• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky - Uherské Hradiště, Uherský Brod a okolí

Holky pojďte se přidat. A navzájem se podporovat při snažení , ať už se jedná o první , 2 nebo ..... :slight_smile:
My se snažíme o 3. JAk jste na tom vy?
10. led 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...já už sice mezi snažilky nepatřím (ale trvalo to 6let, než se povedlo), takže se ráda o případné zkušenosti podělím a pomůžu :wink:
21. led 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. led 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky zdravím :slight_smile: Ale mezi snažilky už taky nepatřím...Jsem z UB a čekám první miminko, o které jsme se taky snažili nějaký ten rok.
maja3.s - Můžu se prosím Tě zeptat, kdes rodila? Já pořád váhám mezi UH a Zlínem....
21. led 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanny83 ...já rodila v UH. Taky jsem si na začátku říkala, že když to otěhotnění nebylo zrovna jednoduché, chci raději do Zlína...ale těhu bylo uplně v pohodě, tak pak jsem názor změnila do Zlína jsem chtěla jen v případě, že by byl nějaký větší problém...Nakonec jsem ještě přenášela...porod mi tři dny vyvolávali a nakonec jsem porodila císařem :confounded: takže závěr stál fakt za to :stuck_out_tongue_closed_eyes: Každopádně domů nás pustili den před Štědrým dnem, tak nakonec spokojenost :wink:
21. led 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
jsem ráda, že jste tu ....
22. led 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat? My se snažíme o první . . .
7. únor 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky bych se ráda přidala, my se snažíme už 13. měsíců, teď budem zkoušet IUI, tak se snad už taky povede. Jinak jednoho klučinu už doma mám. Porod strašný, po 18 hodinách císař :confounded:
8. únor 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vítám holky,
konečně někdo z okolí.....
8. únor 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivex
do kterého centra půjdeš , do Zlína?
8. únor 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, už tam chodím od září loňského roku, měla jsem jít na tu IUI už tento měsíc (dneska), ale vůbec mě nazabraly injekce, tak sme to museli zrušit a od nového cyklu mi dát pan doktor silnější, tak uvidíme. A ty kam?
8. únor 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já tam jezdíl, a le ne do IVF centra - zatím jen na gynekologii k primáři Gerychovi...
(hned od počátku založení)
Je skvělý....
8. únor 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy dlouho jsem tu nebyla, tak něco nového? my zatím nic, IUI nevyšla, tak čekám až ta potvora zase přijde a začnem znovu.
5. dub 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivex ahoj u nás zatím také nic. teď jsem měla enormě dlouhý cyklus 46 dnů. tento měsíc můžeme začít znovu...
ale vím, že to vyjde :slight_smile:
5. dub 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy teda, tak to je fakt délka :slight_smile: a jak to máte naplánované. My jsme měli vlastně 1. IUI přerušenou kvůli tomu, že mě nezabírali injekce merionalu, při 2. IUI jsem měla puregon, to už docela šlo, ale pro změnu se nějak pokazili manžovi spermíky, tak mu napsal dr. nějaké vitamíny, selen, zinek.... a tak už se nemůžu dočkat až to přijde a půjdem znova. Snad už se nám taky zadaří. :unamused:
5. dub 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivex snažíme se o dříjna - měřila jsem BT, OVU testy atd.....
tento měsíc na to kašlu....rozhodla jsem se, že už se dál nebudu nervovat. necháme tomu volný průběh do září.
Pokud se miminko nezadaří, tak zkrátka nebude.....
5. dub 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek