Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Těhotná po revizi. Pojďme se navzájem podpořit

kamikz
28. dub 2016

Ahoj holky, teď v dubnu jsem na testu našla vytoužené dvě čárky a po všech možných zkušenostech to vypadá, že je to doopravdy. Na konci prosince jsem podstoupila revizi - zamlklý potrat 6+1tt. Když jsem teď našla // rozplakala jsem se štěstím. Ale jak dny plynou, zmocňuje se mě pomalu a jistě strach a obavy z toho, že se to stane znovu. Je to občas až paralyzující, že sotva dokážu myslet na něco jiného :/ tak mě napadlo založit tuhle diskuzi, kde bychom mohly sdílet štěstí a obavy a navzájem se podpořit a dojít spolu až do zdárného konce 🙂

martaevza
28. dub 2016

@kamikz ahojky , já musela ukončit těhotenství 21tt. Ještě si nějakou dobu počkám než se budeme moct snažit znova ,ale už aby to bylo 🙂 tobě přeju hodně štěstí a držím pěstičky .)

kamikz
autor
28. dub 2016

@martaevza ty jo to je mi moc lito! To je mnohem horsi,nez to co se stalo me! To spis ja tobe drzim palce a hlavne preju pevny nervy!

martaevza
28. dub 2016

@kamikz děkuji moc 🙂 už ted se těšíme až taky najdeme dvě čárky 🙂 doufám že už to máme obě vybrané to špatné a už bude jen dobře 🙂

klaraslavickova
28. dub 2016

Rada si poctu jsem par dni od revize a taky doufám.ze příště bude dobre

martaevza
28. dub 2016

@klaraslavickova tak to mě mrzí :( já byla na začátku března a ted konečne první ms 🙂

atka68
28. dub 2016

@kamikz Holky nezoufejte,ja jsem mela revizi v dubnu 2010, pak jsem po pul roce otehotnela, narodila se mi holcicka, pote opet revize v dubnu 2014 a hned po prvni menstruaci jsem otehotnela a donosila zdraveho chlapecka. Vim, jake mas obavy a strachy, sama jsem se klepala, mela ruzne komplikace (placentarni hematom a pozdeji i skoro predcasny porod v 31tt).Kdo nezazil, nepochopi, strach byl vsudypritomny, ale vse dobre dopadlo a hlavni je pozitivni mysl a vira, ze vsechno je tak, jak ma byt a dobre to dopadne.Drzim palce, at je uz vse v poradku a dockate se vytouzenych deticek! 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli