Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Snažilky od 09/2014, případně od léta

lusiana125
15. únor 2015

ahoj holky, zakládám diskuzi abychom si vyměnovaly rady....atd...s manželem se snažíme od září 2014 a zatím se nám nedaří...jak jste na tom vy? ted jsme začala pít čaj z kontryhele...a manžel z kontvičníku zemního..do toho ještě bereme Macu...cyklus mám docela pravidelný 28 dní...jednou se mi to zkrátilo...a jednou jsem 2 dny meškala...ale nebylo z toho nic..jak jste na tom vy?

bobinka1987
15. únor 2015

Ahojky.
My se taky snažíme od září 2014. 😉 Mám PCO, takže mám dost dlouhé cykly (průměrně mezi 40-55dny, ale loni na jare to bylo klidně i 77 dni). Manžel je zase cca 3 roky po operaci varikokely. Dr.nám říkala, ze my dva jsme se opravdu skvěle sešli... 😠
Já beru už 3 měsíc Gynex, manželovi jsem ted vnutila Macu a Selzink. Dáváme tomu ještě pul roku a pak jsem podat žádost o adopci. Hormonální stimulaci mít nemůž(dispozice k trombozam) u a ani po pravde moc nechci. 😉

lusiana125
autor
15. únor 2015

@bobinka1987 ahoj tak to máš teda dobrý...já jsem si myslela, že to půjde hned...a bojím se, že už teď to mám v hlavě...gynekoložka mi řekla, že jsem v poho...takže nevím proč to nejde..tím, že pracuji ve školství tak je to pro mě o to horší, když vidím cizí děti, chtěla bych své...navíc mezi těmi dětmi jsem taky ve stresu..kolik ti je?

bobinka1987
15. únor 2015

@lusiana125 no já jsem učitelka 😀 mně je 27, manžel má 36. A vám dvěma je kolik?

lusiana125
autor
15. únor 2015

@bobinka1987 já pracuji jako vychovatelka v ŠD...mám děti předškolního věku, a první třídu...mě bude 24 a manželovi 26 let.

bobinka1987
15. únor 2015

@lusiana125 je, tak to jste ještě o dost mladší. To s tím mým 36-letym "dědulou“ to máme horší :'(
Ale co kdybys zkusila ten Gynex? Je sice drahej az hrůza, ale fakt účinkuje... 😀

lusiana125
autor
15. únor 2015

@bobinka1987 já jsem právě na něj taky koukala na netu...ale zase to nechci všechno míchat, když mám tu Mácu a ten kontryhelovej čaj...

bobinka1987
15. únor 2015

Já mám doma i kontr.čaj, ale on je ten kontryhel v tom Gynexu taky a než pit 3* denně čaj, co mi míč nechutná...to už radši přežiju 1* denně ten nedobrý Gynex 😉
A nebo Femigard si holčiny dost vychvaluji... (Já ho nemůžu kvůli alergii na heřmánek, který obsahuje). Jo a nebo Sarapis...
A co životní styl, váha...? Nemáš stres?

batorijka
15. únor 2015

Ahoj, můžu se k vám přidat?
My se snažíme od září (teda už v srpnu jsme tomu nechali volný průběh) a pořád nic. Syn se povedl hned po svatbě a teď to prostě nejde a musím říct, že už jsem jsem z toho špatná... jsem učitelka v MŠ, takže dětí kolem mě plno...

lusiana125
autor
15. únor 2015

@bobinka1987 manžel má nadváhu...já jsem tak akorát bych řekla...nooo stres bych řekla, že mám tak trochu z práce, a trošku i že se nám nedaří...nooo možná ten gynex objednám...kde ho kupuješ?

lusiana125
autor
15. únor 2015

@batorijka nooo jasně, že mužeš...manža mi říká ať tomu nechám volný průběh, ale mezi těma dětma mi to jaksi nejde

batorijka
15. únor 2015

@lusiana125 jo volný průběh, taky bych ráda 🙂 my jsme z toho "špatný oba"
chtěla jsem větší věkový rozdíl mezi dětmi, ale ne zase až tak...
jsem ráda, že se konečně můžu vypsat, nemám to ani komu říct, kolem všem se daří ať už plánovaně či ne plus "moje hrdost" mi nedovoluje říct nahlas, že to nejde

lusiana125
autor
15. únor 2015

@batorijka mě taky přijde, že v mém okolí je čím dál, tím víc těhotných...já mám právě strach, aby chyba nebyla v manželovi..má dost nadváhu a chtěla jsem aby jsme spolu šli na spermiogram, ale mužskou ješitnost ještě nedokázal překousnout...tvrdí, že ještě počkáme ať tomu nechám volný průběh, že to je jen chvilka co to zkoušíme...kolik vám je?

bobinka1987
15. únor 2015

@lusiana125 no kupuju ho vždycky podle toho, kde mi to vyhodí Heureka jako nejlevnější 😀

batorijka
15. únor 2015

@lusiana125 mně 31 manželovi 35, začínám mít i pocit, že jsem stará... a vám?

manžel tvrdí, že na spermiogram půjde, tak snad i u vás manžel překousne ješitnost. U nás mám nadváhu já, tak si říkám, že spíš bude chyba u mně (ale zase kolik fakt obézních otěhotnělo bez problémů...) teď už jsem ve stavu, že počkám do března a jdu k doktorovi. Mám strach čekat déle, přijde mi, že měsíce strašně rychle utíkají a hlavně se to na mě (i na manželovi) dost negativně promítá. Uvědomila jsem si, že "fungujeme" do ovulace a pak nic, čekám jestli budu/nebudu těhotná...

batorijka
15. únor 2015

@bobinka1987 a jak užíváš Gynex? jednou denně kolik kapek? Já ho mám taky a beru 1x denně 7 kapek.

plus užívám vitamín B6

lusiana125
autor
15. únor 2015

@batorijka mě bude 24 a manželovi 26 let...z tý nadváhy bych se tolik nestesovala...plno lidí otěhotnělo...tak trochu si myslim, že to dělá i ta psychika, jenže já to prostě z tý hlavy vymazat neumim no...

lusiana125
autor
15. únor 2015

@bobinka1987 mrknu na to a když tak objednám 🙂

bobinka1987
15. únor 2015

@batorijka no já vim, ze se měl užívat nejlíp 3* denně po min kapkách. Ale já si dávám 1* denně 10 kapek + kys.listovou

batorijka
15. únor 2015

@lusiana125 jé to je krásný věk 🙂

já uznávám, že moje psychika je KO, "měla jsem to krásně naplánovaný" to prostě vymazat nejde.
Mě teď dorazilo to, že jsme se fakt snažili v době ovulace a nepovedlo se. Navíc syn byl císařem, tak se bojím jestli třeba nemám srůsty a zbytečně neplácám čas... (tahle to měla jedna známá, taky císař, snažili se přes dva roky, pak jí zjistil ty srůsty, byla na operaci a za dva týdny má termín porodu 🙂

bobinka1987
15. únor 2015

@lusiana125 já ucim děti v ZUŠ a přiznám se, že mě kolikrát tak zlobí, že to spíš funguje jako antikoncepce... 😉

batorijka
15. únor 2015

@bobinka1987 právě že píší různé dávkování, taky je beru najednou 🙂

bobinka1987
15. únor 2015

@batorijka když ty máš už aspoň jedno dítko...zato já sebojim, že budem bezdětní... :'(

lusiana125
autor
15. únor 2015

@batorijka být tebou tak nečekám a jdu se poradit s gynekoložkou...já jsem byla dvakrát na prohlídce a řekla mi, že jsem v poho...tak nevím proč se nedaří...moje psychika taky nic moc

lusiana125
autor
15. únor 2015

@bobinka1987 tak já myslím, že mít svoje dítě je něco uplně jiného než cizí, někteří nevychovaní...

batorijka
15. únor 2015

@bobinka1987 já vím, že aspoň jedno že máme...
takže vy už máte vyšetření za sebou?

holky omlouvám se, když to po sobě čtu, jsem fakt fňukna...mám dnes splín, ale vypíšu se a pak už budu pozitivní 😉

bobinka1987
15. únor 2015

Jako jo. Ale kolikrát přijdu večer z těch decek tak unavená a rozlobena, ze si říkám, ze kdybych mela pak doma ještě litat kolem vlastních...ale ne, člověk to takhle asi nesmí rozebírat... 😉

batorijka
15. únor 2015

@lusiana125 já půjdu, ono mi i vychází, že bych měla jít v březnu na kontrolu (chodím 2x ročně)

lusiana125
autor
15. únor 2015

@bobinka1987 tak si taky někdy přijdu...ale věřím, že to člověk pak zvládne...

lusiana125
autor
15. únor 2015

@batorijka tak třeba to ještě do kontroly klapne 🙂

bobinka1987
15. únor 2015

@batorijka jak jsem psala o sobě hned nahoře - žádné um.oplodnění a spol. nechceme. Takže mám jen vyšetření od gyn., ze mám PCO. A manžel odoperovanoz varikokelu ☹ a nejsi fňukna- a i kdyby - od toho tu jsme, abychom si psychicky pomohly, ne? 😀

Sem začni psát odpověď...

Odešli