• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu jaro 2014, Plzeň

Ahoj, najde se tehulka z Plzne, ktera ma termin porodu brezen, duben, kveten 2014, na pokec, pozdeji treba prochazky s kocarkem? Lucka
2. říj 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, čekám mimčo v půlce dubna 2014..jsem z Doubravky a zatím tu nemám žádnou holčinu na procházky ani na výměnu zkušeností s mimčem. Když se ozveš, budu ráda..Magda
16. říj 2013 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Magdo,jsem rada,ze jsi napsala. Ja bydlim kousek za Globusem,to neni na Doubravku daleko.Mam termin 18.5.Je mi 27 a cekame prvni mimco.Budu rada,kdyz se pozname :slight_smile:
19. říj 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@magdalena29 Ahoj Magdo,jsem rada,ze jsi napsala. Ja bydlim kousek za Globusem,to neni na Doubravku daleko.Mam termin 18.5.Je mi 27 a cekame prvni mimco.Budu rada,kdyz se pozname :slight_smile:
19. říj 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ..to je na dosah městský, to je fajn :slight_smile:..já budu chodit do začátku prosince do práce, pak budu mít až příliš volného času :slight_smile:..ps..co Ty, budeš pracovat až do klasický mateřský?
19. říj 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, ja mam PN od zacatku, mam rizikovy, a i kdyby ne tak mam praci,kterou bych delat nemohla. Rada bych neco delala, doma uz je to na palici :D Cekas prvni mimco?
20. říj 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc všechny zdravím! Ráda bych vás pozvala k návštěvě stránek projektu Srdci blíž, který společně s kamarádkou budujeme. Kromě jiného jsme založily šestou podpůrnou skupinku pro kojicí maminky u nás, snad jich bude přibývat (na Slovensku už mají podpůrných skupinek díky působení o. s. Mamila přes 80!). S maminkami, tatínky a jejich dětmi z Plzně a okolí se moc rády potkáme na některé z našich akcí :slight_smile: Těšíme se na vás! Lucka

http://www.srdcibliz.cz/
https://www.facebook.com/srdcibliz
9. dub 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek