Snažilky, těhulky, maminky Bruntálsko. Přidáte se?

Ahoj holky,

nevím, jestli tady je bruntálská diskuze - nenašla jsem, ale myslím, že to není špatný nápad... 😉
bocinkaautor
12. led 2010
že by na MK nebyl nikdo z Bruntálu?? ]-( tomu se nechce věřit... 😃
elvie
12. led 2010
Ahoj bocinka, krnovačky už tady diskusi mají a pokud bys měla zájem tak se přidej i do diskuse Opava a okolí, tam najdeš taky krnovačky. Budeme jenom rádi, když nás bude víc. Čím víc, tím líp 😃 .
bocinkaautor
12. led 2010
elvie, ale když já jsem z Bruntálu... :-| ale v Krnově jsem rodila...
elvie
12. led 2010
To vůbec nevadí 🙂 . Já taky nejsem přímo z Krnova a jsou tam i holky z Opavy, prostě okolí.
bocinkaautor
12. led 2010
to je kurňa ale široké okolí... 😃 😃 😃
elvie
1. únor 2010
Sice široké okolí, ale diskuse nějak vázne. Tak kde jste kdo?
cepinek
3. bře 2011
@bocinka taky jsem tady hledala pokec s holkama z Bruntálu a okolí a nic... koukám, že i tady to vázne
bocinkaautor
3. bře 2011
@cepinek to jo teda.... je to naprd, s holkama, co chodím na diskuzi jsme od sebe daleko, tady bychom byly blízko, ale zase tady nikdo není...
bocinkaautor
3. bře 2011
@cepinek máš sice jen jedno album a tam není nic moc vidět, ale podle profilovky jsi mi povědomá, nechodíš na zumbu na květnou,??
cepinek
3. bře 2011
@bocinka měla jsem více albíček. Chodila jsem do březnovek 2009, ale nějak jsme se tam nepohodly a udělaly si soukromou skupinu. Tak jsem tu přestala chodit a jen tak občas nakukuju. Tak mi admini smazali co jsem měla. Divím se, že mě nesmázli úplně.
JJ, chodím na Zumbu na květnou 🙂
bocinkaautor
4. bře 2011
@cepinek takže asi vím... :-p 😃 😃
discreet
10. říj 2012
Tak koukám, že nikde nikdo, co? :-o
verkatomca
11. únor 2015
taky jsem Bruntalačka a řadím se zatím mezi neúspěšné snažilky 😞

Začni psát odpověď...

Odešli