Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Snažíme se o miminko od prázdnin 2015

zloba89
22. čer 2015

Ahoj, najde se tu nějaká slečna/paní co by se ráda pokoušela o miminko od prázdnin?
Já bych ráda s manželem první.
Je mi 26, jsem od Brna a ráda bych někoho s kým budu moct všechno probírat=)

Dnes přijela teta( kolektivní název menstruace v práci =)
Piju kontryhelový čaj, beru femibion 800 už 2 měsíce, a nově selezink spolu s manželem.

ajka04
24. čer 2015

Ahoj, my jsem se teda začali pokoušet už koncem května, ale jestli by ti to nevadilo, tak bych se přidala?
Mám už syna z prvního vztahu, bude mu 12 let. Manžel zatím mimi nemá, takže to je pro mě po těch letech stejně jako poprvé 🙂 Se synem jsem otěhotněla neplánovaně. Ted mi je teda o dost víc, tak jsem zvědavá, jestli se nám zadaří. Je mi 33 let, jsem od Pardubic.
Tetku jsem měla před týdne, tak by měla být brzy ovu. Nijak to zatím moc nehrotíme. Doplnky žádné neberu, ani manžel.
Takže až odejde tetka, tak jdete na to? Kolik je manželovi?

zloba89
autor
24. čer 2015

Manželovi je 38. Žádné děti nemá. Jsme vzití 5 let a já pořád čekala a čekala kvůli práci.
Teď už mám smlouvu na neurčito a dobrou praxi, tak myslím že konečně přišel čas =)

drobci7
25. čer 2015

ahoj, já jsem z Břeclavska, je mi 25 a po revizi opět začínáme snažení i první miminko..... 🙂

kimikk
25. čer 2015

Ahoj, je mi 25let, snazime se tedy 2mesíce, tak snad nevadí, že se pridam, priteli je 33let 🙂 Jsem z Usti n/L, a snazime se o prvni mimi, v ned jedeme na dovolenou, snad se nam zadari 🙂 male bambino Italiano :-0

ajka04
25. čer 2015

@kimikk Tak přeji krásnou dovolenou a tfuj tfuj tfuj, at si přivezete to male bambino Italiano 😀

kimikk
25. čer 2015

Děkujeme 😊👌

pincola
25. čer 2015

Ahoj holky, můžu k vám? Taky jdeme v létě na to🙂

zloba89
autor
25. čer 2015

Ahoj, jsem ráda že se tu nakonec někdo objevil.
Používáte některá ovulační testy? Nebo měření BT?

rozzaarka
25. čer 2015

Ahoj, my bychom radi druhatko. Koncem kvetna jsme o miminko prisli, tak doufam, ze tentokrat uz se vse vyvede a Kubicek bude mit sourozence 🙂

drobci7
25. čer 2015

@zloba89 ahoj, já zatím ne a jak se znám, tak bych BT zapomínala pravidelně měřit....

zloba89
autor
25. čer 2015

Já měřím orálně od 1 dne MS a zatím jsem nezapoměla ani jednou=)
Doufám že aspoň jeden cyklus to vydržím, abych věděla zda- li mám vůbec ovulaci.

drobci7
25. čer 2015

@rozzaarka ahoj, dřím pěsti at se malý dočká sourozence co nejdřív... 😉

rozzaarka
26. čer 2015

@drobci7 ahoj, moc děkuji, taky držím pěstí. Bojím se teď mnohem víc, než při prvním tehu, jsem fakt řada, že mám Doma Kubicka...

mery96
27. čer 2015

@zloba89 ahoj, tak to je náhoda 🙂 Jsem z Brna, je mi 26 let a s manželem se začneme teď snažit o mimi jakmile.mi skončí MS. Dnes 1.den.
Jinak antikoncepci neberu už min.5 let, tak si říkám, že by to nemuselo být tak zdlouhavé 🙂

zloba89
autor
28. čer 2015

@mery96 ahoj, jsem ráda že je na tom někdo podobně.
Já HA přestala brát před 2 roky. Doufám že se to úspěšně povede..

mery96
28. čer 2015

@zloba89 A už jste začali? My sice ano, ale asi 2 dny před MS, tu mám od včerejška. Takže to budu počítat až od července... Začala jsem už koncem května užívat listovku, a teď zobu Femibion.
Berete něco? Četla jsem i něco o "Chytrém miminku ...". Ale nechci mít potom velké "vyhnané" dítě vitamíny :D

snazimese2015
28. čer 2015

Ahojky, taky se pridam ,oficiálně SME se dohodli na květnu ,ale o prázdninách se do toho pustíme 😁😁😁😁😁😁😁😁😁 na plný pecky .
Jinak mě je 25 a příteli 26 a jsme z Prachatic 😊😊😊😊

martinkamoj
28. čer 2015

ahojky holky snažilky 🙂 Můžu se k vám přidat?? My se začali snažit v květnu, ale pořád bez úspěchu je mi 22 příteli 29 a jsme ze Zlína. Měla jsem zdravotní kompikace, tak doufám, že se zadaří, na podporu mám clostibegyt, užívám femibion a nosifol- obojí obsahuje kyselinu listovou.. 🙂 Doufám, že se zadaří co nejdřív ať si můžu oddechnout, už sme měli dva pokusy a první nevyšel a druhý asi taky né, to ještě nevím čekám MS v nejbližších dnech.. 🙂

mery96
28. čer 2015

@snazimese2015
@martinkamoj
Holky taky jsme se manželem složitě domlouvali... :D
První že až od podzimu, ale mě to tak nějak "drží" a přemýšlím o tom už od konce roku.. Tak jsem ho nakonec "umluvila" na prázdniny.. Argumentem bylo, že mladší už nebudeme a že to není tak, že by jsme byli hned na poprvé "těhotní" :D On má ale lepší přístup - prý "A proč by to nešlo?" :D

martinkamoj
28. čer 2015

@mery96 tak snad se vám brzy zadaří 😉 a třeba vám to výjde do toho podzimu.. 🙂 já doufám, že se miminko usídlí u mě co nejdřív.. 🙂 ať už můžu v klidu užívat těhulkování bez různých preparátů na početí ☹

snazimese2015
28. čer 2015

@mery96 jo ten můj si myslí taky že to bude hned ,pořád říká že má Bolty 😀😀😀😀😀😀😀

pincola
28. čer 2015

My se budem snažit taky už o druhátko🙂 A jméno Kubík by se mi taky moc líbilo🙂 Jens e na jménech nějak nemůžem shodnout. Ale to nevadí, to přijde.-)
Já beru holky Chytré miminko s prefolinem. Dote´d jsem brala obyč listovku🙂 A piju Kortyhleový čaj. je na chuť hrozně dobrej, čekala jsem nějakou hrůzu 😝

martinkamoj
28. čer 2015

@pincola Chytré miminko jsou vitamínky?? Něco jako Femibion?? Čaj sem ještě nezkoušela, tak asi vyzkouším ať tomu mimču dopomůžu ;) Jména máme už vybrané ale nemáme komu dát ☹

mery96
28. čer 2015

@snazimese2015 No právě, on má stejný přístup :D 😎

@pincola No my jsme se bavili před časem nezávazně jen tak o jménech a málem jsem se pozabíjeli :D 🤐

mery96
28. čer 2015

@martinkamoj No já třeba užívám Femibion a k tomu panthenoll (preventivně už dopředu). Ale budu střídat i s obyč. listovkou. O Chytrém mimi jsem právě četla že by snad mohlo být lepší než Femibion.
To máš fajn, že jste dohodnutí na jménu.. U nás bude válka.. 😠

pincola
28. čer 2015

@mery96 To my taky😀 Jména nám nějak nejdou, vždycky to skončí dusnem😀 na co je panthenol?
@martinkamoj JJ to je jako Femibion, jen ta listovka je ještě nějaká modernější než u Femibionu, ale femibion je taky fajn, brala jsem u prvního a byla jsem spokojená🙂 A jaké máte jméno?

martinkamoj
28. čer 2015

@mery96 Já to v těhu s vitamínama přehánět nebudu, teď kamarádka rodila a malý byl opravdu obrovský po otázce doktorky jestli jedla vitamíny byla celkem překvapená, když jí řekla, že v bohatě stačí ovoce a zelenina že díky vitamínům se rodí velké děti.. ale myslím si že je to taky individuální u každé maminy...

martinkamoj
28. čer 2015

@pincola u chlapečka Pavel po tátovy a u holčičky Lily 🙂

pincola
28. čer 2015

@martinkamoj Mě vitamínky vyhovují ale moje strava nic moc. Hlavně v těhu mi bylo z ovoce a zeleninky bléééé. Vbec nevím proč.😀 každá musíme dát na svou intuici. Hlavně, aby už byly ty dvě čárky🙂

pincola
28. čer 2015

@martinkamoj Krásný jména🙂 pavlík je moc hezký a je jich teď málo\.-) Lili moc pěkný.-) Co raději? kluka nebo holku? Já mám holku doma, ale je mi to u druhátka uplně jedno.-)

Sem začni psát odpověď...

Odešli