• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulka/maminka z Přerova

21. srpna 2012 
Ahoj, v srpnu čekáme narození druhé ratolesti - kdyby se tu našla nějaká mamča na spolutěhulkování nebo už "zasloužilá" mamča na aktivity se starší dcerkou, budu moc ráda, když se mi ozveš:slight_smile:
23. únor 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barnie ahojky taky cekam miminko a jsem kousek od prerova :slight_smile:
4. bře 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusatko Ahoj a kdy čekáte prcka? A kde teda bydlíš?
4. bře 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barnie ahojky ja cekam prcka v listopadu jsem v 5tt znas lipovou a ty
4. bře 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Myslíš Lipovou kousek od Bystřice?
4. bře 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusatko Já jsem přímo z Přerova...
4. bře 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barnie jj presne tu myslim
4. bře 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha, super, tama jsem jela mockrát...jezdívala jsem tam na tábor...:slight_smile:A do Přerova někdy jezdíš?
4. bře 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barnie jj jezdim tam hodne casto mela jsem tam i praci ale vyhodili me jak zjistili ze jsem tehu
4. bře 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barnie Ahoj a jak starou máš dcerku. Já mám malýho syna. Bydlím kousek od Přerova. Nebydlím tady dlouha a nějaká spřízněná duše by byla super.
5. bře 2012 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusatko Ahoj, tak to je teda síla - jak to tak brzy zjistili, že jsi těhotná?Já myslela, že to ani nejde - vyhodit těhulku, že je na to nějaký zákon....ale asi se to vždycky nějak obejít, že?
6. bře 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zumat Ahoj, malá bude mít za pár týdnů rok a půl. Jak máš Ty starého chlapečka a kde teda bydlíš?
6. bře 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barnie no mne zrovna koncila smlouva tak se jim to hodilo meli jsme smlouvu vzdycky na mesic a po mesici nam ji vzdycky prodluzovali
6. bře 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusatko Aha, tak to je na nic...smlouva na měsíc, to je teda mazec, to jsem ještě neslyšela. Ale stejně, vždyť jsi teprve 5tt, jak jsi psala....Takže jsi teď doma? Aspoň si můžeš užívat těhotenství:slight_smile:
6. bře 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barnie ja jsem tam byla pres agenturu jj jsem doma na neschopence tak dokud budu na neschopence tak mi budou normalne posilat penize i kdyz me vyhodili
6. bře 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusatko Tak to je fajn, aspoň něco..to abys tam vydržela co nejdýl:slight_smile:A jak zvádáš první týdny...mě bylo teda u obou těhu docela zle, ne že bych zvracela, ale na jídlo jsem se nemohla ani podívat. A teď to teda úspěšně doháním:slight_smile: Taky jsem byla hrozně unavená, ale taky už je to lepší...
6. bře 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barnie mne je porad zle mota se mi hlava az je mi na zvraceni autobus a auta nesnesu a na jidlo taky nemam moc chut spis mliko si davam :slight_smile: a spat bych spala klidne celej den si pripadam jak medved v zime :grinning:
6. bře 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barnie Malej bude mít v červnu dva roky. Bydlím v Tovačově. Do Přerova jezdíme celkem často, autem je to jako za humny.
9. bře 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusatko Ahoj, tak konečně zase píšu...měla jsem minulý týden docela frmol:slight_smile:Mmj. spousta doktorů - za dva týdny jdu na druhý UTZ, snad se dozvíme, co to bude:slight_smile:Vy si to necháte říct?Právě jsem si dala s malou odpolední spánek, tak doufám, že se máš taky fajn:slight_smile:
12. bře 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zumat Ahoj, v Tovačově jsme měli svatbu, mám to tam ráda:slight_smile:To máme prcky docela blízko od sebe, to je supr - tak si můžeme dát někdy sraz, až sem pojedete...hmmm?
12. bře 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barnie jasne urcite si to nechame rict aj babicky chteji vedet jakou barvicku maji nakupovat a copak si myslis ze to bude
12. bře 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barnie Ahoj, to by bylo super. Teď pojedeme do Přerova v pátek dopoledne, tak jestli budeš mít čas, můžeme se domluvit. :slight_smile:
12. bře 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusatko Ahoj...my máme po malé teda hodně věcí v růžové, nějak se to sešlo, jinak jsem se v nakupování až tak nevyžívala, ale teď si myslím, že je to kluk. Tak uvidíme...doma to říct nechceme, ať je to trochu překvapení:slight_smile:A co si myslíš Ty, že nosíš v bříšku?
16. bře 2012 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zumat Ahoj, promiň, zas jsem tu nebyla...ale dnes stejně jedeme na víkend pryč - hned ráno, tak bychom se ani sejít nemohly. Třeba příští týden, nebudete mít cestu? Kdyžtak bych Ti poslala do IP kontakt na mě, kdybych se sem zase nedostala...s malou to přes den nejde, to mi hned asistuje - však to určitě znáš:slight_smile: a večer toho mám kolikrát nad hlavu, že se mi nechce už na net...
16. bře 2012 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barnie no ja si myslim ze to bude kluk jak vysitej prekvapila by nas kdyby to byla holcicka :slight_smile:
16. bře 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barnie Ahoj, to je v pohodě. :slight_smile: Asistenci u počítače znám, malej si ho chodí dokonce sám zapínat, když u něj nikdo není. Příští týden budu mít auto na opravě, takže se do Přerova nedostanu, ale další týden tam určitě pojedu. Tak se nějak domluvíme, kdyžtak mi pošli ten kontak. Doufám, že jste si užili víkend. Bylo krásně a malej venku řádil jak pominutej, jen mu chybí nějaký sparing. :slight_smile:
18. bře 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusatko Tak to jsem zvědavá, jestli jste se strefili, já u první dcerky byla skálopevně přesvědčená, že je to kluk a ona se z toho vyklubala taková ďáblice:slight_smile:Teď už se teda nemůžu dočkat pondělí, až nám na kontrole řeknou, jestli to bude brácha nebo ségra....
20. bře 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zumat Ahoj, poslala jsem Ti do IP kontakt na sebe, tak se kdyžtak ozvi, až budete mít cestu do Přerova...
20. bře 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barnie Ahoj,děkuju za kontakt.Hned jak pojedem do Přerova,tak se ozvu. Teď to bude trošku komplikovanější, protože se nám zranil pes a potřebuje trošku větší péči.
24. bře 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem maminka 15. měsíčního synka a taky hledám nějaké spřízněné duše... jsem na to tady nějak sama :pensive: Můžu se k vám přidat? Do Přerova to mám co by kamenem dohodil... :slight_smile:
29. bře 2012 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zumat Ahoj, tak to je mi líto. Doufám, že bude zase brzy v pořádku...A až pojedete do Přerova, tak se ozvi, sice občas jezdíme pryč, ale většinou jsme přes týden doma....
3. dub 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek