Používáme cookies. Více informací zde. OK

Snažilky léto - podzim 2015

markyzka84
3. kvě 2015
Ahojky holky, jsem z Brna mam holčičku, které budou v lete dva a myslim, že je asi nejlepší čas aby měla partáka-nejlepe partačku 🙂 Jediné co mam jsou obavy, abych ji neochudila o tu velikou lasku co k ni citim a trosku obavy aby nežarlila když se zadaří. 26.6 odletame na zakyntos od ty chvile planuji ze se začnem snažit 🙂
pincola
3. kvě 2015
@markyzka84 ahoj, jsem na tom stejně🙂 taky mám dvouletou a taky ted plánujeme snažení🙂 A obavy mám uplně stejné, alevšichni říkají, že se to nestane. mě teda taky vadí, že to tak rychle uteklo. nedávno jsem řešila první a te´d už druhé??? Moc , moc to utíká. Bereš listovku? Já ano a mám z toho radost. Koupila jsem si i ovu a těhu testy. Těším se, ale strach mám taky. I z nevolností , jak je budu zvládat. A pak aby se zadařilo. No emocí mám plnou hlavu.
markyzka84
autor
4. kvě 2015
@pincola ja ji jeste neberu zacnu pristi mesíc 🙂 nechci letet na dovcu jako tehule. Vzhledem k prvnimu tehu by to asi neslo. Tehu šílený a porod jeste horší😞 dva dny rodeni vyustilo v akutni cisar. Jediné čeho se bojim je o pocity male... že nebude sama ,, prostě ja s ní mam furt jeste tu ,,pupeční šnuru spojenou,, a pravda mala jeste nebyla u nikoho na hlidani ani jedinou noc. proste je na me fixovana bych rekla dost... (ale ja jsem za to rada, ja na ni taky)
pincola
4. kvě 2015
@markyzka84 U nás je to stejné, taky máme pupeční šňůru a taky nebyla na hlídání ještě ani jednu noc a dokonce ani den. Hlídal jí jen manžel a to vždycky chvíli, maximálně 3-4 hodiny a ne často. Na druhou stranu věřím, že pro děti je dobré mít sourozence. Možná budou žárlit, ale vzniknou zas i pouta mezi nimi. Já nemám s jedináčky dobrou zkušenost. Nechci se nikoho dotknout, je plno skvělých jedináčků i ty znám, ale pak je i dost těch, kteří nezvládají fakt, že nejsou na světě sami. je to ve výchově a já jsem dost měkká máma. my taky jedem na dovolenou a nechci jet jako těhule, možná tak uplně ze začátku. První těhu mi bylo fajn tak do 8 týdne, pak začalo peklo v podobě nevolností. Proto jsem to odložila taky na ten červen. Snažit se začnem, ale jen zvolna, spíš tomu dáme volný průběh.
markyzka84
autor
4. kvě 2015
@pincola Ja jsem zrovna jedinaček 🙂 a je smutný bejt uplne sam .. kamarádi to nevynahradí byt jich je buh vi kolik..
markyzka84
autor
4. kvě 2015
Nehlede na to , že rodiče pak všechno smeřuji na jedno díte .. Na neco fajn na neco velmi tezke bremeno...
im4fun
4. kvě 2015
Holky já se k vám přidávám. Dítě sice nemám, ale po potratu chceme na druhém pokusu začít pracovat co nejdříve to půjde, takže to vychází na léto. Snad to tentokrát vyjde.
Jinak vy co píšete, že se bojíte o pocity prvního dítěte - nebojte, záleží jen na vás, jak na to dítě připravíte. Třeba moje kamarádka pěstuje v prvorozeném dítěti pocit těšení se na miminko, a říká mu, že si bude mít s kým hrát a tak...
markyzka84
autor
4. kvě 2015
@im4fun vítej 🙂

Holky a odkud jste?
im4fun
4. kvě 2015
@markyzka84 já z Prahy...
pincola
4. kvě 2015
@markyzka84
@im4fun Taky Praha
markyzka84
autor
4. kvě 2015
No jo 🙂 ja byvala kdysi taky praha i manzel 🙂)) ale to už je pryc ..... a už nejakou dobu bydlime v takove zatačce pred vídní ,)
misutkakosutka
4. kvě 2015
Ahojky holky, můžu se k vám přidat?🙂 jmenuji se Míša a jsem z Plzně 🙂 dítě žádné nemám,ale v červenci odjíždíme do Španělska a tam máme v plánu zkoušet první pokusy, mohu mezi vás? 🙂
pincola
4. kvě 2015
@misutkakosutka Určitě pojď mezi nás, to je fajn, že se už množíme alespoň tady v diskusi😃
@markyzka84 A jak se vám tam žije 😃
A co holky děláte nějaké opatřenmí před mimi? Já se snažím malinko zamakat na postavě, ale dneska jsem zrovna sežrala tabulku čokolády😞 Máte taky rády sladký?
Já teda u první hodně přibrala, tak se chci trochu věnovat postavě, posilovat než otěhotním a pak cvičit aspoň těhu tělocvik podle dvd. nerada bych opakovala to nabírání. Shazovala jsem to dva roky😞
Pak beru tu listovku.
markyzka84
autor
4. kvě 2015
@misutkakosutka vítej
@pincola ja u male pribrala 28 kg_( ktere dole nemam uz tyden drzim bilkovinovou dietu ... chci dat dolu aspon 7 kg... jinak sladky nemusim jedine sladke ovoce to jo 🙂
pincola
4. kvě 2015
@markyzka84 Já nabrala 17 nebo 18kg, ale vypadala jsem fakt šíleně a dost dlouho. Snažím se chodit cvičit aspoň 1x týdně do fitka, ale chtělo by to víc, jenže nemám hlídání😞 asi budu cvičit i doma i kvůli té dovolené, ať tam nejsem v plvkách jak bečka. A chcete celkem dvě nebo tři děti?
misutkakosutka
5. kvě 2015
mě doktor napsal listovku, že je fajn ji brát 3.měsíce před otěhotněním a jinak prý žádné vitamíny nepotřebuji 🙂
markyzka84
autor
5. kvě 2015
@pincola ja nesmela nic.. byla jsem kolem 18 tt ve spitalu a pak rizikovka ... to to letelo nahoru jak blazen no
pincola
5. kvě 2015
@misutkakosutka a bereš už listovku? Nějakou obyč nebo ten prefolin, takovou t dobře ztravitelnou?Já zatím obyč a na snažení pak mám nachystaný ten prefolin, pro jistotu.
@markyzka84 mě to vykládej. mě hlavně v posledním trimu letělo snad kilo denně, to byla hrůza!!!!!Já taky byla na rozikovce, to bude možná tím, holky udruhých nkdy naberou méně a říkaj že to je tím, že nemůžou být na rizikovce.
pincola
5. kvě 2015
Holky koukněte sem: www.listovka.cz
misutkakosutka
5. kvě 2015
@pincola beru Acidum folicum léčivo podle doktora to stačí tak nevím 🙂
pincola
5. kvě 2015
@misutkakosutka JJ to určitě stačí, já mám obyč listovku, ale mě u první nikdo neřekl ani že mám listovku brát. Věděla jsem to tady z koníka, ale muj bývalý Dr.mi neřekl nic a sestra mi někdy v 16tt řekla, že mám brát těhotenské vitamíny.
misar91
5. kvě 2015
ahojky.tak konečně budu někam patřit 🙂 máme klučinu kterému budou dva roky v prosinci.ted v červnu se budeme brát.hned se asi snažit nebudem ale chtěli bychom to začít zkoušet na začátku října 😉 koukám že jste tu probírali listovku.kdypak myslíte že je dobré začít si ji brát? minulé těhu bylo překvápko ale začala jsem ji brát hned jak jsme to zjistili na doporučení Dr...brala jsem vitamíny chytré miminko.jinak jak psala zakladatelka trochu se bojím že bude malý trochu stranou ale plánuji to dělat tak že bez něj by to prostě nešlo,jenom on bude odnášet plíny a jedinej on bude moct podávat hračky a doufám že jako velkej bráška se toho ujme s nadšením 🙂
pincola
12. kvě 2015
@misar91 Já Chytré miminko taky mám, ale ještě ho neberu, zatím beru obyč listovku🙂 Más e brát několik měsíců dopředu, ale za Chytré miminko je drahé. To bych brala třeba měsíc, dva před snažením, nebo až na snažení. Do té doby obyč listovku🙂
misar91
12. kvě 2015
@pincola já ho brala až když jsem byla těhotná ale ted před budu brát taky obyč listovku.on to byl spíš reklamní tah od doktorky že mi to doporučila ale vše bylo v pořádku tak jsem ho brala až do konce.akorát mě mrzí že jsem nebrala i vitamíny pro kojící matky.dělá to i to chytré miminko....
pincola
12. kvě 2015
@misar91 Já myslím, že tyhle vitamíny s naštěpenou listovkou jsou dobré 🙂 Já je asi začnu užívat až na snažení. Na první miminko jsem měla Femibion. Podle mne je dobrej i to chytré miminko. Já vitamíny pro kojící brala ty stejné jako těhotenské, myslím mamavit🙂
markyzka84
autor
18. kvě 2015
Ahojky holky, co se tyče listovky budu brat mesic predem tudíš jak mala oslaví narozky 31.7 zacnu brat listovku. a az se zadaří začnu brat chytré miminko
misutkakosutka
18. kvě 2015
Ahojky, dlouho jsem tu nebyla je tu něco nového?🙂 nějaká snažilka z Plzně?🙂
gremlin_ka
5. čer 2015
Ahoj holky, také se k Vám připojím 🙂 Dítě ještě nemáme a chceme se poprvé začít snažit. Musím tedy ještě chviličku počkat až budu mit po zkušebce, což bude za 2 měsíce. Do té doby se snad stihnu objednat na endokrinologie, abych si ověřila, že už mám štítnou žlázu ok 🙂
g_m
5. čer 2015
Ahoj holky, pridavam se taky. Ted jsem prave po revizi kvuli zamlklemu tehu bohuzel prvniho mimiska a n emuzu se dockat, az budeme moct znova zkouset! Z vitaminu mam listovku a ecko, doktorka mi femibion nedoporucila, ze je tam jen zlomek vitaminu a je lepsi to brat zvlast...
ledovakralovna
5. čer 2015
Ahoj holky, take se k vam mile rada pridam.. Minulou stredu jsem kvuli zamlklemu tehu musela nastoupit na revizi 😞.... Mam doma 2,5 roku starou dcerku Matyldu 🙂 Snazit se budeme moct asi ke konci leta... Zadne vitaminky zatim neberu, ale bylo mi doporudeno pit kontryhelovy caj kvuli dorustani sliznice... v cervenci si asi koupim i listovku- jen nevim jakou.. Je jich kupa a nekdo mi nede tenrkat tvrdil, ze nektere listovky jsou k prdu, tak jsme z toho jelen... ]-( 😎 Krasny slunickovy den! PA!
g_m
5. čer 2015
@ledovakralovna az na konci leta? Mne doktorka rekla, ze muzem hned po prvni ms... :-\

Sem začni psát odpověď...

Odešli