• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Znojma, přidejte se.

2. února 2014 
HOLKY,JSOU TADY TAKY TĚHULKY ZE ZNOJMA ?MĚLA JSEM TOHLE TÉMA ZALOŽENÉ VE SNAŽILKÁCH (TAK JSEM ZAČÍNALA),ALE OBJEVILY SE TAM JEN 2.TAKŽE TĚHULKY TAKY, SAMOZŘEJMĚ SNAŽILKY -HLASTE SE!!!!
12. kvě 2007 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem koukla pozpátku jestli není některeé toto téma už dříve založené ,aĺe není.Buďto ve Znojmě nejsou těhotné nebo nemaj internet....cha cha ... ale tak se aspoň snažíte,ne?
12. kvě 2007 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to našla!! ahóój!
15. kvě 2007 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe ahoj baby...no ja uz sice ve Znojmě nežiju, ale pořád se k němu hlásím...a ráda si s vámi pokecám, protože k mému regionu taky žádné ohlasy nejsou :unamused:
15. kvě 2007 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už mám těhotenskou průkazku a odvážila jsem se změnit v nastavení "snažíme se o miminko" na "čekáme miminko", jen pořád nevím jak tam zakamuflovat to datum, aby mi to ukázalo správný týden, mě to totiž podle poslední ms nevychází. Ale já na to přijdu! :sunglasses:
15. kvě 2007 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf, tak už to vyšlo, mimča byla oplodněna 4.4. a vrátila se k mamině 7.4., ve 12 hodin. :grinning:
15. kvě 2007 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Antony: gratuluju :wink: já s tou průkazkou spala pod polštářem, když jsem ji dostala...tak jsem byla šťastná a musela jsem se pořád přesvědčovat, že se mi to nezdá :slight_smile:
15. kvě 2007 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TAK TO JE FAJN,ŽE SI TO NAŠLA.TY CHODÍŠ K ZDRAŽILOVÉ? DNESKA SE MĚ KAMOŠKA PTALA ŽE CHODÍ K RŮŽIČKOVI A ŽE JE SNAD PREJ VÁŽNĚ NEMOCNEJ,NEMÁ VLASY MÁ ASI RAKOVINU,TAK HLEDÁ JINÝHO DOKTORA.ALE JÁ JE ANI NEZNÁM ZY NOVÝ A TA NAŠE ASI NEBERE.A JAK SI DOPADLA S KRVÍ ? A TP SRDCE SI NEVIDĚLA?NO JESTLI CHOD´ÍŠ KE ZDRAŽ TAK TA ANI UTZ NEMÁ...
15. kvě 2007 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
srdíčka mi potvrdili jěště v CARu (centrum asistované reprodukce), na další utz už musím do nemocnice, protože zdrařilová ho fakt nemá. Ten růžička je skutečně nemocný, je to hrozný. Výsledky samozřejmě ještě nemám, mám přijít tak zase za 2-3 týdny.
15. kvě 2007 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JÁ MÁM JÍT NA KREV 11.6. A VČERA MI BRALI NA HIV A JEŠTĚ NA NĚCO.A NECHTĚLO BY SE TI CHODIT NĚKAM JINAM?
15. kvě 2007 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že kdyby nastala na mé straně nějaká velká nespokojenost, tak okamžitě přejdu. Zatím mi vyhovuje, že se u ní nemusí čekat. Uvidíme uvidíme. Tak to procházíme stejným procesem koukám, ultrazvuk a krev už máme za sebou.
15. kvě 2007 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TAK JSEM VYTZUHLA,JSEM ZVĚDAVÁ,JESTLI BUBU SPÁT V NOCI.TAK SE PAK ZASE OZVU
15. kvě 2007 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mimo IP , je mi zle a top tak že to snad nepřežiju.ani na zvracení ne spíš na omdlení ,ale žalůudek na vodě a taky mám pořád hlad.ale tak bych jedla kořeněný věci,maso opečený tím tukem,kyselý maálo zralý rajčata...sladké mi vůůůůůbec neleze.prospala bych celej den a v noci nemůžu spát jsem nervní a podrážděná a hhhrrrooooozně bledá.všichni se ptají co je mi že jsem jak bzinka a já zatím mlčím...tak napiš jak je tobě.ahoj
16. kvě 2007 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vidím, že je to na všechn stranách stejný, já jsem se právě probudila z několikahodinového tvrdého spánku, ještě mrtvější než předtím. Ještě že manža nebývá přes týden doma, jinak by koukal, co toho naspím a včera, když tu byl, jsem měla pozoruhodně moc energie (asi po tom předvčerejším 11 hodinovém spánku :grinning: :grinning: ). Špatně mi naštěstí není, ani žaludek neposlouchá, hlad mám dopoledne taky pořád, ráno sním snídaničku a po vstupu do práce už se dívám, kde mám svačinku. Dneska jsem přijela o půl jedné vyhladovělá jako vlk, tak jsem si musela vařit i polívku, no a potom spánek. Toť můj celodenní program. Snad zvládnu zase kousek vyžehlit, raději to nepřehání, tak se ani ta hora prádla příliš nezmenšuje. Potřebovala bych, aby se mi někdo vrhnul na okna, od prosince neviděla hadr, když jsem se totiž na ně před stimulací pustila, tak jsem udělala jedno a pak byla 14 dní nemocná a to jsem ostatní vzdala, protože jsem nesměla brát už žádné léky a mohlo by to všechno ohrozit, no a teď zase už nesmím... To na omdlení je normální po tom utrogestanu, ale i příznak těhotenství - takže vlastně důvod k radování!! :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2007 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NO JO RADOVÁNÍ.... STRAŠNĚ JSEM SI TO TĚHU PŘÁLA ,ALE TEĎ JSEM Z TOHO TROCHU NA VĚTVI.JSEM ZVYKLÁ PRACOVAT A JEZDIT AUTEM A BÝT AKTIVNÍ,STRAŠNĚ RÁDA JSEM CHODILA DO MEDIKLUBU NA AEROBIK ALE TEĎ JSEM RÁDA,ŽE UDĚLÁM TEN ZÁKLAD.JO,POSÍLALA JSEM TI IP.JÁ MÁM TAKY OKNA,ŽE PŘES NĚ NEVIDÍM,ALE TEĎ JE FAKT NECHÁM BÝT,STEJNĚ BYCH JE S TOU ÚNAVOU ASI ODFLÁKLA A CHCI V ČERVENCI MALOVAT (TEDA KDYŽ MI TO STAV DOVOLÍ) TAK MI SLÍBILY KAMOŠKY DVĚ ŽE MI TO POMŮŽOU.AKORÁT SMOLÍM JEŠTĚ TU ANGLIČTINU,CHOPDÍM NA HODINY A TAK ASPOŇ PŘIJDU NA JINÝ MYŠLENKY,MOC MI TO POMÁHÁ.PŘIPADÁM SI TAKOVÁ UŽITEČNÁ.
16. kvě 2007 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JO TAK MÁM V PRŮKAZCE TERMÍN 28.12.PŘÍŠERNÝ DATUM.MOŽNÁ JSEM TI UŽ PSALA...NEPOČÍTALA JSEM TOTIŽ ,ŽE SE BEJBY POVEDE HNED NA POPRVNÍ,MYSLELA JSEM ŽE TO BUDE AŽ TAK V ČERVNU ČERVENCI.JAKO PETŘÍK SE NARODIL 24.4 NA VELIKONOČNÍ PONDĚKLÍ,BYLO TO FAJN TAKHLE Z JARA.JÁ SAMA JSEM 29.12. TAK SNAD NEBUDU RODIT V DEN MÝCH NAROZENIN,ANEBO SNAD NE NA ŠTĚDREJ DEN....FFŮŮŮŮJ! TY BUDEŠ MÍT MOŽNÁ MIMINA DŘÍV,IKDYŽ ZNÁMÁ E ZNOJMA MĚLA DVA KLUKY AŽ TYDEN PŘED TERMÍNEM.CHUDÁK SICE NEMOHLA ANI CHODIT ,ALE ONA BYLA OBÉZNÍ.ALE I TAK DVA ...NEBO DVĚ?IDEÁLNÍ ASI HOLKA AKLUK,JSOU VLASTNĚ DVOU NEBO JEDNOVAJEČNÁ ?NEVÍŠ,UŽ?
16. kvě 2007 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou určitě dvojvaječná, to je tutovka, mě napsala do průkazky tuším 17.12., ale hned dodávala, že se to bude ještě měnit. Taky jsem ráda chodila do mediclubu, ale přiznávám poslední roky jsem nebyla schopná se tam dostavit, hrůza, a to jsem tam bývala dost pravidelně. Obézní sice nejsem, ale už jsem zjišťovala optimální přírustek váhy u dvojčat a spodní hranice je 17 kilo - no těpéro!
Mě to taky docela bere, že nemůžu nic dělat, když nejsem unavená, tak mám zase energie na rozdávání, ale musím se držet při zemi a nic nepřehánět. Navíc večer vždycky lehce pobolívá příško, asi vaječníky, říkali mi, že je určitě budu cítít do konce trimestru, no ale to víš, není to zrovna dvakrát příjemný, když si nejsem jistá,jestli je to vaječník nebo zlobím mimča.
16. kvě 2007 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, mě než došlo, co je IP!!! :grinning: :pensive: :sweat_smile: Ale už máš odpověď!
16. kvě 2007 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak zas dobré ráno... dneska je mi nějak líp,ale nechval dne před večerem,že?!jako třeba je zdražilová doktorka dobrá,ale proč nemít lepší?měla bys UTZ hned ,žádný trmácení do nemocnice,tam většinou je fronta až na přijem... zkus se tam zeptat asi nejlíp osobně,když budeš mít cestu tak tam třeba jen tak zajdi,ale fakt řekni,co máš za problém a že čekáš dvojčata.určitě tě vezmou,asi taky mají hodně pacietntek,ale dvojčata snad neodmítnou.jo a 17 spodní hranice ...já jsem s petříke začala přibírat až v 5.měsíci a stihla jsem je taky.ale po porodu jse správně kojila a tak to šlo krásně dolů.akorát mě strašně trápily hemoroidy,hrůza a tak chodím na chirurgickou poroktologii a už je to super.hodně mi doktor pomohl,říkal,že bych teď měla mít problémy minimální.ale neboj ,když budou dvě mimina tak to shodíš ani nebudeš vědět jak.tak budete mít štastné a veselé vánoce!!!!!!
17. kvě 2007 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, ty kila jsou skutečně poslední, co mi dělá vrásky na čele. Hlavně mi po dnešku další přibyly,protože jsem měla poměrně velké bolesti břicha a myslela jsem si, že už je po všem ... Naštěstí se v nemocnici ukázalo, že je to v pořádku, mám ještě v břichu nějakou volnou tekutinu po stimulaci a nepřiměřeně velkou dělohu, tak snad to bylo tím, že se roztahuje. Teď už jsem na nemocenské a myslím,že taky do června zůstanu, teda do konce prvního trimestru určitě. Teď jsou všechny ostatní věci vedlejší, důležitý je, abych ty svý broučky v pořádku donosila.
17. kvě 2007 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teď jsem se vrátila z klukem z fotbnalu,tak dlouho prosil,že chce chodit hrát až jsem ho přihlásila do husových sadů.
hele try bolesti,já jsem měla vlastně i mám pořád nějaký ,ale určitě to nesmí být silný bolesti nebo až křeče,ale jinak pobolívat podbřišek může,je to tím ,jak se roztahuje děloha.hlavně nekrvácet....sžrala jsem rajčatovej salát a vypila i ten nálev s cibulí a teď to zajídám jahodama...
můj názor je takovek,že když ty maminy opravdu chcou tak ty kila shodí.dneska jsou miaminy aktivní,můžeš vzít děti sebou nebo je spousta aktivit i s dětma.tak se šetři!
17. kvě 2007 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty bolesti mi přišly dost velky, zbledla jsem při nich jako stěna a najednou vystoupil i pot na celém těle. Bylo to dost komické, ale rozhodně jsem si je nevymyslela a musela zavolat někoho, kdo mě z té práce do nemocnice vezme, protože jsem si nedokázala představit, že dojdu 10 min. k autu a tím, že bych se dopravila domů. Když to trvalo hodinu,tak už jsem dostala skutečný strach. Fakt to nešlo. Jinak mě bříško pobolívá normálně, zvláště večer, toho si už ani moc nevšímám. Naštěstí žádný krvácení. Jen mě mrzí, že nikdo k tomu nic neřekne, třeba že to může být roztahováním té dělohy, nebo tak. Každý snad předpokládá, že všechno víme. Já se snažím informovat se, co to jde, ale vyčítala bych si, kdybych něco podcenila.
17. kvě 2007 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TO JE PRÁVĚ TO... JÁ JSEM TAKLY CHYTRÁ A VYŠKOLENÁ OD ROZVADOVSKÉ.CO SE JÍ ZEPTÁM MI VYSVĚTLÍ,UPOZORNILA MĚ DOKONCE PREVENTIVNĚ ŽE MŮŽE TO ŠPINĚNÍ NASTAT A S ČÍM TO SOUVISÍ,JAKÁ TA KREV JE ŠPATNÁ A U JAKÉ SE NEMÁM ZNEPOKOJOVAT.A TO MĚ MOC TĚŠÍ,ŽE SE NA MĚ NEDÍVÁ JAKO NA DALŠÍ TĚHOPTNOU ,ALE BERE TO ÚPLNĚ INDIVIDUÁLNĚ.A TO JE MI UŽ 31,(MOŽNÁ V DEN PORODU 32)A TAK BY SE ZDÁLO,ŽE UŽ NĚJAKÝ ZKUŠENOSTI MÁM.ALE POŘÁD JE NĚCO NOVÉHO.HELE,TEĎ MUSÍME TEN PRVNÍ TRIMESTR KAŽDOPÁDNĚ VYDRŽET A PAK TO SNAD BUDE LEPŠÍ.TAK AHOJ
17. kvě 2007 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak ještě měsíc ... my dneska máme podle monitoru 7tt+6, takže zítra slavíme narozky: 8 tt :grinning: :grinning: :grinning: Věřím, že to zvládnem, holt se musím ještě víc šetřit, dvojčata si asi vyžadují své, než si to tam upraví jak jim to bude nejpohodlnější, tak to může chvíli trvat. Ale věřím jim.
17. kvě 2007 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem taky ze Znojma.... Můžu se k vám přidat? Dívám se,že píšete do "regionů", nějak se tady ještě neorientuju :frowning2: Nemáte někdo nějaké informace o Slezákový? Chodím k doktorovi a nějak mi to nevyhovuje. Bohužel Rozvadovská už má plno, Zdražilová prý nic moc :fearful: :fearful: :fearful: Tak nevím kam :frowning2:
18. kvě 2007 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, kackad, tak jsi nás našla i tady, to je supr. No, s těma gyndr. jsme to tu rozebírali, ale já osobně ti o Slezákový bohužel nic nemůžu říct. A ke komu chodíš, doktor - to tak tipuju na Půček nebo Kaššai. A ty už jsi v 17tt, no to gratuluji, to je super! :grinning:
18. kvě 2007 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodila jsem k Půčkový a nic moc, tak jsem se přihlásila k Podzimkovi a čekala jsem že bude lepší. Tak nevím, ke Kaššaiovi se mi moc nechce.
18. kvě 2007 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to špatný, člověk by měl ke svému lékaři cítit důvěru, ale moc to z tvého tónu samozřejmě nevyznívá. Já jsem měla teď v úmyslu přejít k pavkové, kamca psala ale, že má ordinaci stejně jako rozvadovská, tak mám obavu, aby taky ještě přijímala. Půček mě včera vyšetřoval v noemocnici, byl docela milý. Ale každý máme jiné zkušenosti. Já jsem docela náročná, špatně se mi někdo zavděčí, sama přemýšlím, jestli přejít nebo ne. Jsem u Zdražilové. No uvidím, definitivně se rozhodnu v následujících dnech.
18. kvě 2007 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak gratuluju k dvojčatům antony !!! Obě chodíte do práce? Já jsem čekala, že tam vydržím dýl, ale měla jsem nějaký problém, tak od 10 tt jsem doma. Ale už je to všechno v pořádku, do práce už by se mi nechtělo. :confused: Měla jsem napsané od doktora vycházky neomezeně a dnes mi je zrušil a mám 4 hodiny denně, prý mu volali ze sociálky.... Tak jsem celá nadšená :cry:
18. kvě 2007 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už od včerejška taky ne, docela nepříjemné bolesti břicha, které trvaly na můj vkus až příliš dlouho, mě vyhnaly do nemocnice a doporučily mi zůstat minimálně 14 dní doma, nejlépe do konce prvního trimestru, tj. dalších 14 dní. No a protože jsem úča, tak to pro mě znamená, že pokud nastoupím na posledních 14 dní školního roku, tak to bude moje poslední práce do porodu.
18. kvě 2007 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a vycházky nemám žádné :frowning2: Asi budu muset přistoupit k nemorálnímu kroku a na konci června se do práce vrátit, abych mohla aspoň v létě nerušeně ven.
18. kvě 2007 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 50
Tvůj příspěvek