Snažilky od září 2016

Ahoj děvčátka 🙂 začínáte se snažit? Pojďte se přidat, budeme se vzájemně podporovat a radit si 😉
julyrose
4. zář 2016
Ahojte, rok se snazime o mimco a nic, tak jsem 2.9. podstoupila laparoskopii,odstranili par srustu jinak vse ok. V pondeli me pousti domu a pry se hned, jak se budu citit, se muzeme opet zacit snazit.
A ted k nasemu problemu.
Do tehle doby nam to bylo jedno co se tyka me slouvy v praci, protoze jsme uz byli zoufali, ze otehotneni ne a ne prijit. Jenze vetsina po laparce pry do mesice otehotni coz je super, jenze koncem listopadu uz mam dostat smlouvu na neurcito. Pracuji ve skladu, takze bych to musela okamzite nahlasit 😕 momentalne mam totiz smlouvu na dobu urcitou, takze kdybych mu oznamila, ze jsem tehotna, smlouvu by mi dal neprodlouzil a ja zustala na minimu.
Co by jste poradili? Vykaslat se na tu smlouvu a proste to nechat byt nebo kdyz je to tech par mesicu, tak vydrzet a pockat?
jitullinka
4. zář 2016
Ahoj 🙂 my se snažíme 7 měsíců a taky bez výsledku,dělám si ovu testy a ty sou stále negativní,nevim jestli zajít k doktoru nebo ještě počkat ?
silvie15
4. zář 2016
@jitullinka ahoj. Já bych tam asi radši zašla. My se snažíme pul roku a taky se tam chystáme i když ovulku podle testů mám. Chceme ale hormonální profil a pro manžela spermiogram aby jsme věděli zda je vše v pořádku a nesnažíme se zbytečně. 🙂
jitullinka
4. zář 2016
@silvie15 to já za tu dobu ani jeden pozitivní,zajdu tam 🙂a berete s manželem ňáký vitamíny?
silvie15
4. zář 2016
@jitullinka já beru kyselinu, piju kontryhelový čaj, měřím BT. Manžel pije kotvičník a bere fertilman. Do konce používáme i gel conceive plus a zatím nic tak už chceme jít také k dr ať zjistí zda jsme oba v pohodě a nesnažíme se zbytečně. 🙂
jitullinka
4. zář 2016
@silvie15 ja beru femibion a jeřáb ptačí a listovku 😃 na tu ovulku mi koukne uz na gyndě nebo mě někam pošle ?BT bych taky měřila ale dělám na 3 směny 😞
silvie15
4. zář 2016
@jitullinka já myslím ze na gyndě. Záleží jakého máš doktora. Ale myslím ze tě nikam posílat nebude. Já naštěstí ne a na víkendové vstávání jsem si už zvykla. Změřím teplotu, zapíšu a spím dál. 😃
lenickakl
4. zář 2016
Ahoj. My jsme teda zacli v kvetnu. Zatim bez vysledku. Mam pco.
jitullinka
4. zář 2016
@silvie15 😃 to je dobry a ovulku měřenim mas taky ?
silvie15
4. zář 2016
Ano. Měřením i pozitivním testem. 🙂 Teď zrovna čekáme na výsledek. 😃 Jsem 29DC a čekáme jestli to přijde. Sice dnes teplota klesla na 36.7 ale i tak doufáme že to bude ok, páč mám docela silný, bílý a hustý výtok. Držíme se toho jak topící se stébla. 😃
jitullinka
4. zář 2016
@silvie15
jeee 🙂 tak to budu držet palce 🙂 kéž by nám to všem klaplo 🙂to my se budeme teprve snažit 😃
lenickakl
4. zář 2016
Ja cekam menses tak do dvou, tri dnu..
@silvie15
silvie15
4. zář 2016
@jitullinka děkujeme a také držíme palce. 🙂 Ono je to snažení super, ale občas už je to moc dlouhé 😃
silvie15
4. zář 2016
@lenickakl já ji mám dostat zítra tak uvidíme 🙂
jitullinka
4. zář 2016
@silvie15 no hned dej vědět 🙂 no to jo akort když cekas jestli ta mrcha pride nebo ne 😃ále ten hustej vytok,myslim ze je to na dobry ceste 🙂
linusha
4. zář 2016
Ahojky, my už se snažíme přes rok a zatím bez úspěchu. Všem tady přeji ať to brzy vyjde 🙂
jitullinka
4. zář 2016
@linusha Ahojik,a co doktor? nebo tomu necháváte volný průběh? 🙂
lenickakl
4. zář 2016
@silvie15 to ja bohuzel nikdy presne nevim. Minuly cyklus s clostilbegytem jsem mela 29 dni. Predtim 32 - 88 😃
linusha
4. zář 2016
@jitullinka my už k dr chodíme, už i víme kde je zádrhel, který je naštěstí malý 🙂
jitullinka
4. zář 2016
@linusha a jaký máte problém teda jestli to můžu vědět 😃
jitullinka
4. zář 2016
chystáte se některá na ovu testy ? 🙂
linusha
4. zář 2016
@jitullinka mírně snížená buněčná imunita u mě, což je fakt jen malý zádrhel, který vyžaduje minimální zásah lékařů a můžem se snažit i sami 🙂 Jinak ovu testy jsou super s nimi mám dobrou zkušenost 😉
jitullinka
4. zář 2016
@linusha mě právě ani jeden nevyšel pozitivní 😞 zajdu k doktoru a uvidim co mi řekne .Na to se berou ňáký prášky? na tu sníženou buněčnou imunitu?
lenickakl
4. zář 2016
Kdyz jsem zacla brat clostilbegyt, delala jsem i ovulacni testy. Nikdy mi nevysel uplne pozitivni, ale podle krve ovulace byla, tak jsem to tolik nehrotila. Ono to muze byt jen otazka nekolika hodin..
jitullinka
4. zář 2016
@lenickakl fakt? a ja se hroutim z toho že ovu nemám 🙂 Teda nebudu předbíhat 😃 a vy se snažíte jak dlouho ?
silvie15
4. zář 2016
@jitullinka no budu doufat že je to dobře. 🙂 Pokud to ani teď nevyjde tak taky půjdeme k dr. 🙂
lenickakl
4. zář 2016
@jitullinka od kvetna, ale ovulaci jsem mela jen diky tomu clostilu. Mam polycysticky vajecniky a delsi anovulacni cykly.
jitullinka
4. zář 2016
@silvie15 ale určo to vyjde uvidíš 🙂 já sem nervózní za tebe 😃
lenickakl
4. zář 2016
@jitullinka podle me jsou ty ovulacni testy jen takovy orientacni.. Carka mi postupne silila, ale nikdy jsem nedosahla uplne stejne jako je kontrolni. A pak zacla slabnout.
jitullinka
4. zář 2016
@lenickakl a ten clostil ti napsal na gyndě nebo tě hnaly i jinam ? já se právě bojim co mě čeká proto se k němu nemůžu dokopat 😃

Začni psát odpověď...

Odešli