Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Srpňátka 2017

markel
1. pro 2016

Halo! Kdo taky?😉

adelkaw
1. pro 2016

Zítra jdu na potvrzení k doktorovi a teoreticky termín porodu mám 8.8 🙂 doufám že zítra vše dopadne dobře 🙂

markel
autor
2. pro 2016

Ahoj, tak to moc gratuluju! Ja si vsimla, ze jsem dala spatne urceni skupinky, tak snad i presto se sem holky prihlasi :D Ja mam druhe, zase jsme to neplanovali 🙂 TP kolem 5.8. Ja jdu na kontrolu az 19teho.

adelkaw
2. pro 2016

Podle mě je prozatím brzo takže bych tomu dala měsíc a bude nás tu spousta 🙂 nám se to podařilo hned první měsíc co jsme se rozhodli, že je správný čas takže bublinku chci vidět co nejdříve 🙂 Určitě přidám fotku zda už něco dneska bude vidět.

mischel26
2. pro 2016

Ahooooj....tak zatim to u nas vypada na tretatko...dle kalkulacky termin 9.8.:)

markel
autor
2. pro 2016

Hehe, taky gratuluji!

mischel26
2. pro 2016

K doktorovi pujdu 21.12...

mischel26
2. pro 2016

@markel dekuji a napodobne 🙂

jade85
2. pro 2016

Ahoj holky, tak se k vam snad taky muzu pridat, podle posledni ms bych mela byt 7+1 a kalkulacka mi ukazuje porod v rozmezi 20.7.-3.8., ale vzhledem k tomu, ze ve stredu byl na utz videt zatim jenom vacek, rekla bych, ze to bude spis pozdeji nez driv. Jdu znova za dva tydny, takze moc doufam, ze uz bude videt srdicko a vse v poradku 🙂 Jinak je to moje uplne prvni tehotenstvi a zadarilo se hned v prvnim cyklu po vysazeni HA 🙂

bredda
2. pro 2016

ahoj holky, také se k vám přidám, zjistila jsem to minulou neděli, takže jsem na uplném začátku ❤ kalkulačka ukazuje termín 11.8. 2017 . Na kontrolu jdu příští týden, měla jsem totiž přijít po ms kvůli cystě, ta nedorazila tak se jdu optat co a jak 😉

markel
autor
2. pro 2016

Ja to uz citila s vynechanou ms. Tak jsem zvedava. Chtela bych znova holcicku. 🙂

petuliee
2. pro 2016

I já podle MS termin 1.8 🙂 podle styku 4.8 🙂 holky se narodily pred termínem tak uvidime co miminko (tfuj tfuj ZDRAVY kluk 🙂 ) na kontrolu jdu 12.12 taky sem mela cystu tak sem taky zvedava 🙂 a zadarilo se nam hnedpo dovoleni miminka po interupci kvuli VVV :(

terula1
2. pro 2016

Ahoj holky dnes udělat test a pozitivní na objednání času dost půjdu až za 14 dní .Po předešlém mimoděložním těhotenství si poseckam do 6 tt a pak vyrazím k doktorů .Podle kalkulačky TP: 12.8 tak držím všem palce ať nám to krásné klape až do konce .

adelkaw
2. pro 2016

Dneska jsem viděla poprvé bublinku co mám v bříšku 🙂 je sice malička ale je tam🙂 na další kontrolu jdu za dva týdny🙂 doufám, že vše bude probíhat dobře 🙂

mischel26
3. pro 2016

@adelkaw Tak gratuluji...🙂
@terula1 ahoj,taky drzim palce at je vse ok,ja taky pujdu az v sedmem tydnu...
@petuliee jejda,to je hrozne...tak preji vytouzeneho zdraveho chlapecka
@jade85
@bredda blahopreji a drzim palce

mischel26
3. pro 2016

Holky a jak se citite?ja ani nevim,ze bych mela byt tehotna,fakt nemam jediny priznak...coz z predchozich neznam...tak doufam,ze kdyz je to takhle jinak,ze tam po tech klukach mam konecne holcicku❤❤

bredda
3. pro 2016

@mischel26 buď ráda já v práci trpím zrovna těď ☹ bolí mě pánev a všchno kolem ní večer až půdu z práce budu zase ohnutá jak stará babička 😅 poslední tři dni mi není špatně 🙂 A prsa to je jiná. Včera jsem nechala manžela, aby si je po dvou týdnech osahal, už mě tolik nebolí 😉

petuliee
3. pro 2016

@mischel26 me obcas poboliva podbrisrk a sem tam je mi blbe ale jinak sem taky célkem OK

markel
autor
4. pro 2016

Ahoj, tak lip to zacit memohlo... Vcera mi bylo zle, v noci teplota 38, rano prujmy. Nejaka strevni chripka, mela jsem si v noci vzit paralen, pry na zacatku tehot.se nema teplota pokouset,aby se telo tehotenstvi nezbavilo.. Uz jen lezim a potim. Achjo.. snad nebudou nasledky.😒

mischel26
4. pro 2016

@markel jeejej...tak preji brzke uzdraveni...ja myslim,ze paralen ok...jak pises,horecka je dle meho nazoru horsi

mischel26
4. pro 2016

@bredda jee,to ja jsem rada...ja prave minula dve tehotenstvi trpela jak pes....ale chapu,ze v praci a v techto pocatecnich stavech je to na pytel...nikomu nic rikat clovek jeste nechce,takze ohledy zadne😠

renykelly
4. pro 2016

Ahojky holky.tak se k vám taky přidávám. V týdnu Zajdu k doktorovi,abych to mela potvrzené i od něj.👍👍.a jak to máte s partnerama manželama? Vědí to,nebo to bude dárek pod stromečkem?😉😉

renykelly
4. pro 2016

Jinak všem držím palečky😁👍😉 ať vše probíhá jak má😘

terula1
4. pro 2016

@renykelly ahojky když vše bude v pořádku tak rozhodně až jako dáreček od stromeček 😉

adelkaw
4. pro 2016

@renykelly manžel to ví od první chvíle (4dny před menstruaci) ikdyž se se mnou vsadil o večeři že se to přece nemohlo povést hned napoprvé 😀 hold prohrál 😀

markel
autor
4. pro 2016

Vi to jen segra a pritel a kamoska. Minule tehu jsem tajila do 7mes rodine. Ted mam o 10kg vic,takze to vydrzi utajene tak do toho konce 1trim. Segra mela poprvy mimodel.prave nam to dala pod stromek a nakonec nic ☹

renykelly
4. pro 2016

@terula1 jsem dost ukecana a bude to pro mě fakt těžký,tak jsem ráda,ze nejsem jediná,kdo musí vydržet mlčet😂😂😂😂

renykelly
4. pro 2016

@markel a povedlo se segre další? To jste dobrá, že jste tak dlouho vydržela.t o bych nedala.i tech 20 dní bude pro mě hodně 😱😱😱😱😁😁😁😁😁

markel
autor
4. pro 2016

Tak my to mame opet neplanovy, je cas 🙂 ja stale studuju, mamku uz asi klepne :D tu skolu dokoncim ve triceti..

renykelly
4. pro 2016

@adelkaw tak aspoň romantická večeře😁😁😁.taky dobrý 👍👍

markel
autor
4. pro 2016

Jo ma uz dve! 🙂 v pohode. Dokonce jen s jednim vejcovodem 🙂 ale ona zacla cca o 10let pozdeji nez ja. Ja prvni tehu ve 23 a ted 25 a ona 32 tusim a letos 36... aspon si ti tri vyhrajou 🙂)

Sem začni psát odpověď...

Odešli