• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a maminky, Třinec a okolí

24. dubna 2014 
Ahojte, jsem se přistěhovala do Třince a nikoho tady neznám,koho bych se optala, kde jsou tady nějaká centra pro těhotné nebo maminky... třeba plavaní pro těhotné, nebo nějaké kurzy... Moc děkuji
10. únor 2012 v 09:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita Ahoj, znám tě ze srpnovek 2012. Já sice přímo z Třince nejsem, ale máme tady s holkama na MK uzamčenou diskuzi (Třinec a okolí... jedeme dál), můžeš poprosit o vstup, zakladatelka je daduda, já ji když tak napíšu o tobě a tam jsou holky z Třince, které ti můžou poradit. Tak mi když tak napiš, abych dadudě napsala, že tě znám.
10. únor 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucikf jevááá, to bych byla mooooc rááááda.děkuji
11. únor 2012 v 18:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita Já jsem tam teda holkám naslala, zda jim nebude vadit, že se k nám přidáš a jakmile mi dají vědět, tak ti napíšu a můžeš dadudu požádat o vstup. Doufám, že nebudou mít nic proti. Přece jenom už tu diskuzi máme přes dva roky. Holky měly i pár srazů, ale mě tam zatím ještě nevyšlo zajet. Tak se možná někdy i osobně poznáme. :slight_smile:
11. únor 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni, holky proti tomu nic nemají, i daduda říkala, že jsi jí už psala, takže jí napiš ještě jednou a ona tě k nám přidá a potom už budeš mít přístup. :slight_smile:
12. únor 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita Ahoj Leni, holky proti tomu nic nemají, i daduda říkala, že jsi jí už psala, takže jí napiš ještě jednou a ona tě k nám přidá a potom už budeš mít přístup.
12. únor 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenicita
@lucikf Ahoj holky myslíte že bych se taky mohla přidat do te vaši "diskuze"? Nebo jak to napsat lip: prostě hledam nějakou maminku sem tam na procházky nebo i pokec online :slight_smile:
24. zář 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
zusann....já budu ráda....a jak máš velké mimi
24. zář 2012 ve 12:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita Muj kluk ted bude mit roček- ale pořád tomu nemužu uvěřit :slight_smile: hrozně to letí. Dívala jsem se že maš v bydlišti napsane Oldřichovice. Ja tam odtamtud pocházím,bydlela jsem ve vsi u školky ted bydlím v Nýdku. A kde tam bydlíš ty?
24. zář 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha....já bydlím kousek od školy....já chodím sama na procházky do města... :unamused:
24. zář 2012 ve 13:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky...co to znamená když malá má občas dost řidkou stolici,uplně ji to prskne ze zadku...jinak mi málo přibirá pry....
27. zář 2012 v 11:25  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita tak to by jsme se k vnám mohli někdy přidat ? (dokud je ještě venku hezky) Jak byl Bertik maly tak měl taky takové stolice- tchyně s toho byla dost na nervy ale ja to nějak neřešila. Doktorka řikal že je to normální (ale mě zas přibiral dobře). Kam chodite k doktorce?
27. zář 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zusann, jo klidně přídej.... k doktroce chodím Jinkové....
29. zář 2012 v 11:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj @lenicita. Ted jsme doma všichni nemocní :frowning2: je to hruza. Až budeme zdraví tak se ozvu a zajdem někam. To chodiš fakt až tak daleko? jako až někde na terasu? Taky chodíme k Jinkové.
1. říj 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě taky ted pobolívá v krku... no chodím až na terasu...i manžel říká,že je to daleko...ale mi to nepříjde... :slight_smile: jo mužem zajít....

jinak chci se optat,kdy se chodí na plavání? a chodíte některá a kde? a kolik to stojí?
2. říj 2012 v 10:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita Tak to tě obdivuju že děláš s malou takové procházky! mě totiž trvalo dlouho než jsem se po porodu "vzpamatovala" byla jsem pořád tak nějak vyčerpaná. No my chodíme na bazén do Bystřice (od 6 měsíce do bazénu) a jsem maximálně spokojená! http://www.vitalityslezsko.cz/plavani_deti.html pak je ještě plaváná v kenny kousek od starsu http://www.kenny.cz/
3. říj 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
no oboji znám... do Bystřice jsem chodila plavat...už se moooc těším, až budu chodit s malou plavat
5. říj 2012 v 19:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj @lenicita. koukám že už jsem tu dlouho nebyla. je toho na me poslední dobou nejak moc (vic generací v jednom domě- je špatné). Jinak ještě bojuju s uspáváním syna přes den:( je unavený ale ne a ne usnout i kdyby se mama postavila na hlavu. Kdy budete chodit na ten bazen a kde? už od 3měsíce? doufám že ti ty odkazy trochu pomohli. Chodiš někam do MC? V českém těšíne je super, ale je to trochu daleko.
15. říj 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj zusann no na plavání se ted optám mojí dr. ve čtvrtek,.,. jinak včera jsme měli křtiny a tolik trapasu jsme měli :grinning: kmotr přišel v polovině mše, my jsme se spletli, já jsem hlavičku utírála ubrouskem špatným atd... jo malá už je šikula...
21. říj 2012 v 11:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikf ahoj, prosim ta funguje este ta vasa sukromna skupina Třinec? stahujeme sa do Třinca a mala by som par otazok ohladne skolky a pod...ak by bolo mozne, bola by som rada keby ste mam do skupiny pridali...dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. dub 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karendy Víš, skupina existuje, ale nikdo tam už moc nepřispívá, ale když si najedeš na fotoblogy, tak vlevo je seznam skupin - je jich přes 200 a mezi nimi je i skupina Třinecké maminky nebo tak nějak. Tam se přihlas, tam holky z Třince přispívají.
24. dub 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karendy Teď jsem si všimla, že už tam jsi :slight_smile:
24. dub 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikf ano ano tam som.. :slight_smile:
24. dub 2014 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek