Snažíme se o miminko od srpna, září 2014

smudlinka2019
10. srp 2014
Ahoj holky.Pokud se některá snažíte teď od srpna o miminko a nebo jste se teprve rozhodli,že v září začnete,pojďte si popovídat,podělit se o zkušenosti 🙂
summer18
10. srp 2014
Ahojky, ještě se nesnažím, jsem po revizi a v záží bychom se chtěli zase snažit... 🙂
pajulak
15. srp 2014
Ahojky 🙂 my jsme se taky s manželem shodli, že se začneme v září snažit ... miminko si moc přejeme, ale máme i trochu strach, abychom to všechno zvládli, jelikož ještě přestavujeme baráček...tak uvidíme 🙂
g_m
18. srp 2014
Já se taky přidávám 🙂 Svatbu máme za necelé 3 týdny, ale už jsme zkoušeli, kdyby náhodou 🙂 První jsme byli domluvení, že až po svatbě, protože jsem nechtěla, aby mi bylo blbě nebo se něco pokazilo, ale už bysme oba mimišo chtěli, tak jsme si řekli, že ten měsíc už to nevytrhne 😉
sleepers
18. srp 2014
Ahoj vsem.
My se s pritelem snazime od zacatku srpna, tak ted s napetim cekam, jestli se MS dostavi nebo ne.
Jinak antik jsem nebrala uz od cervna a mozna jsem mohla vysadit i driv, protoze az ted v srpnu byla poprve ovulace.
Jinak uzivam pouze listovku. Pila jsem i kontryhelovy caj ale ten mi akorat rozhazel cyklus, no alespon vim, ze nejlepsi je nechat vse na prirode.
yrsa
18. srp 2014
Ahoj, tak já se taky přidávám, jsem cca 6,5 týdne po revizi, takže počkáme ještě jeden cyklus a začneme se snažit znovu, Bohužel mi první těhotenství nevyšlo, tak teď jsem vyčištěná a snad to klapne, navíc u moře na dovolené... snad na to bude nálada. 🙂
kackarebicerova
18. srp 2014
Ahoj taky vstupuji 😉 Ja se sice snazim od prosince ale asi az ted to snad vyjde...Ms byla 20,7, a za 11 dni zacly plodne dny(delala jsem si ovu testy) a krasne vysli a behem techto dnu jsme se s pritelem milo aly...a uz jsem jeden den zpozdeni...prsa velike a viditelne zily a boli,pichani v podbrisku a hlavne 5 kilo nahore....Tak jeste pockam at to zas nezakriknu a tak za 14 dni udelam test..co myslite zensky 🙂
g_m
18. srp 2014
@kackarebicerova 5 kilo 😕 To je nějak moc, neni?
kackarebicerova
18. srp 2014
@g_m Kila jsem nabrala behem mesice..zas tak moc nejim a neprejidam se....taky se tomu divim...ale asi plany poplach 😢 Jelikoz uz se na kalhotkach objevuje spineni :-\ Tak zas dalsi mesic...v zari to bude 9 mesicu ach joo..se zblaznim
g_m
18. srp 2014
@kackarebicerova A nezadržuješ jen vodu? Mně to přes MS dělá taky, že naberu min. 2 kila a jsem celá nafouklá 😞
sleepers
18. srp 2014
@kackarebicerova ja bych klidne test udelala. Treba to bude prijemne prekvapeni
kackarebicerova
18. srp 2014
Tp s vodou nevim..hlavne malo piju :-\ A testu se bojim..nechci byt zas zklamana :-\
sleepers
18. srp 2014
@kackarebicerova zklamani chapu. Ale budes vedet, na cem jsi
dandiela
29. srp 2014
Ahoj, hledám kde jsou na tom holky stejně jako já a koukám, že nás zase tolik co se budeme snažit od září , není 🙂
kamari1
30. srp 2014
Ahoj, přidávám se. Dneska přišla MS, po ní začínáme. Do toho nás čeká opožděná rekonstruce bytu a snad i pozdní dovolená, bohužel se to dřív nestihlo, ale s pokusy už čekat nechceme 🙂 Tak snad se to zvládne všechno. Od začátku července beru listovku, od srpna piju kontryhel a hlídám ovulaci. Všem nám držím palce...
brunhylda
30. srp 2014
@kamari1 Ahoj, já jsem na tom úplně stejně. Dnes první den MC, takže začínáme první cyklus snažení. Tak na konci měsíce se třeba už budeme radovat 🙂
kamari1
31. srp 2014
Vůbec nečekám, že by to napoprvé vyšlo. Nejsem nejmladší, 10 let jsem brala antikoncepci (vysadila jsem loni v listopadu) a máme toho na září spoustu. Navíc mám docela krátké cykly (25-27 dní), doktorka říkala, že by mohl být problém s uhnizďováním vajíčka, ale máme to chvíli zkoušet přirozeně a pak, když to nepůjde, dorazit pro pomoc. Ale doufám, že tu do konce měsíce alespoň jedno mimčo na cestě bude 😉
summer18
5. zář 2014
@kamari1
@brunhylda
@sleepers
@kackarebicerova
Ahojky holky, tak jak to jde? Já jsem dnes 23Dc a občas pobolívá podbřišek, takže se obávám, že tento měsíc nic nebude :/ A co vy?
sleepers
6. zář 2014
@summer18 jd jsem dnes 20dc. Ale ovulaci jsem mela az ted nekdy, rekla bych dle bolesti, ze vcera. I minuly mesic to bylo az 19dc. Snazili jsme se v utery v noci a vcera, tak snad to dobre dopadne.
brunhylda
6. zář 2014
@summer18 já jsem teď 6 DC, takže si ještě počkám. Pobolívání podbřišku může znamenat cokoliv, takže bych neházela flintu do žita 🙂
summer18
6. zář 2014
@brunhylda no milnule jsem to taky měla, to je pravda,a le k tomu mě bolelo v prsou a bradavky.... te dnic 😕
Takže uvidíme 🙂
kackarebicerova
7. zář 2014
@summer18 Ahoj..nevim nevim...minuly mesic jsem mela tyden spozdeni ale behem toho slabe spinemlni a pak asi 4dny jen slabe krvaceni....test jsem znehodnotila pac mi spadl cely do nadoby s moci..a jiny jsem nedelala..uvidim co tento mesic..kdyz pocitam plodny dny a snazim se tak to stale nejde takze uz zadny pocty a necham to osudu..driv nebo pozdejs to prijde 😉 Takze ted v zari uz je to 10 mesic snahy
kamari1
7. zář 2014
@summer18 Ahoj holky. Já čekám ovulaci někdy mezi středou a patkem. Takže u nás zatím nic, užíváme si krásné počasí a pilně trénujeme 🙂. Všem držím palce.
endy85
7. zář 2014
Ahojky holky,

také se k vám ráda přidám. Již jsem přispívala do podobné diskuse,ale nějak to tam stávkuje 😊V červenci jsme měli svatbu a v polovině srpna jsem po 12 letech dobrala antikoncepci. Od té doby tomu necháváme volný průběh, tak jsem zvědavá, jaké stopy na mě zanechalo dlouhodobé užívání antikoncepce a kdy se nám zadaří. Dnes by jsem měla být 20 DC. Přeji nám všem, ať se mimi podaří co nejdříve!
summer18
7. zář 2014
@endy85 Ahojky, mě se to zadařilo po druhém měsíci po vysazení HA.. ale bohužel, se to nevyvíjelo a tak jsem musela na revizi :/ teď se zase pomalu začínáme snažit. Držím ti palečky 🙂
endy85
7. zář 2014
@summer18 Tak to mě moc mrzí. Ale určitě se zase brzy zadaří, také ti moc držím palečky 😊
sleepers
7. zář 2014
Holky, co myslite, za jak dlouho po ovu udelat tehu test aby mohlo byt neco videt?
summer18
7. zář 2014
@endy85 mě to taky mrzí, ale na jednu stranu jsem ráda... měla jsem mít dvojčátka, navíc v době, kdy se mi měla prodloužit smlouva v práci... takže se to tím vyřešilo a navíc, jako bonus jsme jeli na dovču k moři 🙂 Vše zlé, pro něco dobré!! 😃
summer18
8. zář 2014
@sleepers nevím, já ovu testy nedělám, ale říká se že se má testnout až než vynácháš ms. Já to zkusím zítra.. budu 27dc, tak snad tam něco bude... ale moc na to nevsázím :/ Krom podbřišku se nic jiného nemění.... :/
luciebx
8. zář 2014
@sleepers tak snad 10den po ovu by mohl byt uz duchacek
summer18
9. zář 2014
Testík udělán.... a je negat. 😞

Sem začni psát odpověď...

Odešli