• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko od listopadu 2013

17. prosince 2013 
Ahojky, je tu taky někdo kdo se snaží o miminko od listopadu? :slight_smile: My jsme se začaly od včera snažit, tak jsem zvědavá kdy mě překvapí // ;)
...Jsem tu právě založila diskuzi pro snažilky od Listopadu 2013... :slight_smile: Tak by jsme tu mohly povídat si, a vzájemně si zdělovat zážitky, jak to jde a komu se zadařilo ;) Snad se zapojíte ;)
11. lis 2013 v 16:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak to se přidávám do party. Včera jsme se s manželem dohodli, že jdeme taky na věc. V pátek doberu HA a pak hurá na to. Taky doufám, že to nebude trvat dlouho. I když miminko moc chci, tak mám i obavy, zda jsme se rozhodli správně. Přepadávají tě taky tyto pocity?
11. lis 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@franerka Jééé tak aspoň snad ,,zatím,, jedna adeptka :slight_smile: No i mě takové pocity projdou mojí myslí, ale vždy si říkám ,že jsem se rozhodla správně :slight_smile: A tak ty asi podle psaní nemáš žádné ještě viď? :slight_smile:
11. lis 2013 ve 20:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka
Ahojky,taky se přidávám...Mám v září po revizi zamlklé těhu,od tedka tomu dáváme volný průběh ale doufáme,že to nebude trvat dlouho :slight_smile:
11. lis 2013 ve 20:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky... tak i já se přidávám :slight_smile:
11. lis 2013 ve 20:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No super ,že se někdo ještě přidal :slight_smile: To je fajn :slight_smile:
@luckag2 Tak snad to teď dopadne :slight_smile: A objeví se // :slight_smile:
@barca6679 A jak dlouho se snažíte?? :slight_smile:
11. lis 2013 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se snažíme chvilku. Začali jsme asi na přelomu října a listopadu... Doufám, že to vyjde co nejdříve... už nejsem nejmladší :slight_smile:
11. lis 2013 ve 20:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barca6679 Tak uvidíte, třeba to dopadne již bzry ;)
11. lis 2013 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka To já si myslela i předtím,že se objeví dvě čárky a je vyhráno,ale bohužel pak přišlo i zklamání.. Tak snad to na podruhé výjde.. A jak jsi na tom ty??
11. lis 2013 ve 20:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckag2 A tak se neobjevily že si nebyla, a nebo se stalo něco jiného...?? no my se začly snažit teprve od včera :slight_smile: Tak že třeba to dopadne již brzy.. ;)
11. lis 2013 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka
čárky se sice objevily,těhotná sem byla ale jen 9 týdnu pak plodu přestalo bít srdíčko a musela jsem v září na revizi,nic příjemného :unamused: A teď musíme zase na novo, a doufám že se zadaří a bude už vše ok.. Aha a brala si prášky?
11. lis 2013 ve 20:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 Musíš myslet pozitivně a určitě to vyjde... I když.... na Sebastianka jsem čekala přes 3 roky a všichni radili, abych myslela pozitivně, myslela na něco jiného.... prostě ty zaručené rady. Pravda ale byla, že každý si to musí srovnat v hlavě sám. Já jsem totiž rozený negativista :frowning2:
11. lis 2013 ve 20:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barca6679 Já právě často taky, a je těžko na to nemyslet,když to tak moc chceš. :unamused:
11. lis 2013 ve 20:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@luckag2 Aha, tak to je mi líto.. Tak snad se to teď už podaří, a bude Vše jak má být.. :slight_smile: Ano brala.. 9 let .. Ale musela jsem před necelým měsícem vysadit kvůli bolesti břicha, a teď jsem i kvůli tomu na neschopence, protože mě našly na vaječníku cystu..A tak mě doktorka řekla,že teď má pro mě smutnou zprávu, že pokud by jsme chtěly mimčo tak jedině teď,že pak se to nemusí už stát,a že bych nemusela mít děti už vůbec,protože by mě mohly odstranit vaječníky...Ale že ty problémy na můj věk,už odstraní jedině těhotenství,že mě už se orgány nevyvíjí...Tak jsme se rozhodly,že hold jak jsme se domlouvaly že až trochu splatíme auto a tak,že by jsme šly do dítěte a teď už nám nic jiného nezbyde,než to zkusit teď ;) Tak uvidíme jak to bude :slight_smile: A snad to dopadne Vše dobře :slight_smile:
11. lis 2013 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To věřím... My jsme byli s manželem 7 let po svatbě a mimi pořád nikde... Sebik má teď skoro 8 a manžel je už 2 roky fuč... Mám nového přítele, který děti nemá, tak bychom to chtěli zkusit...
11. lis 2013 ve 20:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@luckag2 Přesně tak, když si to přeješ a chtěl by jsi to tak proč na to nemyslet :slight_smile: ale já si stejně myslím, že ať na to myslíš nebo ne,tak to dopadne tak jak na to je tělo připravené a nééé že co si přeješ že nevyjde, to jsou jen řeči :slight_smile:
11. lis 2013 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka Hlavně když máš partnera, se kterým to dítě mít chceš a určitě všechno bude fajn... :slight_smile:
11. lis 2013 ve 21:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka A kolik ti je? jestli to není tajné :slight_smile:
11. lis 2013 ve 21:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barca6679 Ano to mám to je pravda, a moc si s ním díťátko přeji ;) Tak doufám, že vše bude fajn :slight_smile:
11. lis 2013 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barca6679 Není není, nebo spíše se za to nestydím a myslím že to je akorát věk na to pořídit si rodinu :slight_smile: Je mi 21 let :slight_smile:
11. lis 2013 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka To je krásný věk :slight_smile: S prvním mimčem jsme začínali asi ve 22, takže tě chápu. Taky jsem mimi moc chtěla. Prostě jsem to tak nějak cítila. V té době jsem si říkala, že nechci dítě moc pozdě. Teď je mi 34, mám nového partnera a dítě moc chci... Prostě se situace tak vyvinula.... :slight_smile:
11. lis 2013 ve 21:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barca6679 Děkuji :slight_smile: No já ,abych pravdu řekla, tak kdybych nemusela a neměla strach že bych už děti nemohla mít nikdy a to pomyšlení na to je taky hrozný ... Tak jsme si sedly s přítelem a rozhodly se že už kvůli mému zdraví ,že by mě to mohlo i pomoct, tak Vše trochu posuneme a budeme se snažit už teď i mimčo :slight_smile:
11. lis 2013 ve 21:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 A kolik je tobě? Vůbec si neumím představit tvou situaci. Být těhotná a pak nic. Před dvěma lety jsem to prožívala se svou nejlepší kamarádkou. Všechno dobře dopadlo a teď má nádherného dvouměsíčního Honzíčka :slight_smile:
11. lis 2013 ve 21:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď mám koupený těhotenský test a čekám na víkend... to se uvidí.... ale s mojí povahou a s mojí zdravotní minulostí tomu nedávám velké naděje...
11. lis 2013 ve 21:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka
@barca6679

Tak já mám 25 a taky jsme si řekli že už je čas. Máme chvíli po svatbě :slight_smile: Aha tak snad vám to taky holky dopadne co nejdřív. Já kdysi měla taky cystu ale naštěstí se mi sama vstřebala a vše bylo ok :wink:
Já uvidím jestli vůbec dorazí tento měsíc MS kéž by né, jsem zhruba v půlce cyklu a o víkendu jsme zapracovali tak by to mohlo vyjít :D
11. lis 2013 ve 21:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barca6679 bylo to strašné,začali jsme se celá rodina těšit a pak nakonec taková rána :pensive:
11. lis 2013 ve 21:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckag2 No teď od pátku mě čeká Ovulace tak jsem zvědavý taky jak to dopadne a zda-li začátkem prosince to dostanu nebo ne ... I když vím, že když to nedopadne tak mě to bude mrzet :/, byly by to i hezký dárek k Vánocům babičkám :slight_smile: i pro nás ;)
11. lis 2013 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budeme se informovat :slight_smile: Taky doufám, že MS nepřijde... Ale na druhou stranu mám jedno obrovské mínus - kouřím :frowning2: Když mě opustil manžel, tak jsem okamžitě sáhla po cigaretách a nedaří se mi přestat.... Doufám, že jakmile uvidím dvě čárky na testu, tak si nezapálím, ale nevím :frowning2:
11. lis 2013 ve 21:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš. Jako na dárek k vánocům jsem na to nemyslela. Čeká mě toho totiž ještě hodně. Příští týden se vdávám, pak má přítel 40, mamka narozeniny, druhá mamka narozeniny..... a pak teprve vánoce....
11. lis 2013 ve 21:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barca6679 To určitě si budeme dávat informace :slight_smile: a odkud jste holky??? :slight_smile:
11. lis 2013 ve 21:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka Přesně to jsme si říkali i my byl by to nejhezčí dárek...mě ještě do vánoc čekají dvě MS,taky budu pokaždé zklamaná jak se znám jsem strašná cíťa :slight_smile:
@barca6679 To věřím,hold takové životní situace jsou nejtěžší.. . Já sice nekouřím,ale manžel kouří celkem dost. A ty máš kolik let??
11. lis 2013 ve 21:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 8
Tvůj příspěvek