Těhulky v Praze, termín porodu červenec

Ahojky holky
Jsem z Prahy a prožívám první těhulkování...Jsem ve 22.týdnu....Hledám maminky,kámošky a holky na pokec,psaní nebo na projížďky s budoucíma mimískama...🙂...
Jelikož nemám až tolik zkušeností,tak bych těhulkování chtěla s někým sdílet a prožívat...🙂...
Strašně moc se na našeho klučíka těším a bylo by fajn mýt v okolí kámošku...🙂....
Rodím na FN Bulovce s termínem 21.7.2014... 😉
celuc
14. bře 2014
Ahoj jsem Luca a termin 29.7. Odkud z Prahy jsi?
vangel
14. bře 2014
ahojky 🙂 termin mam 17.7. 🙂
baruskaaa14autor
16. bře 2014
@celuc Ahojky Luco....Jsem z Prahy 8....(Čimice,Bohnice,Kobylisy..)A ty...???...Jak se ti daří...???a odkud jsi ty...???
baruskaaa14autor
16. bře 2014
@vangel ...Ahojky...odkud jsi...???a kde budeš rodit...???Jak se ti daří...???
celuc
17. bře 2014
@baruskaaa14 Praha Kbely. No dari se nam fajn ted jsme byli na plodovce tak Snad bude vse v poradku. Jinak cekame kluka jako ty nedalo se to prehlednout😃
aninkak
17. bře 2014
@baruskaaa14 Ahojky 🙂 Také jsem z Prahy 8 - Čimic. 🙂 Zítra začínáme 24. týden, TP máme 15.7. v Podolí. 🙂
baruskaaa14autor
17. bře 2014
@celuc Tak to je kousek....Gratuluji ke klukovi...🙂...A co sis přála...???kluka a nebo holku...???Já kluka a jsem ráda,že to tak dopadlo... 🙂
baruskaaa14autor
17. bře 2014
@aninkak Ahojky...Tak to je super...Asi se neznáme,co..?🙂...Já jsem taky z Čimic....Bydliíš někde u Alberta...??a nebo ke konečný autobusů...??Tak to jsme jen o týden...jak se ti daří...??Snášíš dobře těhulkování....???a co čekáte...??? 🙂
aninkak
17. bře 2014
@baruskaaa14 🙂 Bydlím přímo u Alberta, narpto hlavnímu vstupu do Bohnic... 😃 Kdy bydlíš Ty? Daří se mi docela dobře, nevolnosti mě netrápily, jen občas ze začátku nechuť k nějákým potravinám. 🙂 Ted jsem někdy občas unavenější, ale záleží jak který den a asi i na počasí. Čekáme chlapečka. 🙂
celuc
17. bře 2014
@baruskaaa14 no popravdě nam je to uplně jedno jestli kluk nebo holka hen at je zdrave, dnes nas oba doktorka rozhodila tak ze jsem jela domu z brkem tak snad vse bude ok, jinak Kbely jsou kousek busik jezdi porad nejaký, můžeme se někdy sejit ne? 🙂
iq_tester
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
baruskaaa14autor
17. bře 2014
@celuc Jasně,že můžeme.. 🙂 ..a co se stalo,že tě doktorka rozhodila...???
baruskaaa14autor
17. bře 2014
@aninkak ....Já bydlím pod Albertem v těch řadovkách v domečku......🙂...Tak to je docela náhoda,že jsme takový kousek od sebe a neznáme se..bydlíš tu od mala...???
zanys223
28. bře 2014
Ahoj, je mi 28 let a první miminko čekáme mezi 3.-7.7. Jsem z Prahy 9 - Harfy, ale rodiče mám v Praze - Karlíně, takže se často zdržuju i tam. Hledám kamarádky pro společné posezení a povídání, vyměňování si zkušeností, výlety a další akce. Pokud máš i přítele neo manžela, který hledá také kamaráda, můžeme chodit klidně i ve čtyřech... Nejlépe z Prahy 9 Vysočan, Hloubětína nebo Karlína, ale dojedu i dál – prostě z Prahy 🙂. Jsem zoufalá, že nikoho kolem sebe s podobnými problémy nemám. Tak tě třeba tady najdu 🙂. Určitě napiš, klidně i na mail zanys@seznam.cz. Budu se těšit!!!!!
verlis1
24. zář 2014
ahoj holky, taky bych se rada seznamila, mam 2měs.chlapecka a jsem z Prahy 8 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli