• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Brna a okolí

Ahoj holky, jsou tu nějaké snažilky z Brna a okolí? Můžeme si předávat rady a dělit se spolu a úspěchy i neúspěchy :slight_smile:

My se s manželem snažíme třetí měsíc - intenzivně, ale zatím bez úspěchu. Cyklus mám 25-26 dnů a mám podezření, že mám kratší LF. Piju kontryhelový čaj, pravidelně beru vitamín C a Acidofolan. Mám docela náročnou práci, která, i když mě vážně baví, mě asi trochu stresuje. Takže se pokusím zklidnit a chodit na pilates a jogu a snad mi to taky pomůže.

Co vy, jak jste na tom? :slight_smile:
29. pro 2013 ve 14:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n Ahoj :slight_smile: Já na začátku listopadu vysadila prášky a teď v lednu začneme se snažením. u mě to taky vypadá na krátkou LF, teď jen 9 dnů. Beru listovku a začnu asi i B6 pyridoxin nebo b komplex. uvidím tento měsíc jak to bude vypadat :slight_smile: Dnes očekávám 1DC.
30. pro 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivet1987 Ahoj, o tom pyridoxinu jsem taky už četla, nevím teda který B vitamín je nej...koupila jsem si Acidofolan-má prý nejvíc listovky z preparátu na trhu, obsahuje ještě železo a vitamín B12. První měsíc se testuju na ovu a jsem ted 12DC a ovu nikde :( Doufala jsem že ten kontryhelový čaj trochu pomůže. No snad během několika následujících dní ovu aspoň bude.
No a začátkem roku asi preventivně skočím za doktorkou poradit se, co je nejlepší, a jestli je hlavně uvnitř jakžtakž všechno v pohodě...snad se brzo zadaří :(
1. led 2014 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n Tak třeba se ti teď prodlouží i cyklus. Já to zatím nedostala, dnes 31 DC, očekávala jsem v pondělí. Tak buď to nedostanu a půjdu na vyvolávačku nebo se mi to samo hezky spravuje snad, ovu byla pravděpodobně 19DC.
1. led 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivet1987 To mě nenapadlo, že by se mi mohl prodloužit cyklus :slight_smile: No nechám se překvapit :slight_smile:
1. led 2014 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ráda se k vám přidám.
Třeba to s podporou půjde o něco lépe:slight_smile:
1. led 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek