• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2014

31. března 2015 
Ahoj, už od pondělí mám pozitivní těhotenský test a podle výpočtu bych měla rodit v červnu 2014. Je na tom taky někdo tak, jako já? Ráda bych si s vámi popovídala o všech starostech i radostech těhotenství :slight_smile:
3. říj 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynyha Ahoj, tak se z dovolením přidávám :slight_smile: Nakukovala jsem, jestli bude někdo odvážný a založí tuto diskuzi :grinning: Také mám od pondělí pozitivní testík :slight_smile: Je to bylo u nás trochu složité. Mám syna, kterému bude 6 let a více než 4 roky jsme se snažili o další mimčo. Nedařilo se a v září jsme podstoupili naše první IVF. V pondělí jdu na odběr hcg, tak se uvidí, ale testíky zatím pozitivní :slight_smile:
Tak hodně štěstí, ať jde vše, jak má :slight_smile:
4. říj 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahoj. Jsem ráda, že se aspoň někdo ozval :slight_smile: Tak to je moc dobře, že vám to konečně vyšlo. Budu moc držet palce, aby vše bylo OK. Je to zvláštní, viď? První dítě v pohodě (aspoň u nás) a pak to druhé dítě nejde. My se sice snažili ,,jen" 9 měsíců, ale i tak mi to přišlo nekonečné. Od nového roku nás doktorka taky chtěla honit po vyšetřeních. No, naštěsti se to vyřešilo takhle samo :slight_smile:
4. říj 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já bych se taky s dovolením přidala :slight_smile: Taky od pondělka pozitivní. My se o první snažili půl roku a teď to "vyšlo" už po třech měsících. Zatím si to teda snažím nepřipouštět, ale radost mám samozřejmě velikou!!! Tak už jsem taky nakukovala, jestli někdo založí diskusi takhle brzy :slight_smile: Holky, tak hlavně ať nám to všechno šlape jako hodinky :wink:
4. říj 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja se hlasim s testem od uterka :slight_smile: My meli veliky stesti, povedlo se nam to hned prvni mesic (stejne jako prvni dcera)... V pondeli jdu k doktorce, tak jsem zvedava... Drzim vsem moc palce, at je vse ok a dotahnem to tady az do cervna :dizzy_face:
4. říj 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo, kokám, že jsme tady zatím samé "zasloužilé" maminy :slight_smile: A co holky nevolnosti, máte už nějaké? Já u dcery ani nevěděla, že jsem těhotná, ale teď si to "užívám". Sice nezvracím, ale je mi od rána do rána permanentně blbě. A už jste některá objednaná k doktorovi?
5. říj 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynyha Ahoj, no jooo..zatím samé maminky :slight_smile: Jsem ráda, že se nám to tady rozrůstá :slight_smile: Já to mám s příznaky trochu jiné, mám tělo ovlivněné hormonální stimulací kvůli IVF, takže mám permanentně nafouknuté břicho, které jsem měla s Filípkem tak ve 4 měsíci :grinning: a bolí mě podbřišek a v bedrech. Jinak nic. U prvního těhu mi nebylo nic do 6-7tt. To se pak přidaly děsné nevolnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jak jsem psala, k doktorovi jdu v pondělí na odběr krve na hcg a moč na těhotenský test... Na UZ ještě určitě nic vidět nebude...Ty už ses objednávala?
5. říj 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vendy01 Ne, já se ještě neobjednávala. vím, že je to ještě zbytečné, nebylo by tam nic moc vidět. Podle kalkulačky na netu jsem tak 4+5, takže to ještě moc nehrotím. ještě si chci udělat v pondělí test (hrozně se mi líbí koukat, jak tam ty dvě čárky nabíhají) a pak zavolám doktorce, jestli by mě nevzala ten další týden. to už bych měla být tak v 7. týdnu, tak už by tam třeba mohlo něco málo být vidět.
5. říj 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sooona sorry, teprve teď jsem si všimla, že jsi psala, že jdeš v pondělí k doktorovi. Jsem nějaká zpomalená :slight_smile: a v kolikátém týdnu přibližně jsi? Jo, a vítej samozřejmě v této diskuzi :slight_smile:
5. říj 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lumpicek ty taky vítej v této diskuzi. Já si to také snažím moc nepřipouštět, až co řekne doktorka, ale nějak mi to moc nejde :slight_smile: Dcera se ke mně do bříška vtulila, když jsem měla problémy v práci a byla víceméně překvapení (i když jsme miminko chtěli). To těhotenství jsem si nepřipouštěla a čekala, jestli ty stresy se mnou zvládne (samozřejmě, že jsem se co nejvíc snažila být v klidu a nestresovat se, ale moc to nešlo). Díky bohu jsme to spolu zvládly, problémy se vyřešily a bylo vše v pohodě. No a teď si to užívám od úplného začátku :slight_smile:
5. říj 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynyha Dik :slight_smile: Ja bych se normalne objednala na pozdeji, ale na pondeli jsem byla objednana na normalni kontrolu, tak jsem to nerusila... Podle kalkulacky jsem taky 4+5... :slight_smile:
5. říj 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sooona fakt jo? tak to je super, že jsme se na den shodli :slight_smile: Já byla na prohlídce 23. září. Ne kvůli těhotenství, ale aby mi doktorka potvrdila, že opravdu probíhá ovulace. samozřejmě, že tam nebylo nic vidět. tak mě tam paní doktorka uvidí znovu, no.
5. říj 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se taky přidat? :slight_smile: Pozitivní testík na mě vyskočil ve čtvrtek a hned v pátek jsem byla u dr...viděla gestační váček a jsem prej tak ve 3.týdnu. :slight_smile: Měla jsem to trošku složitější, byla jsem ve čtvrtek už asi 53 DC a měla jsem hrozný bolesti břicha párkrát za den, tak jsem zkusila a hned radši šla k doktorce...no nevěřila jsem že můžu bejt těhotná. :slight_smile:
A koukám zatím jsem tu jediná nezkušená budoucí maminka (snad) :slight_smile:
5. říj 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mililihaus Ahoj, vítej!!! :slight_smile: Tak to je krásný, to nebude 3 týden, ale už tak 6tt :slight_smile: Týdny se počítají už od začátku poslední menstruace... Tak to jsi z nás nejvíc napřed :grinning:
5. říj 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mililihaus Ahoj, taky tě tu vítám. Docela ti závidím, že už to máš od doktorky potvrzené. Taky už bych to chtěla vědět na 100 % a vědět, že je vše v pořádku. Tak snad se brzy také dočkám.
Normálně, nechtěli jsme to zatím nikde říkat, že čekáme, aspoň, dokud to nepotvrdí doktorka, ale dneska jsem se viděla s mojí mamkou, ta na mě chvíli koukala a pak mi říká: "tak v kolikátým jsi?" Ona je snad jasnovidec. Sice jsem se chvíli snažila zapírat, ale moc mi to nešlo, tak jsem jí to teda nakonec řekla. :slight_smile:
5. říj 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynyha
@vendy01 Děkuju za uvítání. :slight_smile: Moc tomu nerozumim, jak se to počítá, ale asi to budu mít trošku "jiný". :slight_smile: Protože když jsem měla deset dní zpoždění MS tak jsem ještě těhotná nebyla, nebo teda byla ale nic nebylo vidět, takže jsem musela být tak týden. Asi jsem měla ovulku v době kdy jsem měla mít MS.
Já už bych hlavně chtěla slyšet srdíčko. :slight_smile: Ale holky nebojte, všechny se dočkáme. :slight_smile: Jen se teda budeme muset obrnit trpělivostí...což nevim jak zvládnu. :grinning: My to zatím nikomu neřekli, čekáme až bude srdíčko...ale je to peklo to tajit. :slight_smile:
6. říj 2013 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mililihaus Ahoj, no ono se to počítá zvláštně. Vlastně v prvním týdnu těhotenství jsi první týden po MS a ještě vlastně žena těhotná není. :slight_smile: Přesně se to určuje až později podle UZ.Já jsem těhotná přesně 13. dní :grinning: a na ultrazvuku to bude vidět počítám nejdříve za týden nebo déle, a to jen dutinka... :slight_smile:
Na srdíčko budeme taky netrpělivě čekat!! Doufám, že to vyjde!!! Čas teď utíká hrozně pomalu. My bychom to také rodině oznámili až po srdíčku, ale nějak to u nás nejde. Jsem na neschopence už 14 dní, tchánovci bydlí vedle a vidí, že jsem doma. Moje mamka také ví, že jsem doma. Chodím jinak na směny a na víkendy, tak to hned poznali :grinning: Tak asi půjdeme s pravdou ven dříve, ale vysvětlíme stav, že je ještě hooodně brzy...
6. říj 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás to také nikdo jiný, kromě mé mamky, neví. I když asi tak nějak tuší. Tchánovci také bydlí vedle, občas tam jdeme na oběd, nebo jen na návštěvu, tchán vždy nabízí panáky, tchýně kafe... Panáka jsem odmítala i před tím, ale kafe jsem si dala vždycky. Jenže teď ho nemůžu ani cítit, natož, abych ho vypila, tak už se tchýně taky potutelně usmívá a konstatuje, že už jsem si dlouho nedala kafe, a že jsem nějaká bílá a podobně. Zatím jí to vymlouvám a tvrdím, že nemám chuť, ale myslím, že to co nevidět praskne.
Holky a kdy je vlastně vidět pořádně srdíčko? V sedmém týdnu, nebo až dýl? Nějak si to už nepamatuji...
6. říj 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
srdíčko by mělo být vidět od cca 6.týdne, ale podle mých zkušeností a lékaře ideální je návštěva lékaře cca v 8 týdnu. když půjdeš dříve, uvidí gestační váček a to většinou bývá vše. je lepší trochu později.
6. říj 2013 ve 12:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vendy01
@sooona Tak holky, zítra vám budu držet palce, aby vše dopadlo dobře a mimi bylo v pořádku
6. říj 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynyha Dekuju:wink:Snad budou jen same dobre zpravy!!!
@sooona Hodne stesti na zitra!!!
6. říj 2013 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sooona
@vendy01 Holky já vám taky moc fandím, tak dejte vědět, jak jste dopadly a co jste viděly :slight_smile:
6. říj 2013 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky :slight_smile: Taky bych se s dovolením přidala. Čárky už mám 14 dni, v patek jsem byla na kontrole a máme srdíčko :slight_smile: Podle doktorova měření ale neodpovídal 6+2 jako dle MS, ale jen 5+1, což me posouvá spis na začátek června. No uvidíme, na další kontolu jdu za 14 dni. Jinak už mám taky doma roční treperendu, chtěli jsme aby byli 2 roky od sebe, tak snad bude vše v pořádku a vyjde to :wink:
7. říj 2013 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak držím palce na kontroly!!

U nás už to ví skoro všichni. Někam přijdu a hned se ptají, jestli nejsem v tom? Maji asi radar nebo co. Každopádně když se někdo zeptá na přímo, tak nelzu. Přišlo by mi to jako rouhání..
7. říj 2013 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadeuska Vítej mezi námi :slight_smile: Ty jo, tak to budeš asi rodit jako první (zatim). A my Ti budem jenom závidět, že ještě musíme chodit s pupkama :grinning: A mimochodem - klobouk dolů, po dvou letech...

Jinak já jdu na kontrolu 22.10. takže to už by snad mělo bít srdíčko jak o závod :slight_smile: Už se na to těším, ale zároveň doufám, že bude všechno v pořádku. Čímž mě napadá, jestli jste tu některá rodila první mimčo sekcí?
Nevolnosti nemám, ani při prvním těhu jsem neměla. Jen jsem přestala mít neovladatelnou chuť na čokoládu, což mi teda vůůůbec nevadí :slight_smile:
7. říj 2013 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lumpicek No dle MS bych termín mela 28.5., ale když se podle doktora mladší.. Navíc v květnové diskusi bych byla ve vsem poslednicek, a to vám raději budu dělat předvoj, když vám to nebude vadit :slight_smile:

Děti dva roky od sebe jsme plánovali od začátku. Mám o sedm let mladsiho brachu a vztah nic moc, snad si naše děti budou blíž. Ale ted si spis říkám, ze jsem sebevrah. Mala je pekny torpédo, do toho mám doma psychopsa, nevim jak chci zzvládat další dítě. Ale co, musím no :slight_smile:

Jinak nevolnosti mám, ale nezvracim, snad to vydrží. A chuť na coko taky moc nemám, na rozdíl od trhu s Anežkou, tak to snad fakt bude braska :grinning:
7. říj 2013 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lumpicek Jo a rodila jsem přirozeně, v den termínu a od první kontrakce 4 hodiny celkem. Za opacko se zlobit nebudu :wink:
7. říj 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já jsem se dnes také objednala k doktorce a jdu 25. Tak doufám, že když budu muset tak dlouho čekat, tak už bude aspoň vidět a slyšet srdíčko.
@lumpicek Já rodila sekcí. Tedy, nejdřív jsem rodila normálně a po celém dnu už začaly slábnout ozvy holčičky, tak jí vyndali císařem. docela ráda bych si teď vyzkoušela klasický porod, ale nevím, nevím.
Jinak dneska mi bylo abnormálně zle, ale nezvracela jsem. Zatím. tak uvidíme, jak to bude pokračovat dál. A chutě? na česnekové jednohubky s hroznovým vínem. ty bych mohla furt :slight_smile:
@amadeuska Vítám tě tu. Taky jsem chtěla děti dva roky od sebe, ale nějak to nevyšlo. tak budou, pokud bude vše tak, jak má, od sebe přesně tři roky. Malou mám narozenou 3. června :slight_smile:
7. říj 2013 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynyha
@vendy01
@lumpicek Diky, holky :slight_smile: Vecer dam vedet :slight_smile:
@amadeuska Vitej :slight_smile: Ty jo, to mate jeste min nez dva roky, vid? Na zacatku to bude asi narocny, ale pak super, ze deti budou blizko :dizzy_face: My taky chteli maly rozestup, ale dodelavala jsem jeste VS a sobecky jsem si chtela uzit leta, tak jsme se do toho pustili az ted. Takze pokud to vyjde, u nas bude rozdil 2 a ctvrt... Jinak prubeh porodu jsem mela stejny, taky doufam, ze by druhy mohl vypadat stejne :slight_smile:
7. říj 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,ráda bych se k Vám přidala :slight_smile: // mám už asi 10dní, ale ještě jsme o tom nikomu neřekli.Snažili jsme se víc jak rok,takže to zatím nechci nikde říkat.Jinak já už mám doma jednoho malýho raubíře-prvňáčka,tak tu budeme asi mít největší věkový rozdíl-7let :wink:
7. říj 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynyha No tak přesně 3 roky jsou taky paráda, aspoň budou slavit narozeniny spolu :wink:

@sooona No vychází to na rok a 10 měsíců :slight_smile: To už je detail, hlavně aby bylo vše v pořádku. A na opakování porodu si budeme držet palce :wink:

@cumacek Vítám tě a blahopřeju. Ono je nakonec jedno kdy se zadaří, hlavně, že se zadaří :wink:
7. říj 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 22
Tvůj příspěvek