Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Těhulky - poslední MS v květnu nebo koncem dubna

sukynecka01
21. čer 2015

Ahoj holky najdou se tu některé co měly poslední ms v květnu ?? Pokud ano budu ráda 😀

oldana
21. čer 2015

@sukynecka01 ahoj, přidej se k nám do únorovek 2016 😉

tucnaccek
22. čer 2015

Já to dostala poslední týden v květnu a asi jsem v tom 😀

deelayces
22. čer 2015

9.5. poslední menstruace....

ale zatím nám nebije srdíčko tedy zatím žádná velká radost, jen strach a obavy...je to první těhotenství

tucnaccek
22. čer 2015

@deelayces Jejda ☹ a nerikali kdy by mělo srdíčko být vidět?

deelayces
22. čer 2015

@tucnaccek 29.6 jdu znova na kontrolu...ale jak jsem se tady dočetla min do 9tt by mělo začít bít jinak...... ☹

sukynecka01
autor
22. čer 2015

Holly ja 1.5 ale zacala sem spinit zatim sme bez plodu a srdicka :(

deelayces
22. čer 2015

@sukynecka01 tak to jsme na tom stejně....

sukynecka01
autor
22. čer 2015

@deelayces jojo sem o tydeb na pred ale a spinim no slabe krvacim uvidime co me ceka z hch tobe uz merili?

deelayces
22. čer 2015

? co je hch?

já nekrvácím...29.6 jdu na další UT

sukynecka01
autor
22. čer 2015

@deelayces hcg krev jestli ti brali

veruvlv
22. čer 2015

@deelayces ahoj, jsem na toma také úplně stejně, včetně te MS....a kontrola příští pondělí, 29., dnes zatím bez srdíčka, ale pan doktor říkal, že ještě ani nemůže být vidět...delší cykly mám, dle utz 5+5

symcca
22. čer 2015

Ahoj, přidávám se k vám, dnes 5+6, na UTZ gestační váček se žloutkem. Jdu na další KO 8.7., to už by mělo pulzovat srdíčko. Držím všem palce 🙂

andilek78
22. čer 2015

ahoj ,ja se pridavam 6,7 tyden a ve ctvrtek jdu na ultrazvuk na zacatku jsem trochu spinila ,ale ted uz v pohode.Bojim se toho co mi doktor rekne 😒 ☹

sukynecka01
autor
23. čer 2015

Holky nestresujte a nehledejte co to muze byt ja na zo doplatila. Porad sem cetla a rikala co mi bude a ted je to blbe dnes mo rekbe z krve jak budeme pokracovat . proste ste tehotne tak ste vse je ok radsi nic nectete

deelayces
23. čer 2015

@sukynecka01 ne nebrali,sestřička říkala na co, když mám pozitivní test

deelayces
23. čer 2015

@veruvlv taky jdu 29.6 ...tak si budeme držet palečky 🙂

symcca
23. čer 2015

@deelayces Sestřičky mi kolikrát lezou krkem. Na to, když ještě nic není vidět, tak podle nárůstu HCG lze poznat mimoděložní. Aspoň to mi řekla dr. Já na krvi byla, i při pozitivním testu.

deelayces
23. čer 2015

@symcca mě na UT řekli, že je plod nebo jak tomu říkají správně umístěno v děloze...

symcca
23. čer 2015

@deelayces Tak to pak jo 🙂 Já byla brzy, co ještě nic nebylo vidět, tak proto mě poslala na krev. Pak jsem byla v 5+1 a už byl vidět váček. Tak jdu zase až po třech týdnech. Tak snad bude vše OK.

deelayces
23. čer 2015

Já jsem měla dostat menzes 7.6 a nikde nic, pak jsem si udělala test a nic, pak další asi za 3 dny a najednou jedna slabá jedna lepší 🙂 no a pak asi za tyden jsem si uděla další a tam bylo to samé, jen ta jedna byla víc silnější, ale ne stejně.
Takže jsem 17.6 šla k dr a ta mi udělala ultrazvuk. Nic mi skoro neřekla, jen termín porodu, ale jako kolikáty týden apod nic.. pak mi dala do ruky papír s informacemi o následujících vyšetření. Pak jsem začala slabounce špinit do hněda 20.6 a jela jsem do ThOMAyerky na pohotovost a tam dost šílený přístup. Sestra na celou chodbu zařvala PANÍ ŠPINÍ!! A já jsem se málem propadla do země studem. Pak mě doktor začal dost strašit, a blabla.. a na zprávu mi napsal 6+0 a já vůbec nevím co to znamená, nikdo nic neřekne....fotku mi moje dr nechala, mám jí na svém profilu.

symcca
23. čer 2015

@deelayces Tak s takovým přístupem by mě tam už neviděli.

sukynecka01
autor
23. čer 2015

No holky ja byla na kontrole krev je 6900 v pátek 5200 řekl , že to je normální stoupá , tak stoupá . Krvácím pořád ale mám dojít za 2 tydny a uvidíme co bude bud a nebo 😖 aůe s tím krvácením mám strach

symcca
23. čer 2015

@sukynecka01 Budu držet pěsti, ale když HCG takhle roste, tak snad se udrží.

sukynecka01
autor
23. čer 2015

@symcca děkuji no mě to roste pořád tak pomalu protože když si vezmu že sem mela 1.6 hcg 320 a ted 22 dnmi po 6900 tak roste pomalu pořád to je to ... mimi děložní to prý ale není , takže nevím proč to roste pomalu ale četla sem že to tak už nekdo mel 🙄

rulfici4
23. čer 2015

ja ale bohuzel tehu test negativni :( jinak vsem velka gratulace

symcca
23. čer 2015

@sukynecka01 Aha, já jsem myslela, že je to dost. Tak to nevím, ale musíš věřit 😉

sukynecka01
autor
23. čer 2015

@symcca no dost to je akorát na 6 tt ale já jen že nekomu sotupá dvakrát rychleji víš než me

symcca
23. čer 2015

@sukynecka01 Každá jsme jiná, takže se nestresuj.

sukynecka01
autor
23. čer 2015

@symcca jojo prostě sem tehotná a musím čekat

deelayces
23. čer 2015

@symcca no jako přístup luxusní ...tam mě už nikdo nikdy neuvidí......

Sem začni psát odpověď...

Odešli