Snažilky říjen 2015

sofinka84
18. říj 2015
Ahoj děvčata, je tu už někdo, kdo se v říjnu začal snažit o miminko? Ať v tom nejsem sama🙂
rendina
19. říj 2015
Ahoj, my sice od září, ale to nevadí 🙂
sofinka84
autor
19. říj 2015
Ahoj, tak my konkrétně od pátku 😃 je mi jasné, že to tenhle měsíc nedopadne, protože jsem skoro na konci cyklu, ale co kdyby 🙂
rendina
19. říj 2015
To já čekám mršku už týden a furt nic.. Jen lítám na záchod jak pako, a říkám tak ted už a nic 😃 .. nemám ráda jak si semnou moje tělo hraje 😃
crown
19. říj 2015
Ahojky,taky se přidávám,po dlouholetém zobání antiko,jsem v říjnu zahájili snažení a uvidíme🙂 Jen to čekání je nekonečné...člověk by chtěl všechno hned no...🙂 😃
rendina
19. říj 2015
No, možná bychom si to neměly zatim tolik pouštět k tělu, nebo to psychika vše rozhází.. Uplně to na sobě ted vidim... Jak se mi rozházel cyklus a vše ]-(
crown
19. říj 2015
Já právě zatím nevím,měla jsem jen menses ještě po práškách a teď jsem bez a čekám jakože na další už jestli přijde jak má,akorát od té doby co neberu,tak mám pořád pocit jako by to mělo přijít anebo ovulka, je to prostě rozhozené to tělo...snad přijde všechno jak má a nebo už nepřijde 😉 😃
crown
19. říj 2015
Snad se nám tu ještě někdo i přidá,čím víc tím líp ať se můžem hezky podpořit🙂
maagda
19. říj 2015
Ahoj tak jestli se můžu přidat tak jsem před 14 dny vysadila prášky pak přišla normálně MS a od té doby to necháváme náhodě. Ne že by jsme se snažili ale necháváme tomu volný průběh. Vím že teď na to není nejlepší doba kvůli rekonstrukci ale řekněte kdy je, hlavně poslední dobou mám takový pocit že už bych chtěla a manžel taky. Tak uvidíme.
val2015
19. říj 2015
Ahoj holky, my se snažíme od konce září, takže jestli se můžu taky přidat ? 🙂 Čekám už 3. den na MS a pořád nic. Možná zítra udělám testík. HA neberu už asi tři roky. Zatím to teda necháváme na přírodě, žádné OVU testy, měření teploty a já nevím co. Ať si mimi příjde samo, kdy uzná za vhodné 😃. Tak uvidíme. První měsíc, takže nestresuju, asi se mi to lehce říká. Jinak je mi 26 a mimi bude první. 🙂
rendina
19. říj 2015
Takže krásný začítek 🙂 třeba tím, že rekonstruujete tak na to nebudeš tolik myslet 🙂 taky bych potřebovala něčim zaměstnat hlavičku.. I když je pravda, že o jsem o tom skoro vůbec nepřemýšlela až ted, když mají přijít mé dny.. a někde se toulají...
rendina
19. říj 2015
@val2015 Ahoj 🙂 si na tom fakt stejně jako já 🙂 ale já s tím testem nějak nevim, říkám si, že je to zbytečné, když mám pocit, že to každou chvilku přijde.. 😉
crown
19. říj 2015
Jee super,jak se nám to rozrůstá🙂Já teda zatím taky žádné měření nic,jen zobu Femibion...,a řekli jsme si,že by bylo fajn kdyby se nám to doma rozrostlo:-) Jinak mi je 30 a taky první mimi 🙂 JInak s tím nestresováním se,to se fakt lehce říká,ale nějaká myšlenka tam stejně pořád utíká🙂🙂
val2015
19. říj 2015
@rendina no už mě bolí ty tři dny, že příjde.. čekám čekám a pořád nic 😃 tak nevím ...počkat ještě?
crown
19. říj 2015
@val2015 Bych možná ještě pár dní počkala,ale chápu že Ti to nedá 🙂 🙂 Ale držím palečky holky 😉
val2015
19. říj 2015
@crown Myšlenky určitě jsou, co kdyby už fakt 🙂) ale zatím jsem myslela to nestresování tak, že po prvním měsíci snažení se, nebudu plašit s ovu testy, měřením teploty a dělání svíčky po sexu 😃 zatím teda 😃 uvidíme časem
val2015
19. říj 2015
@crown Uvidím, v jakém rozpoložení budu ráno, jestli testnu nebo ne 🙂. MS mám docela pravidelnou, takže něco se ASI děje. Ale napoprvé, to by byl až moc velký zázrak 🙂
crown
19. říj 2015
@val2015 JO,jasně rozumím taky právě nechci zatím se stresovat nějakými testy a podobně,je mi jasné,že po dlouhé době braní antiko,nemůže člověk čekat zázraky i když někdy jo...,ale je třeba se snažit zaměstnat i něčím jiným...🙂 To dělání svíčky 😃 😃 😃 To mě pobavilo,člověk už pak zkouší všechno možné😃
crown
19. říj 2015
@val2015 Jestli jí máš fakt tak pravidelnou, klidně mohlo se stát,no budeme určitě všechny zvědavé na info 😉
rendina
19. říj 2015
@val2015 ja vaham, test si koupim, ale asi to budu oddalovat 🙂 nechci videt jednu caru 😃
rendina
19. říj 2015
A s tou pravidelnosti u me 😃 bylo to 30-34dni.. Ted se toula nekde jestr dyl 😃
crown
19. říj 2015
@rendina Tak to bude napínavé🙂 Ale přála bych vám to holky,protože dneska to fakt není samozřejmost,příběhů tu je na to dost a dost.. já budu čekat zda 5.11. potvora dorazí...ještě daleko😃
sofinka84
autor
19. říj 2015
@crown Tak tfuj, tfuj pro štěstí 🙂
crown
19. říj 2015
Hlavně hodně tulení holky ať můžeme brzy sdílet pozitivní testy 😉 😃
sofinka84
autor
19. říj 2015
Já mám pocit, že právě to tulení bere manžel až moc vážně, nějak ho ta "práce" na mimču začala bavit, když si nemusí dávat pozor😃
crown
19. říj 2015
@sofinka84 😃 😃
aklora
19. říj 2015
Ahoj holky, máme za sebou měsíc snažení, napoprvé to nevyšlo ale v to jsem ani nedoufala 🙂 moc to neřeším že bych dělala ovulační testy atd 🙂 Koukám že jsem zatím jediná co už doma prcka má x-)
val2015
19. říj 2015
@aklora aspoň tady budeme mít jednu zkušenější, která nám bude radit 😃
sofinka84
autor
19. říj 2015
@aklora Ahojky, a jak dlouho ti trvalo snažení u prvního mimča?
aklora
19. říj 2015
@sofinka84 U prvního 4 měsíce 🙂
sofinka84
autor
19. říj 2015
@aklora Já se tajně modlím, aby to bylo co nejdříve🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli