• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu konec dubna, začátek května 2012

24. srpna 2012 
Ahojky holky, mám termín porodu 30.dubna 2012, je tu někdo kdo má taky termín konec dubna začátek května???
22. únor 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras ahojky,téma duben i květen už tady je,tak snad admini toto ponechají.jinak se teda k tobě hlásím.TP 22,4 :wink:
22. únor 2012 v 16:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sylvka no vidíš já to hledala a nenašla :slight_smile: , uvidíme třeba to ponechají :slight_smile: my čekáme holčičku, první dítě, tak jsem vyplašenka jestli všechno mám a co porod a co mě čeká, jinak jsem na rizikáči protože se otvírám tak jen ležím, takže ani to Epi-no nemám povolený, ty jsi se nějak připravovala na první porod?? Koukám že už špuntíka máš :slight_smile:
22. únor 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras no tak připravovala jsem se,spíše psychicky.když člověk neví do čeho jde,tak se špatně připravuje :slight_smile: epi-no jsem teda neměla a teď to taky asi zkoušet nebudu :slight_smile: já teda čekám druhý,ale jsem vyplašená taky,čím víc se to blíží.přece jen martínek už je velikej 3,5 roku a je s nim celkem dobrá řeč a míň práce,tak jsem zvědavá,jak znovu přivyknu,probdělým nocem ,plenkám,kojení atd.na druhou stranu se ale moc těším,porod sice bolí ale ty okamžiky potom,kdy konečně vidíš,co si nosila,to se nedá popsat....
22. únor 2012 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sylvka to je fakt, taky jsem už na ní zvědavá, jak bude vypadat a tak :slight_smile: no já teprv pomalu začínám prát věcičky, ale tak pozvolna, bojím se zas abych něco nepo.. když mám ležet, jinak tak ty už víš co tě čeká to je možná ještě horší, vid ? Co jsi volila za kočárek??A bereš nějaký vitamíny?
22. únor 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky ,uz se nam to krati my mame termin konec dubna zacatek kvetna !strasne to leti gord pri druhem :grinning:
11. bře 2012 ve 20:43  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras Ahoj taky jsem měla nejdřív termín porodu 30.4. ale ted mi to doktorka posunula na 8.5 tak uvidím kdy to nakonec bude. Čekám taky svoje první mimčo. Taky čekáme holčičku. Koukala jsem že si z Prahy. Jakou porodnici si si vybrala?
11. bře 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@korityakova ahojky, to máš pravdu, uplně to letí :slight_smile:
11. bře 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@11gabi11 prosím tě, rozhodla jsem se pro Benešov, když teda půjdu v termínu :slight_smile: prý jsou dobří
11. bře 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras já jsem si nakonec vybrala Motol jelikož ho mám kousek od baráku
13. bře 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co holky jaky byl porod atd ?
24. srp 2012 ve 12:11  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek