hodně) na levé straně podbřišku.To se mně drželo cca 2,5 dne.Prsa jsem cítila během dne pouze chvilkami,ale tím já se moc řídit nemohu-na ty trpím i před menstruací.Co mne utvrdilo bylo,že se mi několik dnů po sobě dost motala hlava.Takový zvláštní slabý pocit na omdlení,který se mě drží každý den několik hodin-odpoledne a k večeru výrazně horší.Chvílemi je mi těžko od žaludku,ale nejsou to přímo pocity na zvracení.Změnu chutí nepociťuji zatím žádnou-jen zrovna včera mi přišla zubní pasta,kterou leta používám extrémně pálivá.Pachuť v ústech žádná,ale vyhazený obličej i záda mám.Zatím si nepřijdu nějak extrémně unavená,ale je pravda,že již dvakrát jsem se byla odpoledne natáhnout a spala jako zabitá.Pro mne bylo nejzásadnějí to píchání,které si osobné myslím,že bylo uhnízdění a to bylo opravdu silné píchání,které jsem nikdy před tím nezažila-bylo to téměr nad stydkou kostí,po straně -jakoby u třísla.U mne tedy bez krvácení,ale nyní již pozoruji trošku bílý výtok.
27. čer 2014 v 08:36  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak já jsem přesvědčená,že nám osobně opravdu hodně pomohla šťáva z grepů-pila jsem ji já i přítel.Každý pěkně téměř litr šťávy každý den.Osobně grepy nesnáším,ale hned první měsíc,co jsme pili se zadařilo-plus nám tedy určitě pomohl ten gel na podporu početí,vypozorovala jsem u sebe,že plodný bílkový hlen jsem prostě nikdy neměla.
27. čer 2014 v 08:40  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
První test jsem dělala 5 dnů před předpokládanou a nechtěnou ms a byl tam mini duch-kterého už ale viděl i přítel.Ovulaci ale mám vždy tak desátý,maximálně jedenáctý den cyklu.
27. čer 2014 v 08:43  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yaiza Ahoj, tak já tady přímo nepatřím, jsem ve Snažilkách prosinec 2013, ale četla jsem tvůj příspěvek a moc gratuluji k //. Já jsem dnes 27 DC a 9 DPO a dnes v noci mě vzbudila bolest pobřiška, 2x mě silně píchlo jakoby vedle pupíku a k večeru mě taky bolelo na pravé straně u třísla. Mrchu čekám ve středu, testovat dřív nebudu, zklamání už bylo dost, ale jen jsem musela reagovat na ty tvoje příznaky, měla jsem dnes to samé. Tak uvidíme, co to bylo. Ještě jednou gratuluji a ať je vše v pořádku. :slight_smile:
27. čer 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už chci také, skoro každý den bych nejraději dělala test za testem jen pro ty dvě čárky... :slight_smile:) Určitě si grepové džusy koupim do zásoby dle Tvé rady :slight_smile:))
27. čer 2014 v 11:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,
tak já jsem dneska 10 DPO a špiním :/ , tak nevím co to je ..
Vždycky když mám dostat MS , tak ji prostě dostanu hned, a né že bych nějak špinila.
30. 6 mám dostat MS, tj. za 3 dny :/
27. čer 2014 v 11:55  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (35. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je možné, ze se jedná o uhnizdování :slight_smile:) držím palečky :slight_smile:
27. čer 2014 ve 12:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky.. Rnes sem ei na sobe vsimla zmeny... Jsem 15DC...poboliva me v podbrisku... Carky po kousickach sili ale nevim kdy ovu bude... Dneska jsem si vsimla ze se mi zvetsily prsa... Mam dvojky prsa... Cititese posiluji takze to skace... Ale ktera posiluje na prsa.. S takovyma se uz proste narodi... No a dnes koukam a klesly mi dolu... Cim to muze byt? Poznala jsem to nejdriv kvuli hluboke strii.. Trpim na to :frowning2:
27. čer 2014 ve 14:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 14
Tvůj příspěvek