• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Pronatal 11/2013

28. listopadu 2013 
Najde se někdo ,kdo chodi do Pronatalu a podělí se zkušenosti?
22. lis 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tam chodila...s prominutím zčubili co mohli, jestli můžete vystřelte někam jinam (moje zkušenost s Pronatal Praha)
22. lis 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A byla jste v Hodkovickach?ja zatim slyšela samou chválu
22. lis 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se hlásím také spíše jako antifanoušek pronatalu. První IVF ještě jakš to byl rok 2008 ale loni 2.IVF naprostá katastrofa od falešné pozitivity na Hepatitidu což mi oznámili tři minuty před transferem - velice příjemné- po další imformaci že mi přenášejí kvalitní embrya a ve zprávě pro mého lékaře stálo ani jendo embryo nevhodné k přenosu.... hlavně že si nechali teda celý KET zaplatit. U mě už nikdy více. Akorát z nás vytáhli peníze :frowning2:
22. lis 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
My meli asi stesti,podarilo se hned první IUI, udelali diagnostiku, o coz jsem prosila sveho dr.2 roky marne,zvolili vhodnou medikaci,takze ja mohu jen chvalit.
22. lis 2013 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamino Ahoj to jsem rada,ze alespoň jedna pozitivni zkušenost.Měla si bolesti jako před menzes? Ja jsem 11 den po IUI,ale cítím stejnou bolest jako mám před menzes:frowning2:.Jak jsi to cítila ty? Moc diky za info :slight_smile:
22. lis 2013 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to me mrzí holky,ze mate tak špatně zkušenosti ..a kam chodíte ted ?
22. lis 2013 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova nejsem sama,dochazely tam i me dve kamaradky a vse v pohode,pomohli:wink:
Boleni spodku je normalni,prcek si dela misto:wink: ja jeste zacala slintat:wink: pripadala jsem si jak bernardyn,tak mame maleho Bohouse:wink: drzim moc palce !!!
22. lis 2013 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To jsi me potěšila, tak ještě budu chvíli doufat.Po jake době sis dělala tehotensky test a měla ho pozitivni ?ja jsem dnes tedy 12 den po IUI a mám škuby si ho udělat ,bojím se ..,ze bude jen jedna čárka :frowning2:.Rozum mi říká ,ze mám počkat ještě tak týden,jestli to nedostanu ..,ale je to těžký ho poslouchat :slight_smile:.
23. lis 2013 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova na IUI jsem byĺa 20.10 a test jsem si delala tusim ze kolem 8.11? Ja uz si to moc nepamatuju,jsou to ava roky a v te dobe jsem si navic hledala praci,chodila po konkurzech,protoze jak jsem parkrat prinesla propustku z Pronatalu,tak jsem mela na stole vypoved pro nadbytecnost. V te dobe se ve firme propoustelo a tohle usnadnilo volbu...takze odrovskou roli hrala psychika,chodila jsem po konkurzech,vypovedni lhuta mi koncila 30.11. A ja 22.11.prinesla neschopenku,ze jsem na rizikovce. By to zazrak. Doktor Voboril mi moc nadeji nedaval,kdyz jsem mu rekla o vypovedi,tak me prekvapil,pry se mam pripadne zeptat u nicj,ze shaneji na recepci na hotel :wink::wink: nakonec to nebylo potreba :wink::wink: uzila jsem si naprosto skvele tehotenstvi bez nevolnosti,stresu,vypoved zacala platit az po ukonceni materske,tak jsem jeste dostala bonus v podobe odstupneho a proplaceni cele dovolene :wink: vsechno vyslo na 1* :wink:
23. lis 2013 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova vyzkoušla jsem iscare ale po třech návštěvách jsem to vzdala i tam a teď jsem v IVF CUBE a konečně naprostá spokojenost jak s týmem lékařů tak s prostředím a chováním personálu celkově.
23. lis 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamino ahoj,tak to si měla velké štěstí .Ja také chodím k MUDr.Voborilovi :slight_smile: a je pravda ,ze mi také moc šanci nedával .Tak uvidím jak to dopadne, zatim me boli břicho jako čert. Nevím jestli to nedrží ten Ultrogestan. Brala jsem ho totiž jednou na úpravu menzes a po vysazeni jsem to do 4. dnu měla vždy dostat .Myslis ,ze mohu dostat menzes i přes tyto prášky ? Předem diky za info :wink:
23. lis 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@musilka ahoj Musilko,tak ti držím palce ,aby se povedlo.Nechala sis zavést jedno a nebo dvě embria?
23. lis 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova kdyz se to neudrzi,tak myslim.ze MS dostanes,ale nejsem takovy odbornik. Me se na Voborilovi libilo,ze nam vse nelakoval na ruzovo,seznamil nas s diagnozami a bylo jich pozehnane. Anovulacni cykly,PCO,se stitnou zlazou jsem se lecila,alergie na partnera...bylo toho dost :wink: a vidis,zadarilo se napoprve.
23. lis 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja mám taky stitnou zlazu,jinak snad O.k a delali ti před IUI vyšetření průchodnosti vejcovodu?
23. lis 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova ano byla..neudělali mi žádný vyšetření, zblbli mi stimulační protokol, tzakže jsem si napíchala zbytečně a blbě léky, takže z prvního pokusu zbylo jedno jediný embryo špatný kvality, který mi stejně zavedli, nechali si dopředu zaplatit za prodlouženou kultivaci, kterou mi u něj ani neudělali a spoustu dalšího...telefonicky jsem se objednala po předchozí domluvě s doktorem, dojížděli jsme tam až z Hradce Králové, přijeli jsme na domluvený termín a poslali nás domů, že objednaný nejsme atd....
23. lis 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem si dnes rano dělala test a nic:frowning2:.13 den po IUI a 27 DC.Myslite muzu mít ještě šanci?
24. lis 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky mám dobrou zkušenost s Pronatalem,ale s kým nemám je ta jejich mladá telefonistka. Nepříjemná,arogantní a drzá. A ještě mi skazila objednávku :frowning2:
28. lis 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek