Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Snažilky - leden 2016

martinkamoj
30. říj 2015

Vzhledem k tomu, že se můžeme snažit až v lednu o mrňouska zakládám tuto diskuzi pro všechny lednové snažilky 🙂

aniaaa
30. říj 2015

Ahoj :o) Toto je skupina přesně pro mě. S manželem domluveno, že zahájíme "snažení" na konci ledna. 😀

martinkamoj
autor
30. říj 2015

@aniaaa ahojky, vítám tě novoroční snažílci?? Já jsem po mimoděložním tak proto až od ledna.. 🙂

aniaaa
30. říj 2015

@martinkamoj aha, tak napodruhé to už každopádně vyjde jak má!

martinkamoj
autor
31. říj 2015

@aniaaa Snad, mám z toho trošku strach.. aby se to neopakovalo ☹

lenickakl
31. říj 2015

Zdravím všechny budoucí snažilky. Pokud vyjde práce tak jak má a překonám svůj strach, tak asi taky začnem po novém roce 🙂

martinkamoj
autor
31. říj 2015

@lenickakl Ahojky, taky tě zdravíme 🙂 Z čeho až překonáš strach?? 🙂 Mám taky strach, aby se neopakovalo to co teď aale rozhodně se snažit budeme.. ;)

lenickakl
31. říj 2015

@martinkamoj tak u mě je to jiný strach. Pro většinu možná nepochopitelný. Proste si to nedovedu představit. Těhotenství, porod (moje největší hrůza) .. Pak jak se to bude všechno zvládat finančně. Nejsem zrovna mateřský typ 😀 jinak tobě přeju hodně štěstí. Moje teta kdysi taky měla mimoděložní těhotenství. Pak už teda nikdy děti neměla, ale hlavně z důvodu, že nepotkala toho správnýho chlapa.. 🙄

martinkamoj
autor
31. říj 2015

@lenickakl Tak z těhu strach mám akorát tak,aby se vše vyvíjelo správně.. A porod tak ten raději nekomentuju, pořád přemýšlím buď o nějakých opiátech u porodu a nebo císař.. toho se bojím nejmíň, vím co by mě teoreticky čekalo.. Finančně strach nemám zvládalo se dřív zvládne se i teď.. Děkuji, přála bych si aby to brzy vyšlo 😉 aby mrňous našel tu správnou cestu, když si to tam teď oťukal.. 😝

hul
31. říj 2015

@martinkamoj Ahojky 🙂 Ja jsem na tom jak ty, ale to víš! Nicméně po novém roce uvidíme jak to dopadne.

martinkamoj
autor
31. říj 2015

@hul jasan, že to vím.. Tak pro nás jsem to zakládala 😝 Já doufám, že za rok se budeme chlubit miminečkama.. musí to výjd 😉

hul
31. říj 2015

@martinkamoj chichi budem doufat, ale já myslim že snad ano....

martinkamoj
autor
31. říj 2015

@hul asi tak... Mohlo by nám to výjd 🙂

hul
31. říj 2015

@martinkamoj to teda 🙂 Kolegyně mi sice říkaj ať počkám až po svatbě která bude v létě, ale ja to tak dlouho asi nevydržim :D

lenickakl
31. říj 2015

@martinkamoj no u mě je taky problém, že se nedokážu moc smířit s tím, že bych finančně byla víc závislá na chlapovi.. moje povaha no 😀 manžel má mateřský pudy, ale já se pořád nějak toho všeho děsím.. prostě jinej život s dítětem 😀 no doufám, že na mě brzo ty svoje pudy trošku přenese 😀 ať na to můžem pak vlítnout 😀

martinkamoj
autor
31. říj 2015

@lenickakl kdybys věděla jaký mám já teď pudy po tom mimo.. Takové,že jsem ani nemyslela, že budou..Můj přítel mi říká splašený hormon 😀

martinkamoj
autor
31. říj 2015

@hul My chceme svatbu na podzim nebo další rok na jaře ale nevím, pokud bude mrňous svatba se odkládá.. 🙂

hul
31. říj 2015

@martinkamoj No ja případně taky radši odložim svatbu než mimčo 🙂 No v lednu se uvidí 🙂 Za 9 dní má dojít druhá ms tak se to aspon blíží 🙂

lenickakl
31. říj 2015

Já teda co se týče svatby jsem staromódní, tak jsme už svoji 😀

hul
31. říj 2015

@lenickakl u nás se svatbou nic moc nezmění:D . Nicméně chceme ji na chalupě tak je to lepší v létě nebo začátek podzimu. Po těch 5ti letech to až tak nehrotíme, ale zároveň to nechcem odbít.

lenickakl
31. říj 2015

@hul tak jasný, každý to má jinak a má jiné priority 🙂 nám to naštěstí zatím vychází tak, jak jsem to vždycky chtělal.. teď jen čekám na prodloužení smlouvy v práci 🙂 a pak to necháme na osudu 🙂 svatbu jsme měli v srpnu 🙂

hul
31. říj 2015

@lenickakl moc gratuluju!!! svatby jsou super 🙂 My jsme oba dospěli do tohohle bodu asi taky tím mimoděložním.... Spojilo nás to a naštěstí nerozdělilo. Snad už bude vše ok...

bohunka87
31. říj 2015

Ahojky holky,my take zaciname od ledna.Sem taky po mimodeloznim :( Obavy mam velke at se mi to neopakuje,byla sem totiz uz dvakrat tehotna a pokazde mimodelozni :(

hul
31. říj 2015

@bohunka87 To je děs :/ snad už to bude ok.....

lenickakl
31. říj 2015

@hul děkuju. No pro mě bylo nejdůležitější vlastní bydlení, tak jsem si vzala v prosinci hypo, v srpnu byla svatba, teď se trochu ubezpečit skrz tu práci a mužem začít 😀

hul
31. říj 2015

@lenickakl no nám chybí už jen ta svatba

bohunka87
31. říj 2015

Hul- taky doufam,ale nervicky pracuji.Jedno bylo prirozene a druhe po inseminaci takze moje nadej klesa :(

hul
31. říj 2015

@bohunka87 chápu tě :/ i když je fakt že moje situace je dost jednodušší. Nicméně třeba to ted fakt vyjde 🙂

bohunka87
31. říj 2015

Snad jo 🙂 budeme si drzet palecky vzajemne 🙂 🙂

hul
31. říj 2015

@bohunka87 Určitě 🙂

martinkamoj
autor
31. říj 2015

@bohunka87
@hul holky nezbývá nám než se navzájem podpořit.. Taky se toho bojím aby se to neopakovalo ale naděje umírá poslední 😉 jednou se to povést musí 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli