Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Těhotná kamarádka z Prahy 8

baruss11
24. srp 2016

Ahoj holky, je mi 27 a čekám své první dítě (jsem teprv 9tt). Bohužel to krom manžela a mamky nemám s kým pořádně sdílet, všechny moje kamarádky se zajímají o jiné věci a děti je neberou. Hledám tedy nějakou kamarádku, nejlépe taky prvorodičku z Prahy 8 a okolí, se kterou bych mohla občas popovídat a pořešit věci okolo těhotenství a porodu 🙂

smusak
25. srp 2016

Ahojky baruss11 🙂 Mně je 28 a jsem ve 13.tt a jsem taky z Prahy 8 🙂 Těhotenství je moje taky první. Takže budu moc ráda když se poznáme a pokecáme! 😉

baruss11
autor
25. srp 2016

@smusak Ahooj, tak to mám radost 🙂 Z jaké části Prahy 8 jsi? 🙂

smusak
25. srp 2016

Karlín a ty? 🙂

mishel88
22. pro 2016

Ahoj,je mi 28,sice čekám třetí ale to snad nevadí 😝 jsem také Praha 8 Bohnice.Jsem 35tt

hanira
24. únor 2017

Ahoj, hledám kamarádku z Prahy 8
(Čimice, Bohnice) na společné procházky, dopisování, povídání.
Je mi 36, mám 8.letou dceru a čekám mimi (21.t)
Mám ráda pohyb, zdravou výživu, čtení..
Prosím napište mi, pokud máte zájem.
Ahoj. hapfi@email.cz

hanira
24. únor 2017

Život bude hned pestřejší a veselejší..
Pokud se někdo najde.
Dekuju.

luska__
24. únor 2017

Ahoj holky , jsem v 11tt a bydlím v Karline , taky se rada seznámim 🙂
Taky čekám své první a je mi bez par měsíců 26 👶

aaani
1. dub 2017

Ahoj holky, tak mně je 26 a čekám druhátko - jsem ve 26. týdnu. Bydlíme na Palmovce 🙂.

ilian
14. dub 2017

Ahoj holky. Hledám nějakou inteligentní kamarádku, která bude podobně akční, jako já.
S pozitivním přístupem k životu, prosím, žádné negativní ženy nepište.
Je mi 28, jsem v 35 tt, ale stále chodím na procházky a udržuji si dobrou mysl, po porodu mám v plánu zase žít akčně. Bydlím v Praze-Hlubočepy.
Miluju sport, přírodu, zkoušení nového, poznávání lidí, kteří neřeší jen plenky, ale dokáží diskutovat na témata, která je zajímaly před otěhotněním. Prostě všestranné a zajímavé lidi.
Pokud některá taková existuje, ráda ji poznám! 🙂 Případně rádi poznáme pohodové páry, které také čekají. Hezký den, I.

janca162
16. kvě 2017

ahojky🙂 sice nejsem z Prahy ale jezdim tam casto tak neni problem nekam zajit🙂 je mi 30 let a jsem ve 27tt.. pokud by jsi chtela zajit treba na tehotenske cviceni ozvi se🙂

lidyb
29. kvě 2017

Ahojky,
Hledám těhotnou kamarádku na pokec,procházky,koupacky atd. Je mi 28let, čekám první Mimi a jsem z Prahy 8 Kobylisy. Budu se těšit 🙂

hanira
29. kvě 2017

Ahojky, ráda tě poznám.
Jsem ve 35. t, takže to mám zachvilku.
Můj mai-)l hapfi@email.cz..
Můžeš mi něco o sobě napsat.
Ahoj. H

Sem začni psát odpověď...

Odešli