• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi od dubna/května 2014

4. června 2015 
Ahojky holky je tu některá co plánuje snaženíčko okolo dubna a května? Potřebuju ty moje mateřský pudy s někým "rozkecat" nebo-li rozehnat :grinning: Asi bych se cítila líp, kdybych věděla, že to co prožím tak prožívá ještě někdo jiný. Sedím u počítače a píšu eseje do školy a přitom brouzdám tady... sleduju nejnovější trendy v kočárcích a přesně vím kam půjdu pro první kousek oblečeníčka pro mimi... jestli já se z toho nezblázním :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2014 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahojky, tak to mám asi podobně jako ty :slight_smile: už mám i vybraný kočárek, postýlku a oblečků jsem už spoustu dostala po sestře a zbytek dostanu ještě od mamky po mé mladší sestře. Určitě plánuji letos, uvidíme, jak se poštěstí :slight_smile:
19. led 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@spygy No já nemám moc po kom co dostat. Uvidíme možná po synovečkovi, ale zase bych na tom nechtěla být závislá. A tak v obchodě kroužím kolem dětských věcí, ale netrofám si nic koupit. Si říkám, abych nevypadala jak blázen :grinning: Když jsem něco koupila tak jsem to vždycky hned udala kamarádkám nebo švagrové :slight_smile: Taky jsem zvědavá jak to vyjde. Jestli to půjde hned nebo ne... ale to se nedozvíme dokud to nezkusíme, že :sweat_smile:
19. led 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, to je ta správná otázka, jestli to vůbec půjde hned :slight_smile: někdo má na toto štěstí, jako třeba má sestra, ale znám i tací, kteří se snažili třeba půl roku nebo rok a potom se až povedlo. Zatím ještě beru prášky, ale už se na toto chystám, chtěla bych aby se mimčo narodilo někdy na začátku příštího roku :slight_smile:
19. led 2014 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my máme v dubnu svatbu a tak stále přemýšlím kdy vysadit, ráda bych otěhotněla co nejdříve ale vše záleží na tom jak to půjde :-/ Ráda bych si svatbu ještě užila, ale nevím no. Kolem mě hodně kamarádek má problémy, nebo otěhotněly po 2 letech třeba a to jsou jinak zdravé, tak nevím jak s tím čekat :slight_smile:
19. led 2014 v 19:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsem taky čekala s vysazenim až po svatbě (loni v květnu), protože jsem nevěděla, co to udělá, vysazovala jsem po 12 letech... tak jsem se nechtěla opupinkovat atd... nakonec to bylo uplne bez reakce, jen jsem mela porad nafoukle břicho... myslela jsem, ze mimco pujde hned, fakt jsme se snažili, žádné necháváni náhodě a stejně to trvalo 8. Mes...tak držím palecky, ať vám to co nejdřív vyjde :slight_smile:
19. led 2014 v 19:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Faminko, jakou jsi brala antikoncepci? Já z toho mám taky strach, že to hned nepůjde. No ale s tím skoro nic člověk udělat nemůže no :-/
19. led 2014 v 19:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Když ono tohle je vážně u každého jiné. Mám kamarádku, která před rokem prodělala slepák pak jí trápily srůsty a doktoři jí stršili a strašili. Pak se do toho opřeli a hned po první styku na ostro otěhotněla :grinning: Taky si mysleli, že to hned nepůjde a bylo to ;) Já jsem vysadila prášky loni v listopadu. Jediné co mám je každý měsíc týden před MS stupňované bolesti prsou a o trochu akné v obličeji před MS, bolesti jsem měla i s práškama takže nic nového :grinning: Jinak mám MS jak hodinky hned od prvního vysazení. Cítím se zdravá, nikdy žádný problém tak si tak nějak myslím, že to půjde... takže to radši necháme až na ten duben.
@blondie123 Být tebou vysadila bych hned a třeba bych si nechala první sexík bez gumičky na svatební noc jako překvápko :wink: Nebo třeba noc poté... Svatební noc né všude proběhne :sweat_smile:
19. led 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, nějak to tu utichlo :frowning2: já myslela, že si tu navzájem budeme povídat a společně se těšít na plánování miminka, tak šup sem a honem!!! :slight_smile:
7. bře 2014 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pridávám se k vám, snad se to tu rozjede :slight_smile: Já jsem musela toto úterý na revizi v 12tt kvůli zamlklemu těhotenství, momentálně mě drží nad vodou jen naděje, že po dvou menstruacich se do toho mužem opřít znovu. Tentokrát nám to vyšlo hodně rychle, v listopadu jsme to nechali náhodě, v prosinci pak na to vyloženě vlitli v období plodnych dnů a bylo to.
7. bře 2014 v 17:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ester34 tak to mě mrzí, ale podruhé se to určitě povede :slight_smile:
7. bře 2014 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky. Koukám, že diskuze se zase trošku rozjěla. Já mám teď dost hoňky a vůbec nestíhám každopádně jsme se začli snažit trošku dřív kdyby to náhodou nevyšlo hned, ale ono to vyšlo hned na poprvé takže jsme již v očekávání :slight_smile:
9. bře 2014 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@kakamilca jééé, tak to gratuluju :slight_smile:
9. bře 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@spygy Děkuji :sweat_smile: Bude to teď náročný, ale jsme rádi :slight_smile:
10. bře 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kakamilca pročpak by to mělo být těžký? Užívej si to!!!
13. bře 2014 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@spygy No ono škola, práce a těhotenství je trošku moc a taky se to včera projevilo... teploty 38 a šílená bolest celýho těla... naštěstí mám skvělou maminu, která mě dala do kupy :sweat_smile:
14. bře 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte "skorosnazilky" :slight_smile: Mame 15ti mesicniho chlapecka a od dubna dame zelenou pokusum o sourozence, treba o holcicku :grinning:
@blondie123 vysadila bych hned, at se telo trochu "procisti" a do svatby bych si davala pozor jinak, at si ji muzes uzit se vsim vsudy :wink:
@ester34 urcite to bude dobre...my poprve zkouseli na ostro na libankach v listopadu, v prosinci jsem mela pozitivni tehu test, ale neudrzelo se to, tak jsem bastila "lepsi" kyselinu listovou a v breznu jsem otehotnela a je z toho krasny a zdravy chlapecek :slight_smile:
@kakamilca gratuluji k tehu :slight_smile:
18. bře 2014 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, jsem tu úúúplně nová a hned mě Vaše téma cvrnklo do nosu! V květnu bude svatba a já minulý týden vysadila prášky... snoubenec by strašně chtěl miminko ve znamení vodnáře jako je on sám, ale to by se muselo povést někdy v dubnu/květnu. Na druhou stranu mi všechny příbuzné říkají abych ještě počkala, aspoň do svatby, prtože prý na holky našeho rodu stačí hodit trenky a je to, jenže máme zaplacené líbánky na Maledivách tak abych mohla vůbec odletět.
@minonnka Miňonko, co znamená "lepší" kyselina listová? Já teď beru Calibrum Proplan...
18. bře 2014 v 18:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kecka28 chi, pry hodit trenky :grinning: pokud nemate libanky moc daleko od svatby, tak muzes letet v klidu i tehu...cca do 6 mesice je to v pohode :wink: Jen by jsi musela doufat, ze nebudes mit to tehu, kde se zvraci denne :sweat_smile:
Tou "lepsi" kyselinou listovou jsem mela na mysli silnejsi, vhodnejsi pro nastavajici maminku :slight_smile: Tri mesice pred otehotnenim jsem zacala jist obyc (slabou, uz nevim znacku), ale potom jsem si poridila od Elasti Q 800 a spokojenost :slight_smile:
S Calibrum Proplan zkusenost nemam (neznam), ale nazvem mi to pripomina krmivo pro psa, aspon si neco podobneho vybavuju, ze jsme kupovali nasemu jezevcikovi, kdyz jeste zil :grinning:
Pokud je to KS pro nastavajici maminky, tak bude urcite v poho :wink:
19. bře 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@minonnka Na líbánky jedeme tři dny po svatbě, pokud by se mi podařilo otěhotnět hned, tak bych byla cca v 8 tt (pořád to beru tak že se to fakt povede hned, asi jsem naivní).
Jinak máš pravdu Purina Proplan je opravdu krmivo pro psy :slight_smile: Já jsem na to Calibrum našla dobré recenze, prý to doporučují i gynekologové (nevím, se svým jsem o tom zatím nemluvila. Netusím ale, kolik mg kyseliny listové obsahuje. Ten Elasti Q se dá koupit normálně v lékárně?
19. bře 2014 ve 12:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kecka28 proc naivni, to se muze stat, zvlast, pokud to mate v rodine :wink: Lepsi je pocitat s touto variantou a podle toho se zaridit, nez byt potom prekvapena :slight_smile:
Nam to taky "vyslo" hned napoprve na libankach, jen se to neudrzelo, ale byla jsem tyden pred odletem nemocna, ladovala jsem se (blbec) Coldrexem atd. abych byla co nejvic v poho, to se pak nemuzu divit, ze se to neudrzelo, ze :sweat_smile: Ale lepsi je, kdyz to priroda zaridi po svem, nez neco resit pozdeji, tak jsem to aspon brala...
Pokud jsi na to cetla dobre recenze, ytak bych v tom pokracovala a ten obsah bude urcite napsan v letaku ci na obalu, nebo dohledej na netu :slight_smile:
Jj ten Elasti Q maji v kazde lekarne, da se rict. Co si vybavuju, tak ma pomahat i pri rannich nevolnostech, nevim, jestli diky tomu, ale ja nezvracela ani jednou :slight_smile: Jen kdyz jsem nemela pravidelny prisun neceho do pusy, tak jsem se citila slaba a zaludek trochu na vode, ale kus jidla mi vzdy pomohl :slight_smile:
19. bře 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@minonnka Děkuji Ti, jsi moc hodná!!! Zkusím se po tom podívat a porovnat obsah kyseliny listové. :slight_smile:
Jiank ano, v rodině to máme - moje sestra má tři děti, sestřenice 3 děti, bratránek 4 děti... tak snad nebudu černá ovce rodiny :grinning:
19. bře 2014 ve 14:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kecka28 Neni vubec zac :wink:
Teda, to bude mit vase male hoodne sestrenic :grinning: Tak dej potom vedet, jak to dopadlo, jestli prvni hozeni trenek zabralo :grinning:
Jinak te cerne ovce rodiny jsem se taky bala a nastesti se ovce nekonala :slight_smile:
19. bře 2014 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, holky, v platíčku mi zbívaj dva prašky a pak se do toho dáme. Tak bych se k vám ráda připojila. :slight_smile: Taky se těšíte a bojíte zároveň?
20. bře 2014 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, konečně mám radost, že se mezi vás můžu přidat a tady je to mrtví :( To budu jediná?
21. bře 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@summer18 ale nee, nejsi jediná :slight_smile: já jsem tu taky :slight_smile: tak mě zbývají ještě dvě platíčka a potom se do toho pustíme
21. bře 2014 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem si vzala dnes poslední prášek, takže jsem vlastně snažilka od března. :D Ale to snad nevadí. Jsem na to zvědavá, i když mám občas ,,záchvat" paniky, jestli to dám! :slight_smile:
22. bře 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, chcela by som sa k vam pridat, my uz jedno dieta mame a snazime sa o dalsie. Uz sa nam aj raz zadarilo v decembri, ale o babatko sme v 9. tt prisli. Tak sa do toho pomaly pustame znovu. Vsetkym nam drzim palce, a aby sa nam co najskor podarilo otehotniet a aby bolo vsetko ok :slight_smile:
28. bře 2014 v 10:17  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karra ahojky, tak to mi je líto :slight_smile: ale teď to už vyjít musí a taky vyjde, budu držet palečky, aby se zadařilo úšpěšně :slight_smile:
28. bře 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karra ahojky, vítej, snad to příště (nebo možná teď) výjde :slight_smile:
28. bře 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se k vám ráda přidám. já teda HA nebrala a sexujeme skoro 2 roky bez a neúspěšně, ale to jsem na to nemyslela. :slight_smile: teď jsme se o tom nějak tak začali bavit a už by to fakt chtělo. 3 dny už po netu sháním informace čím to "podpořit" a nevím jestli nějaké bylinky a čaje vůbec k tomu pomohou, co myslíte? jinak teda není snad minuta kdy na to nemyslím :frowning2: jsem docela bacule tak se bojím ....
28. bře 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 27
Tvůj příspěvek