• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu duben 2014 :)

26. dubna 2014 
Ahojky,
tento týden jsem zjistila, že už i já jsem v očekávání.. :slight_smile: Podle MS mám termín 1.4.2014, tak snad to nebude apríl. :grinning:

Vím, že je na vše hrozně brzy, k doktorovi se teprve chystám, ale snad mimčo zatím nikam nezmizí a hezky počká. :slight_smile: Máte někdo taky termín březen/duben? Byla bych ráda, kdyby se nás tu sešlo víc a mohly jsme se spolu dělit o své radosti, starosti, zážitky a plány spojené s naším těhotenstvím.. :slight_smile:
26. črc 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
ahoj, já sem na to, že nejspíše budeme mít miminko přišla minulou středu kdy na mě z testu vykoukli //. Kontrolní silná a druhá slabší, dneska už byli obě dvě přibližně stejné.. K doktorovi sem objednaná na pondělí tak uvidím co mi řekne, doufám, že prozatím bude mimísek v pořádku a na správném míste... Jinak podle poslední MS mám předpokládanej termín 30. 03. 2014.. :grinning: :grinning:
26. črc 2013 ve 12:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ja se taky pridam, ale zatim jen potichu. Termin mam na konci března. Ale před třemi měsíci jsem mela zamlkle tehu, tak to nechci zakřiknout.
26. črc 2013 ve 21:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak jste si užili dnešní den, my jsme se z dětičkama jen koupali a koupali. A jak se cítíte. Já mám pocit, že mám občas žaludek na vodě a doufám, že si to jen nevsugerovávám a že je to pravda, protože to by aspoň snad nasvědčovalo, že je to na dobré cestě :slight_smile:
27. črc 2013 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já bych se taky přidala...
Na čtvrtečním a pátečním testu je pěkná dálnice :slight_smile: Teď jen přemýšlím, kdy se objednat k doktorce...
27. črc 2013 ve 21:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany většinou to má smysl až nějaký sedmí týden, to už by měla být vidět srdeční akce
27. črc 2013 ve 22:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusinda77 To je ještě 3 týdny čekání :sweat_smile: :frowning2:
28. črc 2013 v 05:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ja tam ale napsala hrubku, teď jsem si toho všimla. Pardon. :pensive:

@xdany ten začátek je vždycky nekonečně dlouhý.
28. črc 2013 v 06:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, potichounku se taky přidávám..:slight_smile:
28. črc 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud dobře dopadne KET, tak bych pak patřila taky mezi vás :slight_smile:. Jsem na neschopence, a jestli nebudu líná si tento týden dojít pro test, láká mě ho udělat v pátek, to budu 10. den po KET, to by snad už doušek mohl být.
28. črc 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, včera jsem taky našla na těhu testu dvě čárky...moje první po skoro 4-letém snažení, tak snad vše dobře dopadne, když už se zadařilo spontánně, minulý týden jsem totiž byla na první konzultaci v IVF centru a měla jsem jít na hormonální profil z krve..ještě teď tomu nevěřím :slight_smile:
28. črc 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@silvik77 no tak to je překvápko, to moc gratuluji.
28. črc 2013 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusinda77 Děkuji, je, veliké, celou noc jsem dneska z toho nespala, a teď už melu z posledního :slight_smile:
28. črc 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 Již jsem to slyšela víckrát, že páry, které nemohly otěhotnět, po tom, co se rozhodly k umělému oplodnění najednou přirozeně otěhotněly. Je to zajímavé. Asi psychika dělá své.
28. črc 2013 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@betikap @lusinda77 @xdany @meggi10 @silvik77

Ahojky, všem vám moc moc gratuluju ke dvěma čárkám!! :slight_smile: My se teď vrátili z víkendu z Plzně a jelikož mi celou dobu nebylo moc dobře a podbříšek zajímavě pobolívá, poslal mě přítel k doktorce už dnes.. :slight_smile: Už se nemůžu dočkat, doufám, že bude prďola kde má a že bude zatím vše v pořádku.. :slight_smile:

@eevvaa Honem do lékárny a testovat! :slight_smile: Jedna holčina tu po IVF měla dušíka na testu už 6. den..
29. črc 2013 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka Podbřišek mě taky pobolívá, zkusím se objednat na pátek, to bude týden od očekáváné MS a navíc-ovulku jsem měla o týden dřív, s manželem jsme se snažili do 10.dne cyklu a vyšlo to, takže už by tam mělo být něco vidět. Tak držím palečky! :slight_smile:
29. črc 2013 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dám vědět, co doktorka říkala a viděla, jelikož bych taky měla být dnes týden od vynechané MS, pokud ovulace byla v dobu, kdy myslím.. :slight_smile:
29. črc 2013 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka já si radši ještě počkám :slight_smile:
29. črc 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem se vrátila od doktorky.. :unamused: Měla bych být 4+6tt, ale na UTZ nic.. Bolesti podbříšku, lehčí nevolnosti, zvětšená prsa a akné, které obvykle vůbec nemívám. Čípek pevně uzavřený, ale zatím mi doktorka nemůže nic potvrdit. :frowning2: Je tu možnost mimoděložního těhu.. :cry: Vzaly mi krev a mám volat ve středu. V pondělí kontrola a pak už snad budeme moudřejší.. Ach jo.. :frowning2:
29. črc 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem Vám gratuluji ke // :wink: já mám doma taky dubňátko i když už 2leté :grinning: . Přeji Vám všem pohodové těhulkování a v dubnu krásný zdravý uzlíček štěstí :hearts:
29. črc 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka :frowning2: To budou muka do středy, viď...možná je to moc brzy něco vidět, proto já raději půjdu ke konci dalšího týdne...Držím palečky ať máš ve středu dobré zprávy :slight_smile:
29. črc 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvik77 Děkuji! :slight_smile: Já jsem chtěla jít až později, ale přítel chtěl vědět, co a jak a jestli je vše v pořádku.. :frowning2: Takhle vím prd a ještě se teď bud nervovat s tím mimoděložním. Ale snad to bude v pořádku a zjistím jen, že bylo opravdu moc brzy.. Doufám! :slight_smile:
29. črc 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka ja vim, že je to stres. Nema to fakt cenu chodit moc brzo, to už vim. To, že tě bolí břicho je podle mého taky normální. Nestresuj se. Urcite to bude v pohodě.
29. črc 2013 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lusinda77 Mě právě bolelo břicho spíš na tý levý straně, tak se mi to moc nezdálo, ale doktorka pak říkala, že by to mohla dělat cysta (18mm). No uvidím, co bude. :slight_smile: Ráda bych to měla v tu středu potvrzené, ať můžu jet na dovču s lepšíma myšlenkama. :slight_smile:
29. črc 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka tak to veřím, bych n a to taky celou dovolenou myslela. Urcite to dobře dopadne
29. črc 2013 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka Mě tak nějak břicho pobolívá už týden...:/ A zatím se od telefonu držím dál...chci to zkusit vydržet až do 7.týdne.
29. črc 2013 ve 12:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xdany Taky jsem chtěla počkat až na srdíčko.. :slight_smile: Ale už je mi líp, na testu jsem teď objevila opět dvě nádherné čárky, takže tam to mrně někde opravdu je, tak snad bude v pondělí už vidět.. Už si ani nemyslím, že je to mimoděložní, ale věřím tomu, že je opravdu moc brzy.. Hold jsem zase musela mít všechno hned a jako bonus k tomu ty starosti.. :slight_smile:
29. črc 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka neboj se bude to dobrý, ale i za ten týdem to je moc brzy, pokud ti vyjde krev s hodnotou hcg, zkus vydržet alespoň dva týdny, až bude i srdeční akce. To budeš přelom 7.ýdne, vím, čekání je hrozné, ale lepší než tohle stresování. Já půjdu k dr.až tak po 20tém červenci.
29. črc 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@meggi10 Taky bych řekla, ale doktorka se asi bude chtít ujistit, naplánovala to sama. Třeba bude hodnota hcg pěkná a pozve si mě na později, uvidím.. :slight_smile: Raději bych taky pak až na to srdíčko, takhle bych byla zase nervózní, jestli bude nebo nebude.. :slight_smile: Ach jo, já budu v těhu hrozná. :grinning:
29. črc 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
v 5plus 6 počítej, že spíše ne...je to dost brzy. A neustále utz taky nejsou moc dobrý....
29. črc 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla srdíčko vždycky až v sedmém týdnu. Ale taky jsem z toho čekání celá na trní.
29. črc 2013 v 17:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 48
Tvůj příspěvek