Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Těhulky a maminky, Třinec a okolí

lenicita
10. únor 2012

Ahojte, jsem se přistěhovala do Třince a nikoho tady neznám,koho bych se optala, kde jsou tady nějaká centra pro těhotné nebo maminky... třeba plavaní pro těhotné, nebo nějaké kurzy... Moc děkuji

lucikf
10. únor 2012

@lenicita Ahoj, znám tě ze srpnovek 2012. Já sice přímo z Třince nejsem, ale máme tady s holkama na MK uzamčenou diskuzi (Třinec a okolí... jedeme dál), můžeš poprosit o vstup, zakladatelka je daduda, já ji když tak napíšu o tobě a tam jsou holky z Třince, které ti můžou poradit. Tak mi když tak napiš, abych dadudě napsala, že tě znám.

lenicita
autor
11. únor 2012

@lucikf jevááá, to bych byla mooooc rááááda.děkuji

lucikf
11. únor 2012

@lenicita Já jsem tam teda holkám naslala, zda jim nebude vadit, že se k nám přidáš a jakmile mi dají vědět, tak ti napíšu a můžeš dadudu požádat o vstup. Doufám, že nebudou mít nic proti. Přece jenom už tu diskuzi máme přes dva roky. Holky měly i pár srazů, ale mě tam zatím ještě nevyšlo zajet. Tak se možná někdy i osobně poznáme. 🙂

lucikf
12. únor 2012

Ahoj Leni, holky proti tomu nic nemají, i daduda říkala, že jsi jí už psala, takže jí napiš ještě jednou a ona tě k nám přidá a potom už budeš mít přístup. 🙂

lucikf
12. únor 2012

@lenicita Ahoj Leni, holky proti tomu nic nemají, i daduda říkala, že jsi jí už psala, takže jí napiš ještě jednou a ona tě k nám přidá a potom už budeš mít přístup.

zusann
24. zář 2012

@lenicita
@lucikf Ahoj holky myslíte že bych se taky mohla přidat do te vaši "diskuze"? Nebo jak to napsat lip: prostě hledam nějakou maminku sem tam na procházky nebo i pokec online 🙂

lenicita
autor
24. zář 2012

zusann....já budu ráda....a jak máš velké mimi

zusann
24. zář 2012

@lenicita Muj kluk ted bude mit roček- ale pořád tomu nemužu uvěřit 🙂 hrozně to letí. Dívala jsem se že maš v bydlišti napsane Oldřichovice. Ja tam odtamtud pocházím,bydlela jsem ve vsi u školky ted bydlím v Nýdku. A kde tam bydlíš ty?

lenicita
autor
24. zář 2012

aha....já bydlím kousek od školy....já chodím sama na procházky do města... 😒

lenicita
autor
27. zář 2012

holky...co to znamená když malá má občas dost řidkou stolici,uplně ji to prskne ze zadku...jinak mi málo přibirá pry....

zusann
27. zář 2012

@lenicita tak to by jsme se k vnám mohli někdy přidat ? (dokud je ještě venku hezky) Jak byl Bertik maly tak měl taky takové stolice- tchyně s toho byla dost na nervy ale ja to nějak neřešila. Doktorka řikal že je to normální (ale mě zas přibiral dobře). Kam chodite k doktorce?

lenicita
autor
29. zář 2012

zusann, jo klidně přídej.... k doktroce chodím Jinkové....

zusann
1. říj 2012

ahoj @lenicita. Ted jsme doma všichni nemocní ☹ je to hruza. Až budeme zdraví tak se ozvu a zajdem někam. To chodiš fakt až tak daleko? jako až někde na terasu? Taky chodíme k Jinkové.

lenicita
autor
2. říj 2012

mě taky ted pobolívá v krku... no chodím až na terasu...i manžel říká,že je to daleko...ale mi to nepříjde... 🙂 jo mužem zajít....

jinak chci se optat,kdy se chodí na plavání? a chodíte některá a kde? a kolik to stojí?

zusann
3. říj 2012

@lenicita Tak to tě obdivuju že děláš s malou takové procházky! mě totiž trvalo dlouho než jsem se po porodu "vzpamatovala" byla jsem pořád tak nějak vyčerpaná. No my chodíme na bazén do Bystřice (od 6 měsíce do bazénu) a jsem maximálně spokojená! http://www.vitalityslezsko.cz/plavani_deti.html pak je ještě plaváná v kenny kousek od starsu http://www.kenny.cz/

lenicita
autor
5. říj 2012

no oboji znám... do Bystřice jsem chodila plavat...už se moooc těším, až budu chodit s malou plavat

zusann
15. říj 2012

Ahoj @lenicita. koukám že už jsem tu dlouho nebyla. je toho na me poslední dobou nejak moc (vic generací v jednom domě- je špatné). Jinak ještě bojuju s uspáváním syna přes den:( je unavený ale ne a ne usnout i kdyby se mama postavila na hlavu. Kdy budete chodit na ten bazen a kde? už od 3měsíce? doufám že ti ty odkazy trochu pomohli. Chodiš někam do MC? V českém těšíne je super, ale je to trochu daleko.

lenicita
autor
21. říj 2012

ahoj zusann no na plavání se ted optám mojí dr. ve čtvrtek,.,. jinak včera jsme měli křtiny a tolik trapasu jsme měli 😀 kmotr přišel v polovině mše, my jsme se spletli, já jsem hlavičku utírála ubrouskem špatným atd... jo malá už je šikula...

karendy
24. dub 2014

@lucikf ahoj, prosim ta funguje este ta vasa sukromna skupina Třinec? stahujeme sa do Třinca a mala by som par otazok ohladne skolky a pod...ak by bolo mozne, bola by som rada keby ste mam do skupiny pridali...dakujem 🙂 🙂 🙂

lucikf
24. dub 2014

@karendy Víš, skupina existuje, ale nikdo tam už moc nepřispívá, ale když si najedeš na fotoblogy, tak vlevo je seznam skupin - je jich přes 200 a mezi nimi je i skupina Třinecké maminky nebo tak nějak. Tam se přihlas, tam holky z Třince přispívají.

lucikf
24. dub 2014

@karendy Teď jsem si všimla, že už tam jsi 🙂

karendy
24. dub 2014

@lucikf ano ano tam som.. 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli