Snažilky z Brna a okolí

michaela_n
29. pro 2013

Ahoj holky, jsou tu nějaké snažilky z Brna a okolí? Můžeme si předávat rady a dělit se spolu a úspěchy i neúspěchy 🙂

My se s manželem snažíme třetí měsíc - intenzivně, ale zatím bez úspěchu. Cyklus mám 25-26 dnů a mám podezření, že mám kratší LF. Piju kontryhelový čaj, pravidelně beru vitamín C a Acidofolan. Mám docela náročnou práci, která, i když mě vážně baví, mě asi trochu stresuje. Takže se pokusím zklidnit a chodit na pilates a jogu a snad mi to taky pomůže.

Co vy, jak jste na tom? 🙂

ivet1987
30. pro 2013

@michaela_n Ahoj 🙂 Já na začátku listopadu vysadila prášky a teď v lednu začneme se snažením. u mě to taky vypadá na krátkou LF, teď jen 9 dnů. Beru listovku a začnu asi i B6 pyridoxin nebo b komplex. uvidím tento měsíc jak to bude vypadat 🙂 Dnes očekávám 1DC.

michaela_n
autor
1. led 2014

@ivet1987 Ahoj, o tom pyridoxinu jsem taky už četla, nevím teda který B vitamín je nej...koupila jsem si Acidofolan-má prý nejvíc listovky z preparátu na trhu, obsahuje ještě železo a vitamín B12. První měsíc se testuju na ovu a jsem ted 12DC a ovu nikde :( Doufala jsem že ten kontryhelový čaj trochu pomůže. No snad během několika následujících dní ovu aspoň bude.
No a začátkem roku asi preventivně skočím za doktorkou poradit se, co je nejlepší, a jestli je hlavně uvnitř jakžtakž všechno v pohodě...snad se brzo zadaří :(

ivet1987
1. led 2014

@michaela_n Tak třeba se ti teď prodlouží i cyklus. Já to zatím nedostala, dnes 31 DC, očekávala jsem v pondělí. Tak buď to nedostanu a půjdu na vyvolávačku nebo se mi to samo hezky spravuje snad, ovu byla pravděpodobně 19DC.

michaela_n
autor
1. led 2014

@ivet1987 To mě nenapadlo, že by se mi mohl prodloužit cyklus 🙂 No nechám se překvapit 🙂

lonwenien
1. led 2014

Ahoj, ráda se k vám přidám.
Třeba to s podporou půjde o něco lépe🙂