• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od dubna 2014

3. října 2014 
Snažíte se od dubna také o miminko?Přidejte se a sdílejte všechny zkušenosti a tak dál.:slight_smile:
8. dub 2014 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,tak abych to tady tak nejak nacla.:grinning: Jedno ditko doma uz mame,jmenuje se Michalek a je mu 18 mesicu a s pritelem jsme se rozhodli,ze mu poridime bratricka nebo sestricku.:slight_smile: Nechame teda tomu spise volnejsi prubeh,proste az se zadari,tak se zadari.Pokud se taky snazite o miminko,pridejte se sem a popovidejte.:slight_smile:
8. dub 2014 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucylama Ahojky, tak se tedy taky přidám :slight_smile: vyloženě se taky extra zatím nesnažíme a hlavně ještě dobírám prášky, ale už se na mimi moc těším a doufám, že to nebude dlouho trvat a brzy uvidím na testíku 2 //
8. dub 2014 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@spygy Ahoj.:slight_smile: Taky jsem dobrala prasky a cekam na MS.Pak bychom se zacli snazit intenzivneji.:slight_smile: Nikdy jsem nesledovala nejak zvlast svuj cyklus,tak uvidime,jak to bude a taky budu doufat,ze se brzo zadari.
8. dub 2014 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:) také se pridavam. prasky jsem dobrala, menses uz mela a ted? snad se zadari, drzte palecky. bude mi 31 a tesim se na první mimco :slight_smile:)
8. dub 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucylama Tak to budu držet palečky, aby se brzo zadařilo :slight_smile:
8. dub 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky ja se taky pridam... sice u nas se snazenim je to slozitesi.. ale zitra muz jde na spermio a pak hura do CAR... doma mame skoro 4 leteho klucinu
8. dub 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marketa11112 No tak to preju,at se zadari velice brzy! ;)
@luciebx Taky preju,at se brzo zadari,tyhle problemy s otehotnenim nepreju vubec nikomu.:frowning2: Ja sama bych na to asi dlouho nemela nervy.:confounded:
9. dub 2014 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucylama no ono kdyz se to uz tahne skoro dva roky je to uz na palici fat
9. dub 2014 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luciebx To věřim.Obdivuju ty,co to nevzdávají a koukám,že jsi asi mezi něma.
9. dub 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucylama ja kdybyc t mela zdat tak nemam ani to prvni ditko.. takze ura do boje.. omlouvam se nepise mi pismenko h... mam nejak rozbitou klavesnici a cekam az mim to prijedou opravit
9. dub 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Mame 3 letého syna,vůbec nevím jak jsem otěhotněla. Když jsme se snažili o/sourozence,byla jsem z toho dost spatna,.Pres rok a pul stále nic.Pak jsem to přestala řešit vyjeli jsme s prateli loni na hory a do/mesice jsem zjistila ze jsem těhotná,ale do 3 týdnu jsem potratila.Rikalacjsem si ze další ztrátu nedam.O loňského záři jsme se rozhodli,ze to zkusime.Vždycky když jsem to dostala,obrecela jsem to.Do toho jsem od záři do prosince trpěla neustálými záněty,dělohy,vaječníku a vejcovodu a přestala jsem to řešit.V te době jsem se připravovala na stanice a tak si ani nepamatují,kdy jsme s manželem naposledy spali.musela jsem se v lednu vrátit do prace,ale nějak nebylo místo,tak jsme se rozhodli,ze to ukoncime.Několik dni na to jsem zacala spinit,tak jsem si říkala,ze je to divné.Ze sranda jsem si po několika dnech udelala test a se zdesenim jsem zjistila,ze jsem těhotná. Nevěděla jsem co mám dělat.V takové situaci se to rozhodne nehodilo a než jsem se rozhoupala přišla jsem o ochrannou lhůtu abych se mohla vrátit do prace.

Moje rada je,přestat vše řešit a rozhodne se na male neupinat.Užívat si příležitostný sex s manželem a užívat si ho.Vše je o hlavě,pokud žena není nemocná tak to nemá v hlavě srovnané.taky mi to trvalo a ve chvíli kdy jsem to přestala řešit,tak to přišlo samo.
9. dub 2014 ve 12:41  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luciebx V pohodě.:wink: Já asi si tohle nedovedu představit,protože jsem to nezažila,proto říkám,že bych asi na to dlouho neměla nervy.No ale je fakt,že když po miminku opravdu z celýho srdce toužíš,tak do toho dáš všechno.:slight_smile:
@moninek Ahoj,já to taky nebudu nějak zvlášť řešit,my tomu prostě necháme volný průběh,prostě až se zadaří,tak se zadaří.Jinak gratulace k miminku a ať se vše daří. :wink:
9. dub 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Volný průběh s čistou hlavou a hlavně žádný stres, že se zrovna nepodařilo. A taky hodně vitamínů a kyselinu listovou :slight_smile:
10. dub 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže já jdu na druhý pokus ivf po roce hormony budu brát od 16.4.ke gonalu 187,5jed.mibyl přidán luverix na den jednu dávku .tak uvidíme jak to vše dopadne jezdím do zlína
10. dub 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jezdím s mužem docaru už 4roky máme dnes výročí jak nám řekl doktor pri minulémnávštěvě bohužel...máme IUI a ted jdeme na 2pokus ivf opět budu chtít 2 vajíčka tak uvidíme jak dopadne celé
10. dub 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se taky přidávám...ovu byla 7.4. tak čekáme...i když moc nevěřím, že by se podařilo na poprvé
13. dub 2014 v 00:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky taky se kvám přidám od dubna se z manželem snažíme o miminko a pořád nic.na netu hltám plno informací tak snad nám něco zabere a pomůže,,
3. říj 2014 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek