• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
Ahoj holky, najdou se ještě nějaké Brněnské těhulky co mají TP 2012? Doufám, že jo :slight_smile:
26. říj 2011 v 07:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to tu fakt není žádná těhulka z Brna a okolí??? :frowning2:
2. lis 2011 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka ahoj, tak jedna by se tu našla :grinning: jsem momentálně v 9.týdnu a bydlím 10 km od Brna, směrem na Hodonín :slight_smile:
3. lis 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sekacka ahoj, tak to je super...uz jsem si rikala ze tu jsem sama :slight_smile: ja jsem v 11.týdnu... my bydlíme v Bystrci... kolik Ti je?
3. lis 2011 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka ahoj, to nás tu teda moc není, asi nikdo nehledá v regionech :cry: , je mně 30, vdaná, jednoho syna 2 a 5 měs.,další na cestě :slight_smile: čekte první mimi?
4. lis 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sekacka jj první...a upřímně mi hrozně chybí další těhulka co by byla z Brna...žádná z mých kamarádek tady děti nemá a ani je neplánuje, takže jsem taková samotinká :slight_smile: Ale doufám, že se ta diskuze trochu rozjede a postupne se budou pridavat dalsi maminky... a ty jsi rodila tady v Brně?
4. lis 2011 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, rodila jsem na Obilňáku a chci tam jít zase znovu, byla jsem moc spokojená, to já mám teď v okolí tolik těhulek, většinou prvorodičky, nějak se to rozjelo s těma maminama :grinning:
4. lis 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
23.11.jdu na Veveří na NT screening?taky se tam chystáš?dělají to mezi 11.-13.týdnem.Kdy máš termín?
4. lis 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sekacka jee tak to jdeme na screening stejně, jdu taky 23.11. v 7.40 na Veveří... do toho Prenatalu nebo jak se to jmenuje... ale přijde mi, že tam jdu pozdě...já jsem 11+3tt, mimi je asi o 4 dny menší... tak jsem si myslela, že tam půjdu tak o týden dřív.....
já právě pořád nevím s těma nemocnicema, na Obilňák jsem tu četla tolik kritiky že mi zatím připadá nejsympatičtější fakultka v Bohunicích....
7. lis 2011 v 08:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka ahoj,já jsem objednaná na 9 hod, to budu ve 12.týdnu, mně sestra řekla , když jsem tam volala, že to je nejlepší ve 12 týdnu.Tak to se možná potkáme, prý tam je dost nával.S těma porodnicema to je asi tak, sto lidí, sto názorů, nejlepší je se tam asi podívat, popřípadě, pokud máš někoho v rodině, kdo tam rodil, tak se pozeptat a kde se ti nejvíc bude líbit, tak tam běž :slight_smile: Ono stejně, pokud nebudou komplikace, tak je celkem jedno v které porodnici rodíš :grinning:Já tam jdu z toho důvodu, že už jsem tam byla a podle mně jsou tam dobří doktoři.
7. lis 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sekacka ja prave z Brna nepochazim, ani nikdo od nas z rodiny...a kamardaky tu zadne co by v Brne rodily nemam...takze z osobni zkusenosti bohuzel nazory nemam, jen co ctu tady... ja docel apremyslim o pordnici v Prostejove, ma docela dobrou reputaci, a je to tam ted moc hezky udelany....a hlavne tam bych mela protekci, tady je to horsi :(
7. lis 2011 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,,, můžu se k vám přidat? sice už jsem v jiné diskusi,ale kočky z Brna bych potřebovala :slight_smile:
7. lis 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@romca13 ahoj, to je super, snad nas bude vic a vic...taky jsem v jinych skupinach, ale skoro nikdo z Brna... si tě pamatuju ještě z brms :slight_smile: kdy máš termín?
7. lis 2011 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka nepovídej :slight_smile: no u nás je to trochu složitější,,, zatím to nikdo u nás neví, jelikož to nemáme ještě vše 100%. na kontrolu jsem měla jít zítra, bo jsem před 14ti dny ještě neměla srdičko,ale včera jsem začala špinit, tak jsem dnes volala dr. , tak jsem tam pak šla a dělal mi UZ -- srdíčko už máme, což je super, hned mi vypsal neschopenku,,, ale mámejeden problém a to ten, že jsem prvních 14 dní těhu, což jsem teda ani netušila, že bych mohla být, brala dvoje ATB na zánět močáku,,, takže příští týdne mi vypíše žádanku na genetické testy a pak se uvidí co dál... jinak dle UZ by měl být TP 26.6.2012, dle MS 22.6.2012 .. dle MS jsem dnes 7+3tt, takže je to hodně čerstvé,,
7. lis 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@romca13 tak snad to dobre dopadne... drzim palce...ja jsem taky chvilku spinila, zacala jsem brat duphaston a askorutin a hned to preslo...to mi napsala doktorka. Ja teda nevim jak antibiotika, ale tak uplne takhle moc ze zacatku by to nemelo mit az takovy efekt ne? ale s ezanetem mocaku si muzem podat ruce, taky to mivam dost casto :(
7. lis 2011 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka no právě jsem taky četla, že ATB to vajíčko buď úplně zabijou, nebo pokud se uhnízdí, mělo by být vše ok,,, nejdřív jsem brala 4 dny Nitrofurantoin a pak 10 dní Zinnat a ten Zinnat prý se dává i v těhu, mi teda aspoň říkal ten urolog,, takže věřím, žebude vše v pořásku, i dkyž stojíme nohama na zemi a uvědomujeme si , že se může něco stát, ale to riziko je celý těhu, takže to si nevybereme,
7. lis 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@romca13 jestli máte srdíčko, tak by se mělo mimi normálně vyvíjet dál... kdyby ot mělo takový vliv, tak by se podle mne to srdicko ani nevyvinulo...ale obavy chapu...cloveka obcas i nekde pichne a hned se boji co se zase deje... a na neschopence uz zustanes?
7. lis 2011 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka no uvidímě jak mi bude,,, já ji chtěla i z důvodu, že už přes týden zvracím a fakt je mi šíleně a vpráci jsem to už nedávala, tak uvidíme, jak mi bude ,, ale minimálně měsíc doma budu, to mi dr říkal
7. lis 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@romca13 tak to chapu...ja mam teda stesti ze jsem nezvracela ani jednou...mne zase naopak trapily pocity hladu, takze jsem zase dost papala :slight_smile: my mame termin porodu tedko 30.5. ale po kazdym utz se to trochu meni... mne ceka za dva tydny screening, tak se tesim...mam za sebou krevni testy a zatim vse v poradku...
7. lis 2011 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já naštěstí nezvracím, to nevím , co bych dělala s malým :grinning: , asi 3 týdny mám jen nevolnosti, někdy ráno a někdy kolem oběda, takový pocit na zvracení, jakmile se najím, tak je mně dobře, takže vlastně pořád jím :grinning: , už mám o kilo víc :slight_smile: Máte už těhu průkazku?já jsem byla na kontrole v 7.týdnu, už bilo i srdíčko, kontrolu mám až 28.11., zatím ně nebrala ani krev.Moje Dr. dává průkazku a vybavuje další věci až po 10.týdnu :unamused:
Vítám tě @romca13 , konečně taky někdo další :grinning:
7. lis 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sekacka ja jsem dostala prukazku v 9.tt Ted jsem 12tt a mam uz nahore 3 kila :frowning2: Taky bych porad jedla, protoze jinak je mi spatne....
7. lis 2011 ve 14:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sekacka děkuji za přivítání,, průkazku dostanu příští týden ve středu, to budu 8+5tt dle MS, to bych vlastně měla jít na první poradnu - dnes jsem poprvé viděla srdíčko - a tu příští středu mi mají brát krev, váha, výška, tlak a moč,,,
7. lis 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka
@romca13
mně, totiž přijde, že když nemám tu těhu průkazku jakobych nebyla těhotná :slight_smile: , ikdyž pupík už je velkej :grinning:

@romca13 a ty jsi příno z Brna?
7. lis 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sekacka jj, jsem z Brna,, bydlíme tu 6 let, ale pocházím z okolí Svitav,, takže jsem jen taková Brněnská naplavenina
7. lis 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 aha, já zase pocházím z Brna, celý život jsem tam žila a teď asi 5 let bydlím 10 Km od Brna, na vesnici :slight_smile:
7. lis 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sekacka no my šli do Brna kvůli práci, tak kde jsme přestím žili, to stojí s prací za prd, takže asi tak,,, před 2,5 lety jsme koupili byt, tak ho pomalu dáváme do kupy,,, i když teď asi penízky nazbyt nějakou dobu nebudou
7. lis 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 a čekáte asi prvního mimíska, že?
7. lis 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@romca13 ja jsem se do Brna taky pristehovala cca pred 5 lety... kvuli VŠ, pak jsem se tu seznamila s manzelem, taky neni z Brna, a zustali jsme tu :slight_smile:
7. lis 2011 v 15:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sekacka jj, prvního
7. lis 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jak jdete na tu genetiku na to Veveří, nevíte jaká je tam objednací doba??? já tam mám jít teď někd yna konzultaci ohledně těch ATB jak jsem brala, žádanku dostanu příští týden, tak by mě zajímalo, za jak dlouho mi asi dají termín....
8. lis 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@romca13 muzes se tam objednat kdykoliv, sestra se te zepta jaky jsi presne tyden a podle toho ti da datum kdy mas prijit...ale delaji to jen rano, myslim nejak do 10.00 :slight_smile:
8. lis 2011 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek