• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen/červen 2014, Uherské Hradiště

26. ledna 2014 
Ahojky najde se některá dse stejným termínem z Hradiště?Od uterka začínám navštěvovat předporodní kurz paní Hlavsové.Bylo by fajn najíd někoho ským bych se seznámila,abych v tom nebyla úplně sama :slight_smile: :wink:
1. led 2014 v 16:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pida01 ahoj, známe se ze skupiny, akorát já ještě do kurzu chodit nebudu.
2. led 2014 ve 12:24  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sisi137 A kdy začneš?
2. led 2014 v 15:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pida01 já zvolím ten víkendový kurz asi, protože mám rizikové a nevím jestli bych to dochodila.
2. led 2014 v 17:37  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je škoda ale věřím,že bude všechno v pořádku.A kdy máš termín?
2. led 2014 ve 20:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pida01 19/6 :slight_smile: ty asi trochu dřív že?
5. led 2014 ve 14:13  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo já už 1/6 :wink:
5. led 2014 v 16:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, já jsem sice s spíš ze Zlína, ale to je kousek :slight_smile: Mám termín 3.-4. 6. 2014

Jak jste na tom? Já jsem ode dneška 20. týden, a s hrůzou jsem zjistila, že mám už 7 kilo nahoře. Je to moje první těhotenství a je mi 24.

Na předporodní kurzy se nechystám, nějak necítím tu potřebu.
Předevčírem mě poprvé chtěli pustit v trolejbuse :slight_smile: takže už těhotně vypadám.

Co vy, jak to zvládáte?
8. led 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prapodivna já mám v 17.tt 5kg nahoře. Do Zlína občas jezdím, zrovna včera jsem tam byla. Měla jsem kolem Vánoc drobnější komplikace, ale zatím jsme je zvládli tak snad už žádné nepřijdou.
9. led 2014 ve 14:18  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sisi137 Budu držet palce, ať je to dobrý :wink:

Já celé dopoledne strávila čtením recenzí na porodnice ve Zlíně a v Hradišti a nemůžu se rozhodnout. Trochu se děsím jedné zlínské doktorky, před kterou ženy varují snad v každé diskuzi, tak nevím, Zlín mám blíž. Ale podle celkových referencí to vypadá na podobné podmínky, tak budu doufat, že na paní doktorku nenarazím :slight_smile:
9. led 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prapodivna a jak se jmenuje? Já bych chtěla rodit v Hradišti-mám to 2-3km, Zlín přes 30km. Ale nevím jak jsou v Hradišti připravení na předčasně narozené děti :unamused:
10. led 2014 ve 13:58  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky já teďkom chodím do předporodního kurzu,který vede jedna pa co děla v Hradišťské nemocnici.A myslím si,že teď na tom hradišťská porodnice není tak špatně.Prej jsou tammoc hodné sestry.Ale v každé nemocnici se najde nějaká ta černá ovce. :wink:
26. led 2014 ve 22:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek