• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky v Praze, termín porodu červenec

24. září 2014 
Ahojky holky
Jsem z Prahy a prožívám první těhulkování...Jsem ve 22.týdnu....Hledám maminky,kámošky a holky na pokec,psaní nebo na projížďky s budoucíma mimískama...:slight_smile:...
Jelikož nemám až tolik zkušeností,tak bych těhulkování chtěla s někým sdílet a prožívat...:slight_smile:...
Strašně moc se na našeho klučíka těším a bylo by fajn mýt v okolí kámošku...:slight_smile:....
Rodím na FN Bulovce s termínem 21.7.2014... :wink:
14. bře 2014 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj jsem Luca a termin 29.7. Odkud z Prahy jsi?
14. bře 2014 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky :slight_smile: termin mam 17.7. :slight_smile:
14. bře 2014 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@celuc Ahojky Luco....Jsem z Prahy 8....(Čimice,Bohnice,Kobylisy..)A ty...???...Jak se ti daří...???a odkud jsi ty...???
16. bře 2014 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@vangel ...Ahojky...odkud jsi...???a kde budeš rodit...???Jak se ti daří...???
16. bře 2014 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@baruskaaa14 Praha Kbely. No dari se nam fajn ted jsme byli na plodovce tak Snad bude vse v poradku. Jinak cekame kluka jako ty nedalo se to prehlednout:grinning:
17. bře 2014 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@baruskaaa14 Ahojky :slight_smile: Také jsem z Prahy 8 - Čimic. :slight_smile: Zítra začínáme 24. týden, TP máme 15.7. v Podolí. :slight_smile:
17. bře 2014 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@celuc Tak to je kousek....Gratuluji ke klukovi...:slight_smile:...A co sis přála...???kluka a nebo holku...???Já kluka a jsem ráda,že to tak dopadlo... :slight_smile:
17. bře 2014 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@aninkak Ahojky...Tak to je super...Asi se neznáme,co..?:slight_smile:...Já jsem taky z Čimic....Bydliíš někde u Alberta...??a nebo ke konečný autobusů...??Tak to jsme jen o týden...jak se ti daří...??Snášíš dobře těhulkování....???a co čekáte...??? :slight_smile:
17. bře 2014 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@baruskaaa14 :slight_smile: Bydlím přímo u Alberta, narpto hlavnímu vstupu do Bohnic... :grinning: Kdy bydlíš Ty? Daří se mi docela dobře, nevolnosti mě netrápily, jen občas ze začátku nechuť k nějákým potravinám. :slight_smile: Ted jsem někdy občas unavenější, ale záleží jak který den a asi i na počasí. Čekáme chlapečka. :slight_smile:
17. bře 2014 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@baruskaaa14 no popravdě nam je to uplně jedno jestli kluk nebo holka hen at je zdrave, dnes nas oba doktorka rozhodila tak ze jsem jela domu z brkem tak snad vse bude ok, jinak Kbely jsou kousek busik jezdi porad nejaký, můžeme se někdy sejit ne? :slight_smile:
17. bře 2014 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
17. bře 2014 v 18:40 • iq_tester
autor
@celuc Jasně,že můžeme.. :slight_smile: ..a co se stalo,že tě doktorka rozhodila...???
17. bře 2014 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@aninkak ....Já bydlím pod Albertem v těch řadovkách v domečku......:slight_smile:...Tak to je docela náhoda,že jsme takový kousek od sebe a neznáme se..bydlíš tu od mala...???
17. bře 2014 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, je mi 28 let a první miminko čekáme mezi 3.-7.7. Jsem z Prahy 9 - Harfy, ale rodiče mám v Praze - Karlíně, takže se často zdržuju i tam. Hledám kamarádky pro společné posezení a povídání, vyměňování si zkušeností, výlety a další akce. Pokud máš i přítele neo manžela, který hledá také kamaráda, můžeme chodit klidně i ve čtyřech... Nejlépe z Prahy 9 Vysočan, Hloubětína nebo Karlína, ale dojedu i dál – prostě z Prahy :slight_smile:. Jsem zoufalá, že nikoho kolem sebe s podobnými problémy nemám. Tak tě třeba tady najdu :slight_smile:. Určitě napiš, klidně i na mail zanys@seznam.cz. Budu se těšit!!!!!
28. bře 2014 v 17:47  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, taky bych se rada seznamila, mam 2měs.chlapecka a jsem z Prahy 8 :slight_smile:
24. zář 2014 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek