Termín porodu červenec 2016

Ahoj holky, zakládám tuto diskuzi, abychom mohly sdílet radosti i starosti těhotenství...těším se na Vás.
Prosím o krátké představení.
Já jsem Lucie 32, čekám druhé miminko (doma mám 3letého Henryka) a jsou to asi 2 dny, co jsem nedostala MS a dva testy mám pozitivní...K dr. jdu až 9.11. neboť jsem celkem daleko od Čr. Podle výpočtů mi termín vychází 1.7.2016
zuuzy
24. říj 2015
@slucky ahojky tak já se s dovolením přidám, ačkoli MS "má" dorazit až v pondělí tak mi vycházejí krásně pozitivní testy 🙂
Jmenuji se Zuzana a je mi 27, jedná se o mé druhé těhotenství...to první bohužel nedopadlo...
Ale potichu doufám, že dle výpočtů se 3. 7. 2016 tentokrát dočkám 🙂
sluckyautor
24. říj 2015
Ahoj Zuzi...tak držím palce...a doufám, že tady budeme diskutovat starosti i radosti...a že nás tu bude víc 🙂
kikousek
25. říj 2015
Ahoj holky tak i ja jsem "pozitivni", uz potreti. 🙂 Doma mam dva rostaky- osm let Tobias a 19 mesicu Jonas. Test prvni pozitivni 22.10.,datum porodu mi to vyjelo 30.6. nebo 1.7. 🙂 Tak uz se na toho tretacka moooc tesime 🙂 Na gyndu jdu az 11.11., neni am spechat a dr.ani driv nebere, co by tam taky videla,ze 🙂
Holky, uz mate nejake priznaky? Ja jen trochu citim prsa (i tak stale kojim), zatim nic, tuk tuk...
zuuzy
25. říj 2015
@kikousek já tedy vyloženě těhotenské příznaky krom citlivějšiho žaludku, který mám stále jakoby na vodě, a častějšiho chození na malou na sobě nepociťuji... 🙂
behe
25. říj 2015
Ahoj holky tak já bych se k vám taky ráda přidala,snad to tím nezakřiknu,jsem totiž ještě ve fóru snažilky. Mám testy pozitivní od pátku a dnes jsem teprve 10 DPO,takže se mi to ukázala dost brzo 🙂 Jinak já mám taky doma 2 děti 🙂
behe
25. říj 2015
@kikousek
@zuuzy Já zase akorát musim dávat pozor při vstávání ze sedu,to mě vždycky v podbřišku dost píchne,ale jinak mi zatim taky nic není. Moc bych si přála aby to nebylo jak u mých předchozích těhu,kdy jsem byla pořád nad záchod. mísou :_(
zuuzy
25. říj 2015
@behe na mě Vykoukl pěkný duch taky už 9DPO, což je také celkem brzy...kamarádka mě "straší" že tam třeba rostou 2 🙂
behe
25. říj 2015
@zuuzy ani ze srandy to nevyslovuju 🙂
zuuzy
25. říj 2015
@behe no právě 😃 a to u Mě je ta hrozba celkem reálná...dvojčata máme v rodině ob generaci a naposledy je z nich babička 🙂
behe
25. říj 2015
@zuuzy no teda,tak tam ta šance je 🙂 no já už 2 děti mám ( 8 a 2 ) tak bych dvojčátka fakt už mít nemusela,to už by byl mazec 🙂
zuuzy
25. říj 2015
@behe takže chcete mít 3. miminko a víc už ne? 🙂
kikousek
25. říj 2015
@behe jeee, tak to mame deti podobne stare... 😃 Tobik je ve treti tride a Jonik prcek 19 mesicu. Tak ted bude treti prekvapko-zda holcicka ci treti chlapecek??? 😃 Me zatim nic neni, ani unava, atd...jen kava byla nejaka "kysela" 😃 Ted jsem vozila jeste na zahrade kolecka s hnojem a kaminkama, tak ztratou vitality zatim netrpim. Zarekla jsem se, ze toto tehu bude ukazkove, mam toho moc na praci 😃
kikousek
25. říj 2015
...a jinak dvojcatka...no to by byl slusny masakr... 😃 Tak snad cekame taky jedno 🙂
behe
25. říj 2015
@zuuzy Víc už určitě nééé 🙂 Nesmim to zakřiknout .-)
behe
25. říj 2015
@kikousek Taky jsem si řekla,že tohle těhu dám úplně v pohodě. Halvně se divim,že jsem do dalšího šla,protože jsem celou dobu tvrdila,že už NIKDY těhu být nechci a už OPRAVDU NIKDY nebudu rodit 🙂))) A co okolí? My nemáme dobré zkušenosti,tak už to nikomu ani říkat nebudem,že budem 3.
kikousek
25. říj 2015
@behe okoli ok, spise tu ma hodne rodin tri a vice deti, ma segra se snazi o ctvrte 😃 Takze pohoda, spis bychom byli "divni" jen se dvema. 🙂 Jen nebudu sdelovat sirokemu okoli pohlavi, me vytaci jak spousta lidi reagovala strasne na vetu:"bude to druhy chlapecek." Neco jako ve smyslu-"jee, vy chudaci, zase kluk??? Ale co, potreti ta holka vyjde!!!" To me teda dost stvalo...ja se na kluka tesila a i ted by mi treti vubec nevadil... 🙂
sluckyautor
25. říj 2015
Je, tak to je super, já očekávala, že tu budou hlavně prvorodičky a koukám, že jsem prostřední matka 🙂
No mně je zatím jen sem tam žaludek plave na vodě...a tak ob den jsem unavená...ale ráno ještě zvládám běhat...upřímně se na vorvanění a rozkydlé tělo moc netěším a na proces návratu do normálu už vůbec ne....ale na druhou stranu zase jo
Pohlaví taky říkat nebudem....takové ty kecy, no abyste měli páreček, mi lezou krkem....já bych přitom uvítala bráchu pro Henryka...a taky bych nemusela řešit oblečení
kikousek
26. říj 2015
@slucky no vidis, ja jsem s klukama taky moc spokojena 🙂 Ale co bude do tretice, to bude 🙂
behe
26. říj 2015
Kolikrát mě napadlo,že si nenechám říct,jestli čekám holku nebo kluka a ještě jsem to nikdy nevydržela a mám ten dojem,že to nevydržim ani teď. Fakt obdivuju maminky co to vydrží si to nenechat říct .-) A holky,kdy budete volat na gyndu? Já se teď hlavně bojim,aby ta MS nedorazila,aby se mimi udrželo. Bohužel v srpnu jsem měla biochem.těhu,kdy právě odešlo s MS s dvoudenním zpožděním,tak snad se to nebude opakovat.
sluckyautor
26. říj 2015
Určitě nebude....a vše bude v pořádku
Já jdu až 9.11. k dr. protože jsme na Gran Canarii a tady se mi to řešit nechce, stejně až v 6.týdnu je srdce...
zuuzy
27. říj 2015
@behe já chci jít také co nejdýl, takže si teprve 9.11. Budu volat doktorce na objednání...při prvním těhu jsem byla brzo a byly to zbytečné nervy navíc, když nebylo ještě pořádně nic vidět...
kikousek
27. říj 2015
Ja uz volala, jsem objednana na 11.11.na 11 hod. 😃 Doktorka by me ani driv neobjednala, tak snad bude vse ok a bude srdicko 🙂 A kdyz ano, tak pak bude mozna i ta svatomartinska husa... 😃
Jinak ja to taky nejsem schopna vydrzet nerict co to bude. Jsem taky zvedava, a ted potreti jeste vic 🙂
dada_88
27. říj 2015
Ahoj, jmenuji se Dana, je mi 27 let a jedna se o me druhe tehotenstvi (to prvni pred 3mesici nedopadlo 😞 !)vim to 2dny a moc doufam, ze tentokrat to dopadne dobre..Vsem vam preju hodne stesti a zdravi 🙂
behe
28. říj 2015
Ahoj holky,mě vůbec nebolí v podbřišku jako při ms a to mě překvapuje. -Normálně mě vždy i v těhu bolelo břicho jako bych to měla dostat,jen mě sem tam píchne,ale úplně minimálně. Jak to máte vy? Děkuju. Jinak test krásně sílí a i digi mi ukazuje + 1-2 tt 🙂
kuliskaa
28. říj 2015
Ahojte ,pm 20.9,testy pozitivní čekáme po 10letech druhe 🙂
kuliskaa
28. říj 2015
Holky kdy jste měly poslední m...
kuliskaa
28. říj 2015
@behe digi jsem nikdy nezkoušela určitě to zkusím,to zní zajímavě
behe
28. říj 2015
Já 30.9. je to čerstvé .-) Ale testy mi to ukazují už od minulého pátku 🙂
hanka3054
28. říj 2015
ahojky dneska dělaný digital taky + 1-2tydny,tak doufám že se k vám taky pripojim, jedno tehotenstvi mi uz nevyslo tak doufam ze ted budu mit konecne stesti, ani nevite jak se bojim. uz jste to rekly svym muzum nebo cekate az do vysetreni u lekare??
behe
28. říj 2015
@hanka3054 Já už jsem mu to řekla,ale chtěla jsem vydržet do 1.kontroly,ale opět nevydržela,já to prostě neumim 😞

Začni psát odpověď...

Odešli