• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulka z Prahy 6

24. května 2012 
Ahojky :slight_smile:
hledám nějakou těhulku z Prahy ... nejlépe z Prahy 6. Jsem ve 24 týdnu. Nepocházím přímo z Prahy a tak tu nikoho neznám a chtěla bych touhle cestou najít nějakou kamarádku, také těhotnou. Vždy je lepší se s někým podělit o zkušenosti :slight_smile: Najdu ? :slight_smile:
Lucka
23. bře 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek30 Ahoj Luci, já jsem také z Prahy 6 a jsem na tom podobně jako ty. Nejsem tady dlouho a skoro nikoho neznám, tak by bylo fajn si vyměnit pár řádků,co? :dizzy_face: o miminko se snažíme, zatím testík stále bílý :rolling_eyes: měj se, Lenka.
24. bře 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:
a odkud přesně z Prahy 6 jsi ? :slight_smile:
Tak to držím palečky, aby se vám miminko povedlo co nejdřív :slight_smile:

Lucík
25. bře 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek30 Ahojky, promin, že píšu, tak pozdě, ale musíš vždyc dát nejdřív na můj dopis -odpovědět, aby mě to upozornilo, že někdo odepisuje, víš? :slight_smile: pak moje odpovědi budou rychlejší :slight_smile: Já jsem z Prahy Řep a ty? Ted mám po MS, tak jedeme další měsíc,. tak uvidíme, kdy se i nám poštěstí :slight_smile: Tak napiš a nezapomen dát na můj příspěvek odpovědět a pak už mě to upozorní, že píšeš mě :slight_smile: :grinning:
4. dub 2012 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenuli123 Ahojky :slight_smile: Jééé ... já jsem také z Řep :slight_smile: Bydlím na Slánské v baráčku :slight_smile: A ty ? :slight_smile: A čím se třeba živíš ? Napiš mi něco o sobě :slight_smile:
Pa Lucík
5. dub 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek30 Fakt? :slight_smile: to je ale náhodička, já bydlím také na Slánské, kousek za Albertem, naproti polikliniky :slight_smile: Já plavu s dětma na Barrandově, učím kojence a až děti do 6let. A copak děláš ty? :slight_smile: PÁÁ :slight_smile:
5. dub 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenuli123
Já bydlím trošku od polikliniky a blíž k Lidlu a Hornbachu :slight_smile: Jéééé ... to je super práce .... určitě bych pak chtěla chodit s mimčem plavat ... můj synovec chodil a teď když mu jsou 4 roky, tak vodu zbožňuje ... myslím, že je to dobré :slight_smile: Já pracuji v bance na hypotékách ... zpracovávám podklady a když jsou v pořádku, tak pošlu peníze ... :slight_smile: Ale momentálně jsem doma na rizikovém asi měsíc ... měla jsem nějaké potíže a doktorka mě už nechce pustit do práce, prý mi nedělá dobře to dlouhé sezení :frowning2:
Pa Lucka
5. dub 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek30 Tak vidíš, :slight_smile: to je super, já do Lidlu chodím pěšky a do Hornbachu taky, tak to asi chodím kolem tvého baráčku, to bychom mohli někdy zajít na kavčo, co ty na to? :slight_smile: Plavání s dětma je príma, to určitě :slight_smile: jooo, u hypoték, jo? Tak to jsi nám možná schvalovala taky hypotéku, chichichi. :dizzy_face: a nenudíš se doma, když jsi celé dny?
5. dub 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenuli123
Nooo...a já zase chodím pešky do Billy či Albertu :slight_smile: Určitě bych ráda zašla na kafíčko ... aspoň se líp poznáme :slight_smile: A ty jsi z Prahy ? Nebo jsi v Praze úplně nová ? :slight_smile: Nooo ... nenudím se .... poklízím, vařím, peču, když mám vycházky, tak vyrazím do krámu, na procházku a tak :slight_smile:
6. dub 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek30 Ahojky, já jsem v Praze 2roky...na Řepích v létě budeme rok. Tak super, až budu mít volněji, tak za 14dní, tak se můžeme domluvit a pokec :slight_smile:
6. dub 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli123 @luciasek30 Ahoj holky, jestli se muzu jeste pridat, tak ja jsem taky 4 roky Repanda. Bydlim na konecne tramvaje, takze kousicek od vas. Jsem ted 23. tyden. Sice pracuju, ale vetsinou z domova kvuli tvrdnuti bricha, tak bych treba nekdy zasla i na obidek, jinak jsem lina si varit.
6. dub 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmlenka Ahojky :slight_smile: tak to je super, ty jsi taky těhulka :slight_smile: to já doufám, že Vás taky brzy doženu a budu taky :slight_smile: Jasně...můžeme se jednou všechny potkat a požvanit, klidně i na ten oběd, to se domluvíme... :slight_smile:
6. dub 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mmlenka
@lenuli123
Ahojky :slight_smile: tak to je super ... další do party :slight_smile: Určitě se ráda sejdu a zajdu na nějaký ten obídek a pokecík :slight_smile: Nejdřív jsem myslela, že tu nikoho nenajdu a je vidět, že i tohle funguje :slight_smile:
Těším se ... Lucík :slight_smile:
7. dub 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek30 Tak co? Dostala jsi na zadek? :slight_smile: Já jo, dokonce i vařečkou :wink: tak se někdy domluvíme, snad nám to výjde a nebudeme jen u těch slov :slight_smile:
9. dub 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenuli123
Ahoj :slight_smile: To víš, že jsem dostala na zadek, ale naštěstí jen symbolicky :slight_smile: jupííí :slight_smile: já věřím, že se určitě sejdeme :slight_smile:
10. dub 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek30 :slight_smile: já tady vždycky je nakouknu a pak zase pádím pryč. Poslední dobou nemám vůbec čas, ale určitě příští týden to bude lepší a mohli bychom :slight_smile: a víš, co čekáš?
11. dub 2012 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenuli123
Nooo...na 3D ultrazvuku mi pan doktor řekl, že v bříšku nosím mladou slečnu :slight_smile:
11. dub 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek30 Jééé, to je kráásný, gratuluji. A jména máte? :slight_smile:
11. dub 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenuli123
Děkuji :slight_smile:
Rozhodujeme se mezi Terezkou a Barborkou :slight_smile:
12. dub 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. dub 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenuli123
jsem :slight_smile:
12. dub 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si to říkala :slight_smile: venku hnusně...tak jsem si tak tipla
12. dub 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek30 jsem si to říkala venku hnusně...tak jsem si tak tipla
12. dub 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenuli123
:slight_smile: ale odpoledne musím vyrazit do Polikliniky k zubaři ... tak snad moc nezmoknu :slight_smile:
12. dub 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek30 a ke kterému chodíš? :slight_smile: no, je tam celkem vydatný déšt, tak asi ano :frowning2: já tam dneska byla taky u kožní.
12. dub 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenuli123
K zubařce Dvořákové :slight_smile:
Minule mi vrtala jeden zoubek a dneska bude ten druhý :slight_smile: Jinak mám prý zoubky krásné :slight_smile:
12. dub 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek30 tak já chodím k tomu doktorovi, co tam má i toho syna...nevím, ted jak se jmenuje... Je starší, ale šikovný, zatím mi nic ale nevrtal :slight_smile: ty máš kazy kvůli těhotenství, vid?
12. dub 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenuli123
Určitě chodíš ke Kučerovi ... můj přítel chodí k jeho synovi :slight_smile: jooo ... těhotenství dělá divy :frowning2: nejhorší je krvácení dásní ... nikdy jsem na to netrpěla a teď .... hrůza :slight_smile:
12. dub 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek30 Jojo, Kučera, přesně tak :slight_smile: já chodím ke staršímu. Toho se jednou bojím.....že těhotenství mi zkazí zoubky a budou mě vrtat, to já totiž neradááá :frowning2: a jinak nevolnosti nemáš?
12. dub 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenuli123
:slight_smile: to já se zubaře zase tolik nebojím, protože mi málokdy něco dělají ... jen teď mám ty kazy :frowning2: Musím říct, že ranní nevolnosti nebo zvracení se mi úplně vyhnulo ... první 3 měsíce jsem byla jenom hrozně unavená ... usínala jsem už před osmou ... pořád jsem spala a spala :slight_smile: a teď už si jen užívám ... jen když vyrazíme na prochajdu, tak se brzo zadýchám, ale je to normální ... :slight_smile:
12. dub 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek30 Tak to je super :slight_smile: dávej na sebe pozor :slight_smile: já se jdu chystat do práce, tak se tady měj hezky, pápá. My jedeme na prodloužený víkend na Moravu, tak se moc těším :slight_smile: tak pěkný víkend a pak se zase ozvu a domluvíme to kavčo. :dizzy_face:
12. dub 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek