• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od května/června 2013, najdu zde někoho?

24. října 2013 
Ahojky holky, za 2 měsíce mi bude 30 let a snažíme se 2 cyklus o miminko, dneska dorazila ms :frowning2: takže až skončí začnem snažení 3 cyklus, je zde někdo, kdo by si popovídal, mě už asi totiž pěkně hrabe :sweat_smile: Dneska jsem to obrečela, když se dostavila ms, myslela jsem, že to půjde rychle a ono ne!! Pořád jen čtu měřím BT, sleduju se a nic z toho dřív mi hrábne...
16. črc 2013 ve 20:15  •  čeká miminko, termín má v květnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky, jestli můžu, ráda se přidám... já od prosince neberu antikoncepci, cykly mám strašné - cca 37 dní a víc, taky jsem si myslela, že vysadím tabletky a bude to pohoda. Každý den měříme BT, už mi z toho hrabe :sweat_smile: Zrovna dneska to podle BT mám dostat, takže nálada na bodu mrazu :frowning2:
17. črc 2013 v 05:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky,kupte si ovu testy, moje 3 kamaradky s nimi otehotnely hned, ja tedy zatim ne, ale dnes jdu do lekarny koupit. Jsem 9 dc,tak zacnu testovat.
.
17. črc 2013 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky :slight_smile: taky se přidávám, snažíme se od listopadu, a zatím bez výsledku :frowning2: takže asi taky budu muset přejít k ovu testům...nevíte jaká značka je dobrá? :slight_smile:
17. črc 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO, jo, myslíš ty ovu testy, za které jsem dala už tak aspon 700 a nic? :grinning: :grinning: Už mi tak 10 krabicek za tu dobu leží v koši :slight_smile: možná že i víc :grinning: A zrovna tento měsíc my vyšly tak krásně pozitivně jak nikdy :frowning2: a taky nic... Já kupuju Dr. Maxe a ještě jsem měla testy Ovular.. první jsem kupovala v drogerii a značku už nevím, ale ty byly na nic... nejlepší je možná ten Max.
17. črc 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my se snažíme od listopadu. Když jsem přestala brát antikoncepci, tak mám hrozné cykly, respektive skoro žádné. Pokud jde o ovu testy, tak mi první dva měsíce vycházely krásně jasně, ale žádná ms nepřišla, tak nevím kde je chyba.
17. črc 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky držím pěsti, my se snažili od ledna a vypadá to, že se konečně zadařilo, tak aspoň vám přeju štěstí!!!! Mimochodme, vzadli jsme měření, ovu testy a teprve pak se zadařilo :grinning:
17. črc 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte holky já sem sice nepatřím ale kamoška mi poradila že počala mimčo v 2 dni MS a že spousta holek kterým to poradila tak taky.Já už to nestihla vyzkoušet ale třeba vám to pomůže. Opravdu nevím co je na tom pravy. Držím vám palečky :wink:
17. črc 2013 v 10:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@reenik Chtěla jsem taky skusit toho dr.Maxe ovultesty, ale jsou docela levné oproti jiným... :confused: tak nevím, no právě se bojím vyhozených peněz a hlavně kde vemu jistotu když bude pozitivní že otěhotném, strašně se bojím sklamání, hrozně to bolí a to se začnem v neděli snažit 3 cyklus....nevím jak bych to zvládla třeba čekat rok....to je už asi na psychouše :grinning:
17. črc 2013 ve 22:06  •  čeká miminko, termín má v květnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@michalka1402 Ahojky představa je šílená :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pokud by to fungovalo šla bych i tak do toho :grinning:
17. črc 2013 ve 22:09  •  čeká miminko, termín má v květnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alpakovo MOC MOC gratuluji..... :slight_smile: To je krásné, mocinky závidím, v dobrém slova smyslu....Hodně zdravíčka Vám oběma...
17. črc 2013 ve 22:11  •  čeká miminko, termín má v květnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajak83 Ahojky mužeme se taky přidat? Začali jsme se snažit v červnu :wink:
17. črc 2013 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jenyska4 Ahojky jasný že můžeš, takže snažení první měsíc a neúspěšně... :frowning2: My se ted budem snažit potřetí, a už mám dost....chtěla bych to hnedka asi jako každá z nás... :sweat_smile:
18. črc 2013 v 00:08  •  čeká miminko, termín má v květnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem. Také se připojuji k testům Dr. Max, cenově vychází asi nejlíp. A k tomu otěhotnění při MS, už jsem to slyšela od více lidí, těsně před, těsně po anebo při.... :slight_smile: Asi je to možné, jelikož čípek je v té době otevřený a spermie se dostanou do vejcovodů, tam pak třeba několik dní vydrží než připlave vajíčko. :slight_smile: Pak se čípek zavírá a otvírá znovu při ovulaci (jen na chvíli), takže asi zkusíme MS. :slight_smile: Jinak já otěhotněla přesně v půlce cyklu 14. den, byl to jediný sex v tom měsíci. A teď se snažíme - zatím marně - znovu. Všem snažilkám přeji hodně štěstí.
18. črc 2013 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajak83 Ovu testy jsou podle mě dobré... jen opravdu není jistota, že to vyjde i když je test krásně pozitivní... viz tento měsíc u mě :frowning2: My teď začnem 4. cyklus snažení, snad tentokrát úspěšný... Tomu otěhotnění přes ms moc nevěřím, možná to pomůže tomu, kdo má ovulku na začátku cyklu, ale mně, když ji mívám běžně tak 23DC, asi moc ne :frowning2: spíš bych se bála nějakého zánětu, infekce nebo tak, ne?
18. črc 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajak83 Pajko, víš co je na světe nejspolehlivější antikoncepce?Psychika :wink: Ovu testy a měření bazálky dělej třeba, až když se ti nebude dařit otěhotnět dlouhodobě:slight_smile: Tot muj názor...neotěhotněla jsi dva cykly to vubec nic neznamená...to otěhotní sna jen deset procent holek ..spíš si užívej to období snažení, protože ho už nikdy nevrátíš, je to nejhezčí ten adrenalin kdy nevíš zda jsi nebo ne:slight_smile: já vždy otěhotněla hned v prvním cyklu, ted se snažíme druhý měsíc, ale nehrotím to, osud ví kdy chce , aby se mimi narodilo v který měsíc. Neupínej se na to tolik, snaž se na to nemyslet a uvidíš jak brzy budeš těhule:slight_smile: a jaký jsi ted den cyklu?
18. črc 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jenyska4 Ahoj taky si myslím, že bych to měla tak na 2 měsíce vypustit, ale pořád to mám v hlavě...Jinak nevím jak myslíš tu otázku jaký jsem den cyklu??ale momentálně mám ms 2 den tak že asi 2 den ??? :sweat_smile: a nebo myslíš jak dlouho se snažíme?Ted budeme se snažit 3 cyklus :grinning: Mám v tom pěkný maglajs už....Ty zkraty a dny cyklu :grinning:
18. črc 2013 v 19:27  •  čeká miminko, termín má v květnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajak83 jj jsi tedy druhý den cyklu myslím :slight_smile: zkus dnes tulení, holky psaly, že hoodně se podaří takto otěhootně :slight_smile:
18. črc 2013 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jenyska4 No skusila bych ale ten můj nevím, co mi na to poví :grinning: Nejspíš omdlí při pohledu na červenou :grinning:
18. črc 2013 ve 23:54  •  čeká miminko, termín má v květnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajak83 za zkoušku nic nedáš :slight_smile:
19. črc 2013 v 09:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnes po obědě pozitivní test ovulace. Snažení včera. Kdy se snažit? Dnes nebo zítra večer? :wink:
20. črc 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@raaaadka Raduš snaš se raději každý den, max ob den.....
21. črc 2013 v 18:45  •  čeká miminko, termín má v květnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajak83
Tak snažili jsme se předevčírem a včera večer, dnes byla podle bolesti ovu, tak asi ještě večer zkusím, ale třetí večer už asi nebude taková kvalita. :slight_smile:
21. črc 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka
Jojo,vsude jsem cetla,ze nejlepsi je ob den prave kvuli kvalite... ;+) Jinak zdravim vsechny snazilky,my zkousime ted 2.cyklus,ale zatim nechci hrotit zadne testy atd,co bych pak delala treba za pil roku? :wink: avle foufam,ze to vyjde,antinu jsem vysadila na konci kvetna hned po svatbe... tak uvidime :wink:
21. črc 2013 v 19:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@faminka
Držím palce. :slight_smile:
Myslím, že taky říkaj, že lépe den před ovulací, než v den ovulace, aby spermie už čekaly ve vejcovodu na vajíčko. :wink:
21. črc 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@raaaadka Ahoj prosím tě mám dotaz,co to je přesně za ty ovulační testy jaká značka ? já měla kdysi úplně jiné a raději bych zkusila taky tyhle obyčejné děkuju :wink:
21. črc 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už sem si to vyčetla :slight_smile: nejdřív sem psala a pak sem se začetla :grinning:
21. črc 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allmeyo
Dr. Max, mají je asi jen v lékárnách Dr. Max. 7 ks v balení za asi 75 Kč.
21. črc 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo tak to jde já minule dala za 5 kousků už teda nevím co to bylo za značku 200 kč.Ale je fakt.že vypadali teda úplně jinak byli z umělé hmoty takový čtvereček a bylo u toho kapátko...Zítra jdu do města tak se na ně hned juknu :wink:
21. črc 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ja se snažila několik let, po mimodelozním mi nezbylo nic jiného nez ivf... Ale příprava je stejna...me se osvědčil caj od Báby Radnické a taky chilli v kapslích :slight_smile: nic se tím nezkazí, naopak :slight_smile:
21. črc 2013 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak coooo? U nás nic...začínám nový cyklus tak se těšímm na další snaženíko :wink:
3. srp 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek