Snažilky od listopadu 2015

Ahoj holky,zakládám diskuzi novou,jelikož mi to tenhle měsíc nevyšlo a v diskuzi snažilek od října a také září si připadám,jako bych zůstala jediná,které to nevyšlo,když vidím ty testíky s vašema dálnicema.Tak co?jsem opravdu jedinná,nebo nás je ještě víc?
michalamala99autor
22. lis 2015
to jsem opravdu zbyla jen já? :-|
ammy001
22. lis 2015
Ahoj,řada se přidám.Jsem po revizích.A od listopadu se mužem snažit.Tak doufam, že nebudeme čekat moc dlouho 🙂
nmajja
22. lis 2015
ahojky v dubnu jsem byla na revizi od července se snažíme a pořád nic nakukovala jsem do jiných snažilek ale jak čtu jak to nekomu víde hned po měsíci snažení je mi stoho smutno 😞
mishuled
22. lis 2015
Ahojky, taky se přidám 🙂 jsem po revizi a s manželem jsem se dohodli, že od listopadu to zkusíme znovu..doktorka sice doporučovala až prosinec nebo po novém roce, ale kdo ví kdy nám to vyjde, takže proč to snažení odkládat.. 🙂
cumacek123
22. lis 2015
Neboj nejsi sama... v červenci revize a zatim nic 😞
leilinkaa
22. lis 2015
Nejsi sama, v rijnovkach jsem tak byla ale bohužel 😞
matysofi2015
22. lis 2015
Ahoj holky, doufám, že vám můj příběh pomůže a nastartuje to vaše myšlenky v lepší budoucnost 🙂 Už to budou dva roky (sakra,to letí) ,co jsem se zařadila též mezi snažilky.Bylo to z důvodu, kdy potenciální těhotenství vyšlo hned na první pokus, 3 měsíce po vysazení prášků.Na miminko jsme se moc těšili,dali jsme mu jméno, já jsem mu pořád povídala,hladila.Avšak příroda si vybrala tu nejhorší daň, jakou vůbec mohla.Čekali jsme nemocné miminko a holky,nepřála bych to žádné z vás, která pořád čeká na 2 čárky na papírku, nikdy v životě jsem nezažila horší situaci, než se rozhodovat nechat/nenechat.Miminko ale bylo natolik nemocné,že jsme se s manželem na 13.týdnu rozhodli těhotenství přerušit.Pár měsíců nám bylo ouvej, ale ve fórech se to hemžilo maminkami, které po revizi znovu otěhotněly do 3 měsíců.Jenže my nic?!Nemyslela jsem na nic jiného, než na to,abych co nejdřív otěhotněla a "vyplnila" prázdnotu po předchozím mimí 😞 Nakonec se nám to podařilo až po půl roce,kdy jsem si z nouze došla za kartářkou, která mi řekla,že už jsem miminko čekala,ale nevyšlo to (podotýkám, že se mě vůbec na nic neptala a hned vykládala karty) a že se miminka dočkám co nejdřív,nebo že už těhotná jsem.Jenže to už jsem byla bez jakékoliv naděje a smířila se s tím, že prostě až to vyjde,tak to vyjde.Nevěřila jsem tomu, měla jsem MS, i když předchozí test mi vyšel pozitivně, tak jsem si řekla,asi hormony.A kartářka mi řekla, že to nevychází kvůli tomu, že se neupínám na nic jiného,než na miminko a to je špatně.A poradila mi, v jaké místnosti v domě miminko "pořídit" 😃 To se jí to mluví,co?!Nu což, nabyla jsem trošku klidu,že se ještě dočkám a na miminko jsem přestala myslet.A světe div se.Hned po menstruaci jsem si udělala další test a byly tam!!2 čárky!! Dnes máme doma krásného a hlavně zdravého 5 měsíčního syna a teď se klepu nervama, protože to vypadá na druhé,mám docela zpoždění od poslední MS 😕 Nedovedu si představit mít doma 2 děti rok po sobě,ale vím, vy by jste za to daly cokoliv na světě. A moje známá také ztratila před rokem naději, asi po 3 letech snažení, manžel jí pořídil pejska a tím jak přišla na jiné myšlenky,dnes chová v náruči 6 týdenní holčičku. Takže holky, má rada zní, hoďte snažení za hlavu, nechejte tomu volný průběh,udělejte si radost zatím něčím jiným a uvidíte,že to dlouho nenechá na sebe čekat a dočkáte se taky svého štěstí.Prostě příroda je mocná čarodějka a proti ní nic nezmůžeme.Řekněte si po každém nezdaru, že to tak mělo být,že ještě nenastal správný čas.A nebojte, až to vyjde, tak na tyhle časy budete vzpomínat s úsměvem a budete se ptát,kde je ten božský klid a ticho? 😃 😃 Držím vám palečky,ať vám to vyjde co nejdřív.
ammy001
23. lis 2015
@matysofi2015 ahoj,je mi to lito 😞 Bohuzel i já si tím prošla.Ale až v 16tt.Jsem byla na ukončení z důvodu VVV a nevyvynutym orgánům 😞 Pak jsem otěhotněla po první prorevizni a to v 9 odešlo 😞 Letošní rok pro nás nebyl moc nakloněný.Přála bych si ho ukončit // carkama.Po tom cim jsme si prošli tak se na to neupinam.Ale byla bych rada 🙂
jarpa111
23. lis 2015
Ahoj holky, bohužel jsem byla před 3 týdny na revizi, přestali jsme růst 😢 Takže musím ještě chvilku počkat se snažením, takže úplně nepatřím do téhle skupiny, protože ted v listopadu se snažit ještě nebudeme 😢 ale ráda bych si s někym pokecala 🙂 Docela se bojím jak to vše potom půjde. Docela se těšim na první porevizní MS, doufám, že brzo přijde a člověk se trochu oddechne, že se tělo nastartovalo.. 🙂
barboratov
23. lis 2015
ahoj holky, nu koukám, že nejsem sama...v květnu zmlklé a od tý doby hrůza...MS není teď už teda je řízená práškama nu snažíme se taky takže Vám i sobě držím pěsti 🙂
nmajja
25. lis 2015
já doufám že nám všem to vytoužené miminko donese ježíšek moc bych si to přála byl by to nejhezčí dárek proná všechny 🙂
theryinka
26. lis 2015
Ahoj holky, ráda se přidám 🙂 Také jsem po revizi (v červnu) a dokonce mi dělali i laparoskopii. Doktorka řekla, že nejméně 3 měsíce (znáte to, že🙂) no a tak jsem čekala 1ms, 2ms a třetí ne a ne přijít. Testy byly negativní, nakonec jsem měla cyklus 8 týdnů místo 4 a dle utz jsem ještě stále neměla v tom cyklu ani ovulku. Dostala jsem injekci a léky na srovnání. A musím ještě na další injekce 😞
Je to na nic 😞 ale snažit se tedy budeme i my 🙂
evulinka27
26. lis 2015
Ahoj holky, já sem psala a nějak se mi to asi neuložilo 🙂 taky jsme se teď v listopadu snažili a teď netrpělivě čekám, až jestli mi ms přijde, nebo nepřijde... je to neskutečné čekání 😃 cítím tam dole pořád divno, bolí mě celý podbříšek, občas i tam vevnitř.. nějak si nepřipouštím, že by to mohlo něco znamenat, tak mám pocit, že je to spíš něco na způsob podchlazení, nebo náznak zánětu močáku? jenže když jsem mívala záněty, tak se to vždy hned rozjelo.. a tohle je pořád den co den stejné... jsem jak na trní 😃 Dnes mám 26DC, ms by měla přijít 1.12. testovala jsem předevčírem a samo, že nic 😃 tak mám úplnou chuť to dnes zopakovat.. no uvidíme.. 🙂
nmajja
26. lis 2015
@evulinka27 ahojky taky mám stejný pocit jako vy mě ale jestě k tomu bolí prsa ani sáhnout na ně děs tak mě boleli naposledy když sem čekala syna ale na testu pořád nic tak uvidím zda se příští tyden dostavi ms 🙂
evulinka27
27. lis 2015
Přidávám svůj kalendář BT.. mezery jsou, když jsem pila, takže se nedalo měřit.. (byly hody a nechtěla jsem dělat velice, že se snažíme o mimčo, že pít nesmím a chtěla jsem to nechat prostě přirozeně) ale cyklus jsem mívala 27 - 28 dní.. teď se mi poslední dva měsíce přehoupl na 30-31 gr.. tak uvidím zda to půjde dolu 😃 Jinak 16 DC jsem měla bolesti v podbříšku - ovulaci. Snad to byl začátek ovulace, kdy vajíčko má vydržet až den..páč sex byla až 17 DC.. (manžel byl o víkendu jak napotvoru pryč...) To jsou nervýýý 😃 máte někdo nějakou změnu?
michalamala99autor
27. lis 2015
Ahoj holky,tak jsem byla v úterý na gyndě.Prohlídl mě,že je vše ok.tak se ho ptám,kdy to začnem řešit,že se snažíme už 9měsíců a on?napsal pro přítele žádanku na spermiogram,hiv a ještě něco.No,ani nebudu psát,jak je přítel skleslej když tu žádanku viděl.Měla jste to taky některá?prej mu mám dát čas :-| chápu ho,ale jak ho povzbudit?
leilinkaa
27. lis 2015
Ahoj, tak u mě to tento měsíc nevypadá. Přítel je pořád na hromádce, bere dlouhodobě antibiotika, tak nemá na nic náladu😞 Doufám, že se brzo uzdraví a potom už na to vlítneme🙂
ahoj taky se přidám, začali jsme v říjnu a zatím to taky nevyšlo. kolem mě se teď rodí samý miminka, strašně to holkám přeju, ale i strašně závidím. těším se až uvidím ty dvě čárky. ale zatím nic. a bohužel už nevím, jak to dostat z hlavy a nemyslet na to. věc se totiž má tak, že moje dušička už zatoužila po miminku před 2 lety. ale přítel tomu nebyl nakloněný. Sám mi řekl, že vzhledem ke všem okolnostem (bydlení, práce, zkoušky) to vidí až tak na říjen 2015. Domluvily jsme se, že vysadím HA a že budem jenom přerušovat a když náhodou se zadaří, tak se zadaří, ale na přímo se začnem snažit až v říjnu. Tak jsem čekala. A teď když se snažíme, tak mám toho čekání plný zuby a strašně bych si přála, aby se zadařilo a já už nemusela dál čekat. A teď mi poraďte, jak se dělá "aby se na to nemyslelo" 🙂 jiný projekt mám - pomalu, ale opravdu pomalu zařizujem byt. ale zatím to jsou věci, co jsou spíš chlapská práce, takže mě k tomu moc nepouští a jde to neskutečně pomalu.
mishuled
28. lis 2015
Tak včera přišla kolegyně do práce a v ruce obrázek z UTZ, že je v 8tt...mrňousek 2cm, srdíčko ok 🙂 měla jsem z ní hroznou radost, protože byli smíření s tím, že s přítelem miminko mít nemůžou... Zároveň jsem ale měla hroznou chuť letět do lékarny a okamžitě se otestovat, jestli už nám to taky vyšlo..jenže ms čekám až 3.12, tak jsem se zase vyklidnila a holt si budu muset počkat... každý den se pozoruju jak blázen, ale příznaky nula, takže tenhle měsíc tomu moc šancí nedávám.. ach jo, snad se co nejdřív dočkáme všechny 😉
katherinka33
1. pro 2015
Ahoj holky, ráda bych se taky přidala ke snažilkám. Můžeme to zkoušet až teď v prosinci po druhé porevizní MS (bohužel jsem v říjnu měla ZT v 8tt 😢 ) Tak doufám, že sem brzy budeme psát všechny samé POZITIVNÍ zprávičky. 🙂
katherinka33
1. pro 2015
@procsenajednoumusimregistrovat Ahoj, když jsme si přestali s přítelem dávat pozor, tak trvalo přesně 6 měsíců než se zadařilo, bohužel se poté plod přestal v 8tt vyvíjet, takže jsem v tom kolotoči znovu. Držím nám pěsti a Ty tomu dej čas. Brzy na to přestaneš myslet, já se ze začátku taky pořád sledovala a zoufala... a zrovna, když to překonáš, tak se to povede. 🙂 Uvidíš... A taky jsem těsně před "zadařením" pila kontryhel, jedla poctivě kyselinu listovou a po sexíku jsem si opatlávala čípek. 😃 :-N Zkus to, třeba
katherinka33
1. pro 2015
@evulinka27 Tak co, jak to dopadlo? je 1.12.! 🙂 Doufám, že MS nikde! 🙂 grafík jsi měla nádhernej...
evulinka27
1. pro 2015
@katherinka33 Ahoj, no jasné že přišla!! Vypadá to,že se mi opět srovnává cyklus jako byl původně cca 28 dní a přišla 29DC... můj tomu furt nechtěl věřit 😃 😃 😃 prý to není možný!! 😃 máme kolem sebe tři hodně dobrý kamarády, co na to jen "vlítli" a všichni měli!! 2x z toho byla svatba narychlo 😃 a prej my nic 😃 😃 nojo... není to sranda ta výroba.. Budu ti taky moc držet palečky, aby vám to teď dopadlo jak má!!!
katherinka33
1. pro 2015
Tak to je teda potvora! Aspoň, že už se srovnává, aby dobře fungovala. Tak budeme aspoň v dalším kole spolu. Budem si držet pěsti navzájem. 🙂 Já toho mám taky kolem sebe kopec, takže se snažím nepropadat beznaději předem a nemyslet na to, protože to je nejhorší. 😃 Ale měř si každý den BT a nemysli na to... 😃
evulinka27
1. pro 2015
@katherinka33 no nemysli na to 😃 😃 to bych nesměla být asi 10x denně na koníkovi 😃 😃 Jinak se tomu snažím dát volný průběh, ale když už chceme, tak na to prostě myslím.. 😃 Budu se těšit, jak nám to komu půjde! 🙂
katherinka33
1. pro 2015
No, hlavně se mnou cloumá strach, aby bylo vše po minulých zkušenostech v pořádku. Ale abych ho přelstila, rozhodla jsem se, že nebudu hned ze začátku jančit a nepoběžím k doktorce. Ale že budu dělat mrtvýho brouka a půjdu až cca v 8tt, jestli se zadaří, a to se musí nejdřív zadařit. 🙂 Jenže to je můj plán a realita bude asi taková, že to nevydržím a poběžím tam hned. 😃 Tak se taky budu těšit. Máme i stejně MS, tak si dáme vědět, až bude čas na testíky. 😃
@evulinka27
evulinka27
1. pro 2015
@katherinka33 Ono strach je největší potvora! Nesmíš si to připustit a mysli jen na příjemné věci 🙂
katherinka33
1. pro 2015
@evulinka27 Přesně, žádnou jinou možnost, než že se to už povede, si nesmím v žádným případě připustit. Ale ti červíčci v hlavě vrtají. 🙂 Takže teď jen přežít mršku a šup na to. 😎
nmajja
1. pro 2015
tak nakonec přece jen došla a tentokrád v čas takže semi ciklus konečně vrátil do normálu jak má byt tak snad už to výjde byli by to ty nejkrásnější vánoce . 🙂
mishuled
3. pro 2015
Tak ke mně "nezvaná návštěva" taky dorazila 😞 v červenci jsem do toho vlítla dva dny po svatbě, aniž bysme to úplně plánovali (..jenže potom v 7tt zamlklé těhu).. a když vím jak krásnej to byl pocit,jak jsme se všichni těšili, a jak moc bych chtěla, tak teď se určitě jen tak nedočkáme..
Ale tak snad se štěstí usměje co nejdříve na některou z vás..🙂 jsem zvědavá kdo se první pochlubí // 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli