• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky podzim-zima 2012 :-)

4. března 2014 
Ahojky holky.....vím, že už je tu pár diskuzí v tomto tématu. Ale jelikož jsou všechny rozjeté a holky se tam už tak nějak znají, rozhodla jsme se založit novou diskuzi. Takže pokud chcete budu ráda když se přidáte. :slight_smile:
A ted něco málo o mě....mám už jednoho kluka (2,5let) a už nějakou dobu pracujeme na druhém miminku. Zatim bohužel neúspěšně.. :frowning2: Už to bude 3/4 roku a pořád nic.....nejspíš bude problém v mé luteální fázy ..trvá jen 10 dní....
Tak se těším na kohokoli z vás....zatim ahojky Janča
19. lis 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Jani, asi jsem už ( do této diskuze) nepatřím, ale přesto ..... :o) V první řadě Ti přeji co v nejbližší době objeviti //:o) Já mám doma také malého chlapeka 3,5 roku ... s manžou jsme se snažili asi 4 mesíce a ted je to 4ODC co jsem nedostala měsíčky. :o) Takže paráda ... ale aby to nebylo tak jednoduché ... jedna obava u nás je! A to, že jsem 33DC po změření HCG měla jen 100!!!!!!!! zítra jdu na další odběry tak jsem zvedavá. jo a v tom 33DC mi v děloze ješte ani nic mudr nenašel:o/ tak doufejme zítra ... myslíš že 4ODC pujde mimišek videt???? dekuji za rady a odpovědi ,,,,,
19. lis 2012 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. lis 2012 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky ..vítám tě tu..:slight_smile:
Moc děkuji, také doufám, že se snad už brzo zadaří....a tobě přeji ať to vyjde...hrozně moc budu držet pěsti..:slight_smile: A i kdyby to vyšlo tak sem určo patříš!!! Bude fajn až tu budem všechny jako těhulky...:slight_smile:
No a ted k tomu tvému dotazu...víš určo kdy si měla ovulku??? Třeba si jí měla zrovna pozdě a těhu je teprve v úplném začátku..:slight_smile: a myslíš 40 dní po ovu nebo celkově cyklus že máš 40 dní??? Pokud to počítáš od začátku MS tak to je opravdu brzo....:slight_smile: Takže hlavu vzhůru. Já třeba byla u dr. se Štěpkou až měsíc po tom co jsem zjistila na testech, že jsem asi těhu...:slight_smile:
19. lis 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak se taky k vám s dovolením přidám. Já se v těch číslech moc nevyznám, protože první těhu bylo okamžitě po vysazení HA. Danielka bude mít v prosinci 2 roky a před měsícem jsme se s partnerem dohodli, že půjdem do dalšího mimnka. Tak už se těším a doufám že nám všem to vyjde co nejdříve. :slight_smile:
19. lis 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se k vám přidávám..... my začínáme 2.zkoušení, poprvé se nezadařilo :angry:
19. lis 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, také se přidávám :o) Máme už dvě děti a snažíme se o třetí, už je to skoro rok a zatím jsem neotěhotněla :o( Tak nevím, zda už to není věkem (je mi 35 let) ... u gynekologa jsem byla, udělal mi základní prohlídku a dle něj je vše vpořádku ... říkal, že posílá na podrobné vyšetření až po dvou neúspěšných letech - přijde mi to trochu dlouho ... Takže každý měsíc doufám ... poslední dva týdny mám ale divný chutě - aspoň podle manžela - tak že by ???? Katka
19. lis 2012 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojík holky....tak Vás tu všechny vítám....a doufám, že se každé z nás brzo podaří otěhotnět a budem tu řešit veselejší věci..:slight_smile:)
Katko to si měla štěstí otěhotnět hned po vysazení.....nám se Štěpa povedl přesně rok po vysazení....taky jsme se začli snažit v březnu, měsíc před Štěpovými 2. narozeninami....tak snad se po tak dlouhé době konečně zadaří....
Foxmilko neboj určitě to vyjde co nejdříve....bude to vaše první mimčo???
¨Kačko tak držím pěsti at to vyjde ....tak nás informuj jak to vypadá..:slight_smile: No a podle mě teda po neúspěšném roce snažení, by to měl dr. řešit pořádně a ne tě jen tak "základně" prohlídnout..... :angry: A ještě v tvém věku si myslim čim dřív tím líp.....přece jenom mám ségru která porodila svoje druhý dítko před půl rokem ve 37 letech....a sama říkala, že je to znát ...pro tělo je to větší záhul....
No já jsem dneska 15 DPO....většinou mám ovulku 17 den ....tak se modlim aby se zadařilo...:slight_smile:
20. lis 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koliotte Já bych změnila gynekologa. Moje sestra si tím teď taky procházele a až 3 gynekolog s ní začal něco dělat. Chodila na různé vyšetření, brala prášky a vitamíny na upravení uvulace (měla ji moc divně, asi 2x do roka) a nakonec byla na operaci srůstů. A teď je už v 2. měsíci. :slight_smile: Takže bych se nedala a zkusila to jinde. Zkus se poptat kamarádek, který doktor to řeší. Protože u těch, u kterých jsi podle nich v pořádku se ničeho nedočkáš. :rolling_eyes:
@vodickova.jana No to teda měla. Měli jsme v plánu tak půl roku počkat, aby bylo první na léto, abychom mohli podědit oblečení v rodině, ale nakonec je zimňátko a je droboučká (po mě), takže nám to oblečení pasuje i tak. :slight_smile: Jsem zvědavá, jak to bude s druhým. :grinning:
20. lis 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky...:slight_smile:
Jinak souhlasím s Kačkou...pokud to gynekolog nechce ještě řešit tak bych přešla k jinému...:slight_smile:
A Katko tobě přeji at to vyjde i ted rychle...:slight_smile: Už se těším až tu budem koukat na // na testíkách..:slight_smile:
Holky a co jinka vy ostatní??? Měříte si někdo BT??? Já jo....i když ted ne úplně každý den...spíš kolem ovulky abych věděla kdy asi tak byla...:slight_smile:
21. lis 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@schneiderovi2008 Ahojky ted koukám že se zadařilo..:slight_smile:)) Mám ohromnou radost a zatim potichu gratuluji a držím pěsti aby vše bylo dále v pořádku.. :wink: Bože udělala si mi OHROMNOU radost... :grinning: :grinning:
21. lis 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak kde jste kdo???? :slight_smile:
23. lis 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schnneiderovi Jé taky gratuluju. To já jsem v tomhle týdnu zjístila 1. těhu. :slight_smile:
25. lis 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky....kde jste se mi zatoulaly..:slight_smile:)
Já jsem už nějaký den po ovu, tak ted to čekání jak to dopadne..:slight_smile:
27. lis 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana ahoj. No uvidíš. Třeba se podaří. A jak ne, tak třeba příští měsíc. Ono jak to člověk moc chce, tak to většinou trvá dýl. :slight_smile: Ale určitě se dřív nebo později zadaří. :wink:
27. lis 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
můžu taky k vám? My máme doma cipíska, kterému byly dva roky v létě. Ten se nám povedl po vysazení HA hned druhý měsíc. Teď si nedáváme bacha první měsíc a v so bych to měla dostat, tak jsem zvědavá. Mám pocit hned od OVU, že jsem těhu, ale test jsem si dělala předevčírem a negativní. Včera jsem trochu začla špinit, tak mě hned nepadlo, jestli to nebylo uhnizďování, ale spíš si to namlouvám :grinning:. Tak // čárkám zdar
27. lis 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@katka_mel no uvidíme....ne že bych na to moc myslela, mám dost jiných věcí okolo..ale je jasný že člověk pak jak se blíží MS tak přemýšlí jestli to vyjde nebo ne....a ještě když u nás i první trvalo tak dlouho..:-/

@beru3nek určitě....vítám tě..:slight_smile: Našemu byli dva na čarodky..:slight_smile: tak držím pěsti at to vyjde..:slight_smile:a kolikátý den po OVU si??
27. lis 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana : já myslím, že 15 DPO. Jistá si úplně nejsem, ale v so bych to měla dostat. Už 3. den špiním, což je divné tak uvidíme, co se bude dít ....
28. lis 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha tak to máš dobrý...já vždycky 10 DPO začnu špinit a pak už druhý den MS...:frowning2: mám krátkou fázy po OVU, což mi trochu ztěžuje otěhotnět....ale 15DPO to už bych zkusila testík...to už by tam mělo být něco vidět..:slight_smile:
Já mám tento měsíc takový divný graf, že přesně nevim kdy jsem měla ovu....podle grafu asi 16 den cyklu ale není to na stopero vyhodnocený....dneska večer jsem taky začla špinit...ale teplotka ráno byla 37 což je u mě vysoká..tak uvidíme
28. lis 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana : já teda ovu jen tipuju, neměřím se. Tak to vypadá slibně, ne? Jestli zítra nepřijde mrcha, tak by to mohlo u vás klapnout. Test budu dělat až v neděli, jestli do tý doby nepřijde MS. Já dneska kupovala nový teploměr, paní mě zkoušela měřit a 36.9 jsem taky čučela. Mám většinou 35.2, ale třeba ten nový teploměr měří jinak...
28. lis 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beru3nek no tak to jsme zvědavá jestli to vydržíš..:.-) a hlavně jak to dopadne...-)
Já uvidím zítra .....jakou ráno naměřim teplotku...ale nějak už tomu moc nevěřím.....:-/ když to nevyjde zajdu k dr. aby ,i napsal nějaký hormony na srovnání toho cyklu..:slight_smile:
28. lis 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda....tak dneska ráno jsem měla už jen 36,7....tak uvidíme...pokud budu dnes jen špinit tak by to mohlo být hnízdění..pokud se mi rozjede MS tak máme opět smůlu.... :frowning2:
A co ty beru???
29. lis 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana : ahoj, já to ráno nestihla dopsat. To vypadalo nadějně a přišla mrcha :frowning2: Jsem s tím moc nepočítala, 3 dny jsem špinila jen když jsem čekala Adámka a bylo to uhnízdění. Měla jsem docela pocit, že jsem těhu. Navíc měla MS příjít až v sobotu. Tak si myslím, že to něják prostě nedopadlo.. A u prvního jsi brala nějáký hormony? Nebo se nakonec podařilo přirozeně? Tak držím pěsti, ať mrcha nedorazí
29. lis 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky promin že tak pozdě...měli jsme tu ted o víkendu bráchu a rodiče..:slight_smile: No já to samozřejmě dostala....toho 29. jak sem sem psala že mám už nižší teplotku tak se mi pak pěkně rozjela MS... :unamused: U prvního jsem otěhotněla přirozeně ale až po roce....tak ted když musim stejně na gyndu na KO tak se s ním dohodnu... :wink:
tak mě mrzí že si dopadla jako já.. :frowning2:
2. pro 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana : Tak to mě mrzí, že u tebe mrcha přišla, přeci jen už se nějákej měsíc snažíte. Tak snad ti dr. něco napíše, aby bylo těhu co nejdřív. Kolik máš času na otěhotnění? Než malýmu budou 3, nebo jak to máte? Já právě o práci přišla, moje místo bylo zrušeno, takže bych potřebovala do jara vědět, zda mimi nebo si schánět novou práci... Já si říkám, že u nás to bylo první snažení teprve... Navíc bych to o vánocích neutajila, že :grinning: Mamka se mě ptala včera, zda nejsem těhu, prý mám větší prsa :grinning: tak říkám, že bohužel ne. Jen mi je divný, to špinění před MS, to jsem měla jen při těhu, tak uvidíme teď.
2. pro 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, beru Proveru 17.-25.DC, kdy by měla cca dojít MS? Sestřička říkala, že co nejdřív, ale jsem 29.Dc a stále nic - tedy nejlepší by bylo, kdyby už MS nepřišla -snažíme se otěhotnět emoticon http://www.womenzone.cz/uzivatelka/martinaj23/grafy?c=-8588496232854775808
2. pro 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinaj23 ¨: tak držím pěsti, ať si těhu. Já se v grafem nevyznám, tak snad někdo poradí :slight_smile:
2. pro 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beru3nek no malýmu budou 3 roky na čarodějnice..takže relaticně ještě čas...jenže když to ezmeš tak to jsou cca 3 cykly a to zas tak už moc enní..:-/ tak snad se nám zadaří..právě že pak taky nevim jak s prací....dělala jsme v nemocnici,jenže jsme m ěla smlouvu na dobu určitou a ted tam sestry zrocna moc neberou..:frowning2: tak snad se do tý doby zadaří...
třeba si těhu...některý mají i při těhu MS... škoda, že neměříš teplotku to bys hned věděla...:slight_smile:

@martinaj23 no grafík vypadá pěkně...ovu byla nejpíš 17 den cyklu a nevim jak dlouhou máš luteální fázy,ale teplota je zatim nahoře tak uvidíš...držím pěsti..:slight_smile: jinka já nemám zatim žádné zkušenosti s Proverou tak to nevim ...
2. pro 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana a ještě jsem pro srovnání přidala do alba graf před 2 lety - také 1.měsíc s proverou (pro srovnání teplot jen uvedu, že šlo o jiný teploměr)
2. pro 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodickova.jana : určitě to těhu nebude, už i prsa mě přestaly bolet a mrchu jsem měla pořádnou i s křečema, tak si iluze nedělám :slight_smile:. Jen mě štve, že se mě zkracuje cyklus, už jsem na 26 dnech. Tak aby pak se mimi mohlo pořádně uhnízdit, aby jí nespláchla dřív mrcha. No uvidíme. Tak to máš s prací taky nic moc, no ještě že máme trochu času, že :grinning:. Nějáké čaje nebo femigard jsi nezkoušela? Si říkám, že jestli se do února nezadaří, tak začnu něco pít a´t se mi srovná aspoň cyklus.
3. pro 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo pila jsme čajík Neplodnost od dr. Jukla....ale nejak mi nepomohl....já měla ted taky cyklus dokonce asi jen 24 dní.....protože jsme měla ovu dřív než normálně ...:slight_smile:
No tak snad se nám brzo zadaří... :wink: Já skočím na tu gyndu a uvidíme..:slight_smile:
3. pro 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 12
Tvůj příspěvek