Termín porodu červen 2016 🙂

martinagr
1. říj 2015
Ahoj holky 🙂 tak mi paní Dr. včera oznámila, že čekáme plánované miminko 🙂 Termín porodu mám 4.června... Tak snad nás tu bude víc 🙂 Mám akorát jeden malý problém.. 😞 začala jsem mít strach, jestli vše zvládneme... Před tím jsem si byla na 100% jistá, že to bude super,ale nevím proc jsem ted na pochybách 😞 Je mi 21 let a mému příteli je 25... Jsme oba dobře finančně zabezpečení akorát budeme muset zatím vydržet bydlet u mých, nebo u jeho rodičů než si něco vhodného najdeme... Máte někdo podobné obavy?😕 😞
strapecek
2. říj 2015
Ahojki, gratuluju, paní dr. Ti dělala ultrazvuk nebo odběr z krve? Z čeho šlo těhotenství poznat?
sylvasp
6. říj 2015
ahojte holky přidávám se k vám, podle MS bych měla mít termín 4 června. U doktora jsem zatím nebyla, test je už jasný ale ještě vyčkávám ať jde něco vidět 🙂
strapecek
6. říj 2015
Tak to ti gratuluju 🙂 Stojí za to vyčkat, pak půjde už i něco vidět a třeba i slyšet 🙂
sylvasp
6. říj 2015
@strapecek děkuju 🙂 přítel byl dnes nadšený.. Ty už si byla u doktora nebo ne? nevím kdy jít ať tam nejdu moc brzy nadruhou stranu nechci něco zanedbat...
chemi2015
6. říj 2015
Holky taky mi vysel pozitivni tehotensky test,ale jeste vyckavam at nejdu k doktorce moc brzo...kdy jdere vy?
aerin
6. říj 2015
Ahoj😃 Uz u druheho ditete jsem si rekla, ze do terminovky nepolezu, no samozrejme jsem vlezla, a protoze prokrastinace je fakt desna vec, jsem tu!😃 Termin bych mela mit asi 15.6., na testu duch, tak treba z toho ani nic nebude.....
martinagr
autor
8. říj 2015
Ja šla poprvé hned jak mi vysel test... 🙂
aerin
9. říj 2015
@chemi2015 no ono zalezi kdy si ten test delas, jestli hned se zmeskanou MS nebo uz je to dyl a je tam dalnice....pokud pujdes k Dr. v 5tt, uvidi sice vacek, ale ne srdecni akci, ja pujdu urcite az na srdicko:-)
sylvasp
9. říj 2015
Taky se chystám později. Jsem sice natěšená ale počkám si 🙂 holky můžu pít bílý čaj?
chemi2015
9. říj 2015
Holky tak ja si nechala od zname udelat ultrazvuk....podle ms to vychazelo 5+1 a byl zatim videt jen gestacni vacek....
hlakat
9. říj 2015
Ahoj holky, tak se k vam pridavam 🙂 Dr. Si me objednal uz na utery a to budu teprve 6+6 (dle MS) myslite, ze uz bude neco videt? Neni to brzo na srdicko?
strapecek
9. říj 2015
@sylvasp Já bych to s bílým čajem nepřeháněla...
sylvasp
9. říj 2015
@strapecek jej co já budu pít 😞 zelené už jsem úplně vynechala... zkusím se zeptat ve zdravé výživě 🙂
@hlakat co jsem pročítala na webu tak už by mělo
aerin
9. říj 2015
@hlakat jojo, ja jsem byla v minulem (nebo predminulem, uz nevim 😃) tehotenstvi 6+1 a srdicko bylo videt🙂 Taky zalezi, jaky utz Dr. ma....
chemi2015
9. říj 2015
@hlakat to uz bude videt srdicko
hlakat
9. říj 2015
@sylvasp
@aerin
@chemi2015 Děkuju 🙂
kuratkol
10. říj 2015
Vypadá to, že nám vyšlo 3. mimčo, opět na 1. pokus jako to 2.
aerin
10. říj 2015
@kuratkol gratuluju 🙂 u nas teda byla na prvni pokus jen holcicka, prvni syn se podaril po 11 mesicich a ted to bylo paty cyklus
sylvasp
13. říj 2015
ahojte holky, máte některá pracovní smlouvu na dobu určitou? už jsem pročítala nějaké info na webu, ale jestli by mi tady ještě někdo doobjasnil pár dotazů byla bych moc ráda 🙂
kuratkol
13. říj 2015
@sylvasp Já mám a koncem roku mi končí smlouva, na MD nastoupím ještě v ochranné lhůtě.
sylvasp
13. říj 2015
@kuratkol chápu to tedy správně... mám smlouvu do konce roku, takže když mi ji neprodlouží budu v ochrané lhůtě a dosáhnu normálně na MD tím že mám odpracované roky je to tak? a bylo by pro mě výhodnější kdybych byla na nemocenské či to výjde nastejno...
kuratkol
13. říj 2015
@sylvasp Ochranná lhůta je jen 180 dní, do té doby musíš nastoupit na MD, abys měla na mateřskou nárok.
martinagr
autor
15. říj 2015
Holky no já to mám taky tak.. smlouvu mam do konce roku.. v každém případě pozjišťuju všechno co se dá napíšu vám sem hned info 🙂
ma_jo
16. říj 2015
Pridavam se 🙂. Termin podle MS 15.cervna. k doktorce jdu pristi stredu, tak doufam, ze bude vse ok a ze uvidim srdicko 🙂
martinagr
autor
16. říj 2015
Mockrát gratuluji 🙂) Pak dej vědět jak jsi dopadla 🙂 🙂
aerin
16. říj 2015
@martinagr ted vlastne koukam, ze ti nikdo moc neodpovedel na tve obavy v puvodnim prispevku....
tak ja se s obavami rozhodne pridavam:-N tri deti a hypoteka, hmmmmm... :-N
vendyko
16. říj 2015
Ahoj holky. Taky se k vám přidávám 🙂 Čekáme druhý mimčo někdy kolem půlky června. K doktorce jdu až koncem října, to bych už měla být v osmém týdnu. U první dcery bylo vidět tlukoucí srdíčko už v 5+0, takže už i takhle brzo je možné něco vidět. Smlouvu v práci jsem měla do konce června a rodila jsem v srpnu, krásně se to vešlo do té ochranné lhůty 180 dní. Pokud končíte k poslednímu prosinci, mělo by to být jen tak tak ok..
sylvasp
16. říj 2015
Ahojte holky já budu doufat, že to na mě nepůjde poznat a zvládnu si smlouvu prodloužit... Upřímně neplánuju o svém stavu říct do té doby dokud nebudu mít smlouvu. Za to jednání jak se ke mně chovají mi je jedno co si o mě budou myslet 😃 stejně mi řekli že mi nedají smlouvu na neurčito po 4 letech 😃 změní mi raději pozici ve smlouvě 😃
Já plánuju jít na první kontrolu koncem příštího týdne. Už se těším, je to naše první mimčo tak je pro nás vše nové🙂 jinak mám obavy taky, hlavně jak to zvládneme finančně a jestli budeme dobří rodičové 🙂
vendyko
16. říj 2015
@sylvasp Tyhle první obavy si moc dobře pamatuju 🙂 Nakonec jsme vše finančně zvládli a stále se učíme být dobrými rodči, už je to 14 měsíců 🙂 Čekáme druhý, děti od sebe budou 22 měsíců, i když je druhé mimčo plánované, čekali jsme, že se nám zadaří daleko dýl, ne hned v prvním snažení, a mám "druhé" obavy - jak mám proboha zvládnout dvě takhle malý děti??? 🙂 A taky, samozřejmě, tu starou známou - jak to zvládnem finančně? 😃 Měla jsem smlouvu na určitou dobu, takže s druhým dítětem už nemám nárok na mateřskou a tím pádem i rodičovská se mi dost podstatně vykrátí 😞
aerin
16. říj 2015
@vendyko jojo, taky jsem u druheho uz nemela materskou😕 a dala jsem si rociak jak jsem byla zvykla, 7600, a tim padem mi to vyslo jen do 2 let a 4 mesicu:-N a protoze mam zivnostnak a siju detske obleceni a s tema detma proste jsem, tak jsem to chtela mit dal jen na vedlejsi pomer a ne na hlavni a nechala jsem si posledni dva rodicaky rozpocitat do 4 let veku....a tak mi od dubna chodi krasnych 700,- 😃
jinak 22 mesicu jsme od sebe ja s bratrem🙂 ja mam mezi detmi 2 roky a 4 mesice a jestli to tedy ted klapne, bude jim 6 (bez mesice) a 3,5 (+ mesic😃), az se narodi tretatko:-)

Sem začni psát odpověď...

Odešli