Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Snažilky od prosince 2016

deli_lah
23. lis 2016

Zdravím, zajímalo by mě, zda je tu na tom někdo stejně jako já, s kým bych mohla sdílet radosti, strasti snažení se o miminko 🙂 S přítelem jsme to probírali a řekli jsme si, že tomu necháme ještě trochu volnosti, ale od dalšího měsíce už oficiálně nic nehlídáme a uvidíme jak to dopadne. Plánujete někdo stejně jako my, začít příští měsíc? 😀
Klidně se podělte se svými zkušenostmi, či zda používáte něco na podporu početí, ráda se o tom vše dozvím 🙂

vesnicanka17
23. lis 2016

@deli_lah ahoj já jsem teď bohužel 1 den po revizi a začnem se snažit koncem ledna zač.února. tak snad to na podruhé klapne. Já ti držím palce...

deli_lah
autor
23. lis 2016

@vesnicanka17 Děkuju. I já držím palce, ať se zadaří a je vše v pořádku. Příště už musí 😉

butterfly79
23. lis 2016

Ahoj 🙂.Ráda se přidám.S manželem,už máme dva kluky ( 13 a 8 ) a rozhodli jsme se ještě pro třet´átko.Necháváme tomu volný průběh.Bud´ k nám to dět´átko bude chtít nebo ne.Tlačit na pilu rozhodně nebudeme 🙂.
Kluky mám oba sekcí,tak jsem byla včera na gyndě probrat s doktorkou jestli můžem jít do dalšího nebo ne.Řekla,že není problém,jen mi musí říct rizika.
O těch,už jsem věděla - pročítala jsem diskuze co se týče třetího těhu po dvou sekcích.No a pak ještě mám myom,ale je pod 2 cm a uložený tak,že by nedělal problém jak s otěhotněním,tak s těhotenstvím.
Jsem zvědavá,jak to nakonec dopadne.Já jsem si teda dala hranici zkoušení do konce příštího roku.Pokud se do té doby nezadaří,tak to tak má být.Pak,už to zkoušet nebudeme.
Jinak - beru už přes dva měsíce kyselinu listovou a ted´ bych si chtěla koupit ještě nějaké vitamíny před otěhotněním neb jsem vegetarián,tak abych před početím pokryla ještě i zbylé minerály a vitamíny.

@vesnicanka17 to mě mrzí :( .Moc vám přeji,aby se v dalším snažení miminko zadařilo brzy a vše bylo v pořádku.

deli_lah
autor
24. lis 2016

@butterfly79 Tak moc držím palečky ať se zadaří a vše je v pořádku 🙂 doufám, že se tu budeme i informovat.. o zdaru samozřejmě, či když se nepoštěstí, ráda udělám psychickou podporu 🙂

bilbery
24. lis 2016

Taky se ráda přidám. Máme už 2 děti a chystáme se na 3. Zatím se o nic nesnažíme a doufáme v prosinec. Obě děti byly na první dobrou,tak snad to bude pokračovat.

butterfly79
24. lis 2016

@deli_lah díky ;) taktéž držím palečky.Můžu se zeptat kolik ti je?A miminko nejspíš u tebe bude první?
@bilbery taky jdete do třetího?Tak to jsme na tom stejně 🙂.Akorát u nás ti kluci vždycky trvali přes rok.Ale to bylo mnou,neb jsem to měla hodně v hlavě.My jsme ted´ zkoušeli září,říjen a nic.V listopadu jsme to nezkoušeli - manžel byl na operaci,pak jsme tak nějak všichni průběžně marodili...
Pak je u mě ještě jedna varianta,že počnu jen v jednom měsíci.To mi říkal doktor,když jsme se snažili o druhého.Je pravda,že termín porodu s oběma jsem měla v březnu 🙂.

Ted´ jsme koukla k tobě na profil a vidím,že jsi z Kroměříže.Já bydlím na Vysočině,ale pocházím taky z Moravy a ne zase tak daleko od Kroměříže 🙂.Se mi ted´ trochu zastesklo :(.Na Moravu už tak často nejezdíme,jako když byli kluci malí.

@deli_lah vy to s přítelem zkoušíte náhodně nebo si počítáš plodné dny apod?

zeynem
24. lis 2016

Ahoj holky, sice se nesnažíme od prosince, ale začali jsme již tento měsíc, tak snad nebude vadit když se k Vám přidám. 🙂

butterfly79
24. lis 2016

@zeynem Ahoj,určitě bude fajn,že nás tu bude víc 🙂.Bereš nějaké vitamíny nebo něco na podporu otěhotnění?

zeynem
24. lis 2016

@butterly79 Zatím nic neberu, uvidíme jak to půjde, necháme tomu volný průběh. Jen sleduji přibližnou ovulaci dle menstruačního kalendáře.

ivuskahaf
24. lis 2016

Ahojky děvčata hlásím se do klubu snažilek

butterfly79
24. lis 2016

@zeynem tak to máme stejně - také tomu necháváme volný průběh.Bud´ k nám to mimi bude chtít nebo ne.Jen teda už něco málo přes dva měsíce beru listovku.Přece jenom,už mi není 35,tak aspoň v tomhle směru chci proto udělat maximum.

@ivuskahaf ahoj,super - další do party 🙂

Holky,tak at´ nám to snažení jde hezky a at´ tu jsou brzo první těhulky 😵

petra231184
24. lis 2016

Ahoj holky prosim vas berete nejake vitaminy nebo doplnky stravy....taky se snazime dlouho

bilbery
24. lis 2016

@petra231184 beru od září femibion.u obou dětí jsem ho užívala,jinak nic.

zeynem
24. lis 2016

@butterfly79 Právě, že máme celkem ještě dost času, buďto se to podaří třeba hned, nebo za půl roku Jen jsem už chtěla začít, tak přítel tedy souhlasil. :D

bilbery
24. lis 2016

@petra231184 nepiji tvrdý alkohol,nekouřím a nebrala jsem HA nikdy.

deli_lah
autor
25. lis 2016

Vítám tu všechny nové snažilky 🙂 Jsem moc ráda, že je nás víc. Jinak my teda tento měsíc nechali volnost, každým dnem očekávám MS a příští měsíc to možná zkusíme nějak vychytat, nejdřív podle kalendáře (takže je možné, že mám ovu úplně jindy, vím 😀 ) a později, když by se nedařilo si asi pořídím ovu testy 🙂 Dále jsem nekuřačka, HA jsem nikdy nebrala (mutace leiden, či jak se to píše), je mi čerstvě 24 let a ano, bude to naše první mimi 🙂

petra231184
25. lis 2016

@bilbery ahoj moc dekuji,ja alkohol a podobne veci neberu a jsem za to rada..Snad se to brzy povede

ivuskahaf
25. lis 2016

taky se trochu představím je mi 31 mám skoro šeti letého rošťáka a snažíme se o Brášku HA jsem brala jen na škole 🙂A čerstvě po porodu a doufám že se brzy zadaří mám na podporu Drmek na doporučení gyn 😉 tak jsem zvědavá prý má po něm perfektní výsledky

bilbery
3. pro 2016

Prosinec nám už začal. Jak jste na tom? Já si počkám až na 2.pol.měsíce.

ivet1987
3. pro 2016

Ahoj holky jdu k vám 🙂 prášky neberu od léta, že když se podaří OK, ale oficiálně začínáme teď v prosinci, jdu měřit i bazální teplotu. Doma mám jednoho prcka, 21 měsíců, je mi 29 ,momentálně 3 DC.

deli_lah
autor
4. pro 2016

Já jsem dnes 9DC tak uvidím, jak se nám zadaří 🙂 byl by to skvělý vánoční dárek 😀

z_kopretinka
11. pro 2016

Ahoj, je mi 34, mám dvouletou dračici a snad k ní přibude nějaký druhý rošťák nebo dračice.

ivet1987
11. pro 2016

Jak to tu vypadá? 🙂 Já dnes 11DC takže ready 😀

butterfly79
11. pro 2016

Nějak to tu spí :D .
@deli_lah a
@ivet1987 držím palce,at´ se zadaří 🙂.My měli s manželem náhodný styk minulý měsíc a třetí den po něm jsem měla ovulaci.Tak nevím,zda si na vajíčko nějaká mrška počkala nebo ne.Jako BT si neměřím,ovulaci po druhém porodu stopro poznám.
Vždycky než dostanu MS,tak mě bolí prsa a špiním.Ted´ mě bolí jen prsa,ale nešpiním.Minulý a předminulý měsíc jsem to dostala vždy devátého.Dnes je jedenáctého a žádné špinění nic...
No ale zatím nebudu plašit.Jsou měsíce kdy se mi to posune i o 4 dny .Takže než budu případně testovat,tak počkám tak do pátku.
Jako těhotně se necítím,ale začátek těhu se u mě ani v jednom těhotenství nijak neprojevil.Obě předešlá těhu jsem zjistila,až později.Takže tak.

ple
11. pro 2016

tak holky pridavam se kvam 🙂je me 34 a mam 5leteho synka a chtely bychom jeste jedno 🙂 snad se brzy zadaří plodne dny byly 7,8 tak jsem zvedava jak to dopadne

deli_lah
autor
11. pro 2016

Já dnes 15DC a jsem zvědavá 😀 MS (ne)očekávám 24.12. 🙂 byl by to krásný dárek 🙂

heduskak
16. pro 2016

Pridavam se k vam od 26.listopadu neberu prasky 🙂 a nechavame to nahode 🙂 chtela bych ale aby to vyslo co nejdrive 🙂 maly pujde od zari do skolky tak je mi i jedno kdyby to vyslo hned.
Prasky jsem brala cca 20mesicu, tak jsem zvedava za jak dlouho se zadari.
Uz druhy den me boli spodek tak myslim na ovulaci mebo i uhnizdovani.. Jen nevim co cekat :-/

saidy
16. pro 2016

Ahoj holky, ráda bych se přidala. V září jsem otěhotněla, ale v 8tt přestalo bít srdíčko a musela jsem na revizi. Zrovna mi končí první porevizní MS a pak na to chceme skočit, tak doufám, že nám Ježíšek donese dáreček, ovulku bych měla mít kolem Vánoc 🙂 Jinak od léta zobu listovku a teď jsem si objednala Femibion, na internetu ho hodně holek chválilo. Máte s ním nějakou zkušenost?

deli_lah
autor
16. pro 2016

@heduskak
@saidy

Vítám vás mezi námi a přeji hodně moc štěstíčka, aby se všem co nejdříve zadařilo 🙂 Také pořád doufám ve vánoční dárek 🙂

bilbery
16. pro 2016

Už jsme ve fázi snažení,po Novém roku se uvidí. Femibion beru a brala jsem u obou dětí,ale těžko se porovnává.