Snažilky červenec 2016

dreana
28. čer 2016
Ahojky holky, někdo kdo se chce začít tedka snažit? Pojďme doufat a bojovat spolu 😃
petra1306
28. čer 2016
@dreana ..Ahoj..já se snažím už od konce ledna a nic ...takže budu doufat dál ... 😢
dreana
autor
28. čer 2016
@petra1306 ahojky! U nás to bude taky na dlouho... Ale třeba se stane zázrak 🙂
petra1306
28. čer 2016
@dreana ..proč myslíš že to bude na dlouho ? Ano přála bych každýmu kdo si mimčo přeje aby se zázrak stal 🙂
hope_never_dies
28. čer 2016
Ahojky holky, ráda bych se připojila mohu? Také to u nás asi nebude hned, mam data par let zpět a mršky nebyly moc kvalitní, ale uteklo hodně vody, tak uvidíme 🙂
giss
28. čer 2016
Ahojky holky, taky se snazime uz od unora a porad nic. Nejspis to taky bude na dlouho :/
petra1306
29. čer 2016
@hope_never_dies a @giss ...Někdy je to těžký že myslet na něco jinýho :/ ...mně ani tak nevadí že se nedaří hned spíš mě trápí proč se nedaří, jestli jsem zdravá a je všechno tak jak má ..
giss
29. čer 2016
@petra1306 jo to mi mluví z duše, pak už člověka napadají různé věci... ale začala jsem měřit bazální teplotu a vypadá to, že k ovulaci podle měření dochází. 🙂 Chce to asi líp načasovat mazlení 😃
petra1306
29. čer 2016
@giss jo tak to je moc dobře k ovulaci dochází 🙂 ...to já už nesleduju jen mě to zbytečně stresovalo :/ ...snad se brzy zadaří
giss
29. čer 2016
@petra1306 snad jo 🙂 říkaly jsme si, že si aspoň užijeme pořádně léto
dreana
autor
29. čer 2016
Holky a kolikátý jste DC?
giss
30. čer 2016
@dreana Ahojky já jsem dneska 9DC. Co ty??
arielka222
30. čer 2016
Holky my se snažíme od listopadu kdy se nám na poprvé povedlo ale v prosinci to odešlo. Od února mi zase naběhl cyklus tak jsme se na to vrhli a je červen a furt nic 😞 už začínám byt nervózní a to tomu moc nepřidává. Rekli jsme si ze kdyz se nepovede do listopadu tak asi začneme resit nějaké testy u doktora.
rennni
30. čer 2016
Ahojky, také se přidám.... snažíme se od února...ale mám cykly přes 50 dní, takže to taky asi bude na dlouho (dr. s tím zatím nic dělat nechce... že se ten cyklus snad časem srovná sám)...
petra1306
30. čer 2016
@rennni tak to tě chápu já mám cykly taky tak dlouhý a je to šílený :/ ...a někdy bez vyvolávačky ani ms nemám :/ ...
giss
30. čer 2016
@rennni
@petra1306 holky já jsem takhle dlouhé cykly měla po vysazení antikoncepce. 😞 Prvně jsem zkusila Nosifol, ten mi nepomohl 😞 a pak jsem se tu dozvěděla o kapičkách Gynex a ten mi cyklus pěkně upravil 🙂 Ale zatím se nám nedaří :-|
petra1306
30. čer 2016
@giss opravdu Ti Gynex pomohl ? já váhám že si ho koupím ale nevěřím že by mi to pomohlo ...já jsem právě v lednu vysadila antikoncepci a od té doby mám dlooouhé cykly a bez vyvolávačky jsem to dostala jen jednou ...:/ ....
giss
30. čer 2016
@petra1306 Jo, pomohl. 🙂 Taky jsem nad tím hoooodně přemýšlela. Nakonec jsem to brala tak, že jsou to jen bylinky, kterýma si nijak neublížím, ať už mi to pomůže nebo ne. A jsem ráda, že jsem to zkusila. Protože to čekání, při dlouhých cyklech bylo opravdu strašné. ]-(
petra1306
30. čer 2016
@giss a kde jsi to koupila ? přes internet nebo i v lékárně o mají ? a za jak dlouho ti to pomohlo ?
giss
30. čer 2016
@petra1306 koupila jsem v lékarně, kde jsem si ho objednala a na druhý den ho měli. Začala jsem ho kapat 1DC 3x denně 6 kapiček min. pul hodiny před jídlem nebo po jídle
petra1306
30. čer 2016
@giss a jak dlouho jsi to užívala ? jinak děkuji moc za info 🙂
kristynabayer
30. čer 2016
Ahoj 🙂... Hlasim se take 😉... S manzelem jsme se v cervnu dohodli, ze prestaneme resit antikoncepci, vysadila jsem HA a tak jedeme "naostro" 😃 Moc si nefandim, ze to bude kdovijak rychle, ale mala cast ve mne doufa, ze by se mohlo zadarit, ikdyz vim, ze sance je mala mit hned na zacatku takove stesti 🙂 Uvidime, jak to cele dopadne 🙂...
rennni
30. čer 2016
@giss
@petra1306 já jsem vysadila antiko taky v lednu... a cyklus zatím šíleně dlouhý... jinak beru Gynex (cca od poloviny dubna - ale zatím žádné účinky nevidím), Fertipronu (to jsou vitamíny při plánování těhotenství) a hned od vysazení antiko piju kontryhelový čaj.... ale zatím co vidím na ty mé cykly nic nepomáhá 😞 snad bude líp holky 🙂
giss
1. črc 2016
@petra1306 hned první cyklus užívání, kdy jsem kapala 3 týdny a týden je pauza, tak jsem to dostala

@rennni to je mi líto, že u tebe Gynex nezabral, ono asi záleží jak u koho asi 😞 veřím, že se nám brzo zadaří a dočkáme se všechny 🙂

@kristynabayer přeji hodně štěstí, třeba se zadaří hned 🙂
petra1306
1. črc 2016
@giss děkuji za info ...vyzkouším ..ale nějak nevěřím že mi něco pomůže ...dnes jsem opět asi 38DC a nic ...unavuje mě to věčný čekání na něco ..
giss
1. črc 2016
@petra1306 držím pěsti, aby pomohl 🙂
saidy
1. črc 2016
ahoj, my už čekáme na výsledek neplánovaného posvatebního snažení u moře, v pondělí bych měla podle kalendáře dostat MS, tak jsem zvědavá, co z toho bude 🙂
dreana
autor
1. črc 2016
Ahojky holky! Vítám všechny nové! Tak jak se mate při patku?
deli_lah
1. črc 2016
Ahoj holky 🙂 Tak se k vám přidávám, pokud můžu. My se teda zatím nijak nesnažili, spíš naopak, ale teď už do toho trochu víc jdeme 😃 Když už je tu to léto..
saidy
7. črc 2016
tak u nás nic, jsem 6 DC a v červenci jedem na ostro, v červnu jsme se neplánovaně nechali unést na dovči a pak už jsme ochranu neřešili, ale prošvihli jsme ovu, tak snad to teď vyjde 🙂
giss
9. črc 2016
Ahojky holky, jak jste na tom?? Dnes bych mela byt 1DPO, takze me ted budu cekat, zda se povedlo ci ne... Jak se vam dari??

Sem začni psát odpověď...

Odešli