Termín porodu červen/červenec

misule999
23. říj 2014

Ahoj mamky, založeno na základě zjištění pozitivního těhu testu, je ještě někdo kdo teď zjistil že je těhu? 😲 🙂

mysonek
23. říj 2014

@misule999 ahoj, já to zjistila v pondělí 🙂 K doktorce jdu až příští pátek.

lemona
23. říj 2014

Ahoj holky, hlásím se do klubu 😀 Pozitivní test včera...

misule999
autor
23. říj 2014

já jsem zjistila pozitivní test v pondělí 🙂 k doktorovi jsem objednaná na 6.11.2014, asi to do té doby nevydržím 😀

lemona
23. říj 2014

@misule999 Gratuluju 🙂

mysonek
23. říj 2014

@misule999 , @lemona a to bude první miminko? Já už mám doma 13 měsíční holčičku.

lemona
23. říj 2014

@mysonek První! I když jsme se snažili delší dobu, teď jsem stejně trochu (dost) vyděšená! 😀 Snad to brzy přejde...

misule999
autor
23. říj 2014

Jí pro mě taky první mam trochu strach ale příjemný těšim se doufám že bude vše ok

petrasipkova1
24. říj 2014

Ahoj, můžu se k Vám taky přidat ? Snažíme se první měsíc, jsem dneska 32 DC, testovala jsem jako blázen už dvakrát 🙂, ve středu skoro neviditelný duch, včera už viditelná čárka, jsem zvědavá co po víkendu, jestli bude sílit. Taky mě píchá, tlačí uprostřed v podbříšku,úplně jiné pocity než před MS, prsa se taky pěkně ozývají, tak doufám, že MS už nedorazí. Držte palce 🙂 K doktorce se chystám volat až tak po 10 denním zpoždění 🙂

misule999
autor
26. říj 2014

@petrasipkova1 Ahojky, já jsem měla slabého ducha skoro neviditelného, když jsem to zkoušela za dva dny tak už byl silnější a sílil pořád teď už jsem to nezkoušela, počkáme si na UTZ. 🙂 Já jsem si začala říkat že není něco ok, když jsem měla strašnou chuť na maso, které normálně moc nemusím 😖 Jinak prsa no tak ty jsou tabu pro mě i pro manžela a pořád mě bolí břicho jak bych to měla dostat jinak zatím žádné jiné příznaky nemám 😀 😀 😀

petrasipkova1
26. říj 2014

@misule999 No já teď taky budu čekat na UTZ, a budu se modlit aby to bylo ok. Strašně si miminko přejeme 🙂 Jinak prsa jsou k nesnesení, taky únava, a pobolívání podbřišku, ale i tak je to krásný pocit 😉 Tak budu na tebe myslet, aby to bylo taky v pořádku. Kdy zhruba půjdeš k doktorce ?

petrasipkova1
26. říj 2014

jo, už to čtu že 6.11., to bude jaký týden, já chci jít na konci 7.tt, takže asi okolo 14.11., uvidím jak mě objedná.

misule999
autor
27. říj 2014

@petrasipkova1 jdu nakonec 4/11 to bude 6 týden v patek ted ho začínám taky moc držím palečky a ono to musí byt dobre a taky bude 🙂

jari87
2. lis 2014

Ahoj holky, tak se k Vám přidávám, ale nejdřív Vám všem gratuluji 🙂 Já našla pozitivní test 25.10. 🙂 O miminko se snažíme od června, měla jsem dost nepravidelnou menstruaci, takže to pro mě bylo překvapení, když jsem našla tu druhou čárku. Ze začátku jsem byla trochu nervózní, že mi čárka moc nesílila, ale asi jak jsem se pořád testovala (jak jsem tomu nemohla uvěřit), tak js neviděla žádný postup, ale už je to v pohodě 🙂 Čárka sílí a 14.11. jdu na gynekologii, tak snad bude vše v pořádku! Jinak kromě únavy, citlivých prsů (občas jsou v pohodě a nebolí 🙂 ) a bolesti v podbřišku je mi fajn, i když občas sr mi trochu zamotá hlava, ale jinak v pohodě, snad ro tak zůstane 😀 Omlouvám se, že jsem se tak rozepsala 🙂

misule999
autor
2. lis 2014

@jari87 super gratuluji 🙂 termín návštěvy se mi blíží a mam už strach ať všechno klapne tak jak má 🙂 ta únava je desna spala bych porad 😀 drzim palečky ať všechno klapne pak dej vedet

majkylove
2. lis 2014

@misule999 držím palce kočko!pak dej vědět 🙂

jari87
2. lis 2014

@misule999 Moc děkuji a také držím palce 🙂 Určitě dám vědět 😉

misule999
autor
3. lis 2014

@majkylove jee ahojky jasne dam vědět 🙂 jsem čim dal nervoznejsi a jak se daří vam? 🙂

spygy
3. lis 2014

Ahojky holčiny, tak včera večer jsem zjitila krásné // stejně silné 😀 dnes jsem si dělala digitální a mám 3+ , takže termín dle výpočtu cca v červenci 🙂 mohla bých k Vám?

majkylove
3. lis 2014

@misule999 ahoooj,já byla dnes pro neschopenku tak mi dr udělal i utz a mrkni sama,už je to človíček,láska naše,takže se nám daří dobře 😵 😵 😵 příští týden už jdu na odběry a pro průkajdu a 20.11 na screening 🙂

misule999
autor
3. lis 2014

@majkylove krasneeeee Já jsem byla dneska na utz protoze se mi posunul termín tak jsem šla a je to tam 🙂 mam to potvrzene další kontrola 24/11 už se Těším 🙂

majkylove
3. lis 2014

@misule999 jůůů,paráda,gratuluju!tak jsme to stihly skoro stejně,vidíš 🙂