• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko od května 2014

10. dubna 2014 
Ahoj holky, neplánujete některá začít snažení od letošního května? Plus mínus? :slight_smile:
Ať si mám s kým pokecat..
17. led 2014 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maaxina. My se snažíme už od 5/2013.... teď si dávám od listopadu volněji a začít chceme zase tento rok od 3/2014 nejspíš. Odkud jsi, jestli můžeš napsat. Díky Eva
17. led 2014 v 17:38  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Evi, super,věřím,že se Vám to podaří. Jsem z úplně druhého konce republiky, z Ústí nad Labem. :slight_smile:
17. led 2014 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maaxina ahoj.... teď jsem dopsala svůj příběh do nové diskuse, jestli chceš, tak si to pročti... je to pod názvem, asistovaná reprodukce, jak začít? a taky Vám budu držet pěstičky. Už mám nějaké kroky za sebou, pokud bys potřebovala něco vědět, klidně napíšu, jak to probíhalo u nás.
17. led 2014 v 18:45  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lovelylion přečtu,díky :slight_smile: já tak nějak doufám,že to půjde jako u prvního,tak snad to tak opravdu bude.
17. led 2014 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lovelylion páni Evi,tak jsem to přečetla jedním dechem... fakt mě mrzí,že s otěhotněním máte takové problémy,ale i já znám ve svém blízkém okolí několik párů,kterým se nedařilo a 2 z nich už se zadařilo a mají krásná miminka, moc drží pěsti Tobě i Tvému manželovi,aby to bylo co nejdříve...
17. led 2014 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maaxina no já se už bojím, že mě blokuj psychika... na nic jiného než na miminko už nedokážu ani myslet. Ještě si na stará kolena sice dodělávám inženýra a chceme stavět dům, ale to mimčo je tam pořád...... naši už do mě hučí ať se poptáme na adopci, ale manžel o tom nechce ani slyšet, pořád věří, že se nám to povede. Kolem dokola máme samé miminka, teda tak děti 1-7 let... máme veselo....ale chceme naše... Děkuju moc za přání, kdyby něco, tak dej vědět hezkou zprávu.
17. led 2014 v 18:59  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, před necelým měsícem jsem vysadila antikoncepci a od dubna tomu necháme asi volný průběh. Mám hrozně smíšené pocity, nejsem si vůbec jistá, jestli je to to, co opravud chci. Je normální mít takové pochybnosti? Všechno v životě mi vychází tak nějak krásně ukázkově a nechce se mi vlastně vůbec nic měnit. Jen věk a pracovní stres mi vnukli myšlenku, že bychom si vlastně mimčo mohli pořídit. Není to sobecké?
7. dub 2014 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata taky se s přítelem od března snažíme a zatím nic.Sice mám už 2 krásné zdravé děti ale toužím ještě po jednom.Tak doufám že se podaří....Poradíte jíte některá nějaké vitamíny a jaké děkuji
10. dub 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek