Termín porodu březen 2016

z.u.z.
21. črc 2015
Ahoj, nenašla jsem diskusi k TP březen 2016 - je tady nějaká mamina?
z.u.z.
autor
21. črc 2015
ahaaa, děkuji, snad mě někdo přida🙂)
pladik
21. črc 2015
vpravo nahoře v rohu je přidat se do skupiny. Musíš ty sama 🙂
z.u.z.
autor
21. črc 2015
no tak já jsem slepon🙂 vidim jen Březnovky 2016🙂) se smajlikem a na tom odkaze co jsi mi poslala neni zadny pridat do skupiny, aspon to nevidim🙂
infokonik
21. črc 2015
@z.u.z. Ahoj. Je to termínová skupina. MK Tě tam zařadí automaticky - ale musíš si nastavit v profilu termín porodu březen 2016. Bez termínu porodu se tam nikdo jiný nedostane - ani ty🙂.
Pokud budeš potřebovat ještě poradit, piš.
andila
18. srp 2015
Ahoj, jsem tu nová...měla bych mít TP taky v březnu, ale teď v pátek jdu na prvotrimestrální screening, tak tam se snad dozvím víc.🙂 I když se těším, tak mám i obavu, aby bylo vše OK.
nikkoli
21. srp 2015
Ahoj...můžu k Vám?Příští týden jdu na prvotrimestrální screening a pár dnů poté hned na genetiku.Pokud bude vše v pořádku, termín mám zatím asi 2.3.2016.Nedovedu si představit mít mimčo v březnu, první klučina byl v červnu a je mu 10.let.To je další věc, kterou v sobě řeším, zda to ještě jsem schopná zvládnout a jak to vezme.Jinak těhu úspěšně tajím a dělám vše jako dosud-díkybohu nemám skoro žádné problémy až na blbé pálení žáhy.Nebylo to plánované...ale bůh to asi tak chtěl ještě čekáme na výsledky.
bluecate85
22. srp 2015
Ahoj,
zadala jsem datum v registraci, ale pořád se do té skupiny nemůžu dostat... Termín mám 16.3🙂
sleepers
22. srp 2015
Diskuze je zalozena zde:https://www.modrykonik.cz/forum/spolecny-te...

A pokud napisete @wanek urcite vas prida i do soukr.diskuze
sleepers
22. srp 2015
@z.u.z. pokud vim, uz si v soukr.diskuzi pridana par dni
jeniffer2
29. srp 2015
Ahoj,taky se do skupiny nemůžu přidat.TP mám vyplněný uz od začátku registrace.
pladik
2. zář 2015
@jeniffer2 @wanek tě tam určitě ráda přidá, jen asi nemůže sledovat všechny březny 2016 co na koníkovi jsou páč jen já jich tu našla 4... Stačí si přečíst předchozí komentáře a již jmenovanou označit 🙂 což je i rada pro ostatní....
jeniffer2
3. zář 2015
díky moc 🙂 za rady i za přidání
andreasle
19. zář 2015
Ahojky,mám termín 7.3.2016,strašně se těším a bude to i velký životní "opáčko",protože má už 18ti letou dceru a 11cti letého syna 🙂 Teď se lékaři přiklánějí k holčičce,tak uvidime,jinak je mi skvěle,pracuju a užívám si těhotenství,zdravím všechny kolegyně 🙂
stepina1603
16. říj 2015
Ahoj,termín mám 16.3.2016 a moc se těšíme.Ve středu 21.10 jdu na genetiku tak mám trošku nervíky 😞
aniska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aniska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ka_t_ka
27. říj 2015
Jak se dostat do Skupiny Březen 2016. Termín porodu mám od začátku zadaný a nemůžu se tam dostat. Díky za rady.
sleepers
27. říj 2015
@ka_t_ka pokud máš zadaný termín, tak ve skupině jsi. Když si dáš BLOGY, tak v seznamu skupin bude BŘEZNOVKY 2016.
Ale pokud chceš diskuzi, tak to je něco jinýho. Soukr.diskuze nám už pěkně šlape a může do ní přidat pouze @wanek, tak napiš jí a uvidíš, jestli tě ještě přidá
ka_t_ka
28. říj 2015
Dobře, děkuji
ester_ak1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Sem začni psát odpověď...

Odešli