Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Stimulace v srpnu

verunkablack
13. črc 2016

Ahoj ženy, kdo z Vás bude v srpnu stimulovat? Já jo, bude to mé první IVF 😉 Jaké budete mít léky? Mě předepsali Gonal F a Decapeptyl

hanyas
10. srp 2016

@verunkablack Ahojky 🙂 JÁ se hlásím. Zatím si třetí den stříkám do nosu Synarel a čekám na MS. No a pak to začne. Taky moje 1. IVF 🙂

verunkablack
autor
10. srp 2016

Já už si 16.den píchám Decapeptyl a dnes mi k němu přibyl Gonal F 225j. Víš,co budeš mít za léky?
@hanyas

hanyas
10. srp 2016

@verunkablack zatim nevim. Mela jsem stimulovat uz minuly mesic, ale musela jsem na punkci cysty, takze se to odsunulo. Na mesic jsem dostala HAK a ted doufam, ze uz to bude vse ok. Takze mas taky dlouhy protokol? Moc se v tech lecich zatim nevyznam 🙂

verunkablack
autor
10. srp 2016

Taky jsem dostala antikoncepci. Ano,mám dlouhý protokol. V pondělí jdu na sono a myslim si,že někdy v tom týdnu půjdu už na odběr. Kam chodíš do CARu?
@hanyas

hanyas
10. srp 2016

@verunkablack na obilni trh do Brna. Kam ty? Tak mi potom budes muset poreferovat, jaky to bylo. A jak snasis stimulaci? Nejaky nezadouci ucinky?

verunkablack
autor
10. srp 2016

@hanyas já chodím do Smetanky v Plzni. Zatím to vše snáším v pohodě...uvidíme,jak mi bude po Gonalu,většinou prý je po něm nafouklé břicho....Po Decapeptylu mám trochu návaly,ale nic hrozného...

hanyas
10. srp 2016

@verunkablack a uz vis, kolik mas foliku, nebo to az v to pondeli?

verunkablack
autor
10. srp 2016

@hanyas až v pondělí se to dozvím. V květnu,když mi dělali preventivní sono, tak jsem mela vpravo 7 a vlevo 11 folikulů. A to jsem byla bez nějaké léčby... Jsem zvědavá,kolik jich bude v pondělí a nakonec kolik bude vajíček 😊

hanyas
10. srp 2016

@verunkablack tyyy jo, to je krasna uroda. A co mate za problem, ze musite na IVF? Jestli se teda muzu zeptat.

verunkablack
autor
10. srp 2016

@hanyas azoospermie u manžela. Nepřítomnost spermií.... a co mate vy za problém?

motylek01
11. srp 2016

Ahoj holky tak ja mam na levém vaječníku 25folikulu a na právem 20,dr rekl ze mi sníží dávku ale kdyz jsem si pak volala na krev tak mam brat stejne🙊

hanyas
11. srp 2016

@verunkablack u nas slabsi spermiogram a ja neovuluju. Takze IVF je jasny reseni :-\

hanyas
11. srp 2016

@motylek01 woow! Tak to je hroznej pocet :O 😀 gratuluju 😉 ted jeste aby byly kvalitni a mas vyhrano 🙂 kdy pujdou ven? A boli bricho nebo neco, kdyz jich mas tolik?

motylek01
11. srp 2016

@hanyas trošičku boli,jen se bojím toho hyperstimulaku..Zitra jdu na utz a pak mam hned pohovor s embryolozkou.

hanyas
11. srp 2016

@motylek01 tak zítra dej vědět, jak jsi dopadla 😉 jo, hyperstimulák je dobrej strašák, ale snad nebude tak zle 😉 a bříško máš nějak zvětšený, když máš tolik folíků?

ellisabetha
11. srp 2016

Zdravím holky a přidávám se k vám. Stimuluji 8. den, píchám si Gonal a beru Prednison. Stimulaci sníším dobře, nic moc mi není, jen z injekce Diphereline jsem měla návaly a špinila jsem, ale už je to pryč. Mám na každé straně asi 7 folíků, sliznice 8 cm. Jen mi včera na ultrazvuku zjistil dr. nějaký stín, buď myom nebo polyp. Zítra mám další ultrazvuk, tak uvidíme, co mi řekne. Asi dojedeme stimulku, ve středu odběr, ale nebudeme vkládat a vyřešíme ten polyp nebo co to je. 😒

motylek01
11. srp 2016

@ellisabetha a mam chodis???

motylek01
11. srp 2016

@hanyas zlaticko vubec,nemam zvětšený nic😀Snasim to dobre az si rikam ze to jde nějak hladce

hanyas
11. srp 2016

@motylek01 😀 díky za dobrou zprávu :D já se totiž děsím toho, že se v práci budu promenádovat s pupkem, kterej v zápětí zase zmizí :D jsem hodně hubená, takže by to na mě bylo fakt znát :D ale každá reaguje jinak, tak doufám, že to budu mít taky v poho :D

motylek01
11. srp 2016

@hanyas buď v klidu🙂A i kdyby jsi ho mela tak aspon bude mit mimisek hodně mista😄

ellisabetha
11. srp 2016

@motylek01 fn Olomouc

hanyas
11. srp 2016

@motylek01 to je sice pěkný, jenže víš jak. Prní pokus je spíš zkušební, takže moc nevěřím, že bych měla takovou kliku, aby to vyšlo hned... 😒

motylek01
11. srp 2016

@hanyas
@hanyas musíš verit🙂

hanyas
12. srp 2016

@motylek01 to musim 🙂 u me bude velky pokrok i to, kdyz se podari zahajit stimulaci. Docela me trapi zdravicko. A jak jsi dopadla ty? 🙂

motylek01
12. srp 2016

@hanyas vcelku nijak,stále stimuluje me folikulu maji 6mm...Ale postrasili me hyperstimulakem,hrozí mi

hanyas
12. srp 2016

@motylek01 a co proti nemu mas delat? jenom hodne pit nebo jeste neco?

motylek01
15. srp 2016

@hanyas rekli jen hodne pit a jist bilkoviny....JAk se mate vy?

hanyas
15. srp 2016

@motylek01 tak ja dnes dostala vcelicku (Enolva 100), v nedeli mi manza pichne Orgalutran a v pondeli na kontrolu. Tak jsem zvedava 🙂

ellisabetha
16. srp 2016

Tak mě zítra čeká OPU, jsem zvědavá a trochu nervózní, tak mi držte palce děvčata 🙂

hanyas
16. srp 2016

@ellisabetha budeme na tebe myslet! 😉 potom dej vedet, jak to dopadlo 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli