Termín porodu květen/červen 2015

girafka
23. zář 2014

Ahoj holky,je to trosku predcasne vytvaret skupinu s timto terminem porodu,ale rada bych si tady psala a zaroven se podporovala s holkama,ktere taky nedavno otehotnely a rady si o vsem moznem Popovidaji.
Na zacatek se predstavim, jmenuju se Lenka a domam mam skoro 20 mesicniho raubire,kterej vydrzi sedet v klidu maximalne kdyz mu pustim krtecka. Tento patek jsem si delala test a tam //.Tak ze by sourozenecek? 😀

girafka
autor
23. zář 2014

@majkylove a co rikal manzel/pritel na //? Uak jsi to oznamila?

majkylove
23. zář 2014

@girafka jejda to je vzrusujici jak blazen 😀 ja jsem Misa a prvni sve // v zivote sem objevila v nedeli 😵 manzel to jeste nevi,chci mu to rict az v pondeli a proto se musim vykecat aspon tady nebo vybuchnu 😀 a jak to probihalo u vas?

girafka
autor
23. zář 2014

@majkylove tentokrat absolutne neromanticky,poslala jsem mu sms..potrebovala jsem rychle ujistit,ze vsechno bude v poradku a ze ma radost..v rodine se stala prave min. týden tragedie,tak jsen poslala jen sms

girafka
autor
23. zář 2014

@majkylove a smekam,nevydrzela bych to tak dlouho 😀 jak to oznamis?

safienka
23. zář 2014

Ahojda, tak já se taky hlásím. Doma mám 19měsíční cácorku, která též miluje Krtka plus teda ještě prasátko Pepu :D No a minulý týden jsem na testu objevila // 🙂 Je to čekaně nečekaný :D Manžel už to ví...ale je to takové ... no příjde mi, jako bych si to vymyslela..ikdyž příznaky jsou patrné :o) A co vy? je vám blbě?

majkylove
23. zář 2014

@girafka no mě se taky nechce vydržet,ale pořád mám strach že mrcha ještě dorazí :-/ navíc má manžel v sobotu akci s klukama a tam mám strach že z toho bude tak rozjařenej a bude mít upito že by mohl něco vykecat,coš samozřejmě nechci 😀 jinak to plánuji tak že udělám v pondělí ten digitální tt a zabalím mu to s nějakýma ponožtičkama,nebo dudlíkem nebo tak,se na to těším jak malý děcko 😀

majkylove
23. zář 2014

@safienka ahoooj,vítej,snad se začnem co nejdřív rozrůstat a hlavně tady všechny budem až do zdárného konece 😵 mě taky právě vůbec nedochází že jako joo 😀 kromě toho že mě trochu bolí prsa a píchá v podbřišku a že mám teda strašně olezlej obličej tak mi taky nic není,tak je to o to míň uvěřitelný,ale určitě tam broučci jsou a pěkně se zavrtávají 🙂 kdy jdeš k dr?

majkylove
23. zář 2014

@girafka
@safienka jinak vy už víte holky do čeho jdete,já budu ze všeho jak alenka v říši divů 😲 😀

safienka
23. zář 2014

@majkylove právěže se mi ještě k dr moc nechce...neboť u prvního jsem se tam hnala hned a to jsem snad byla v nějakém 6tt..a sice mi to potvrdil, ale nechal čekat do 8tt a pak do 10tt na průkazku...tak si říkám, že budu věřit testu a pocitům 🙂 Snad je prcek vpohodě!
A jinak já byla při prvním těhu a porodu atd taky jak Alenka....to jinak asi nejde...🙂
Jo a olezlej obličej mám teda taky :O

majkylove
23. zář 2014

@safienka já sem se právě taky objednala až na 20.10,to bych měla být 7+5 tak tam už by mělo být snad vidět všechno,ale bude to teda dlouhej měsíc,to jako jo 😀

victoireux
23. zář 2014

ahoj holky, můžu se přidat? 🙂 já dnes dle PM 5+5 a dle UTZ 6+1 termín někdy kolem 21.5.2015 😉
jinak novým těhulkám tady gratuluji 😉

majkylove
23. zář 2014

@victoireux vítééj 🙂 to je paráda,už se rozrůstáme 🙂 ty už seš přede mnou hodně dopředu,budeš aspoň brzo vidět srdíčko 🙂 já si počkám ještě sakra dlouho :-/ 🙂

victoireux
23. zář 2014

@majkylove neboj, všechny se dočkáme 😉 budem si tady celých 9 měsíců držet pěsti a podporovat se až do samého zdárného konce 🙂

majkylove
23. zář 2014

@victoireux přesně to mám v plánu 😵

girafka
autor
23. zář 2014

@safienka ahoj,koukam,ze mame stejne stare deti 🙂 tak snad budou i ty sourozenci stejne stari 😀. Trosku se bojim jak to zvladnu s nasim raubirem,ale musim verit,ze to nejak dam..hlavne to noseni

girafka
autor
23. zář 2014

@victoireux taky vitej 😉 a gratuluji

girafka
autor
23. zář 2014

@safienka. Jinak me vylozene blbe neni,ani u prvniho mi vubec nic nebylo..ted jsem teda takova nafoukla a aprijde mi,ze mam v brise balon 🙂 jo a furt mi skrunda v brise 😀

safienka
23. zář 2014

@girafka jj..taky jsem koukala, že je máme podobně...no, mě to trochu děsí, že třeba najednou nebudu zvládat, ale tak uvidíme...
A doufám, že se teda dvoučárkovej prcek udrží!

bublinka74
23. zář 2014

Kuk ,baf 😀 tak jsem tady @majkylove 😉 jinak jsem také Míša 🙂

cukrik123
23. zář 2014

Ahoj všem, doufám že mě vezmete mezi sebe. 37 den po revizi jsem našla // ŠOK co na to říct. Kdo koukne na můj profil asi zjistí co a jak mám za sebou. Mám ale malý problém vůbec nevím kdy k tomu došlo dá se to nějak od oka zjistit podle toho kdy se ukázaly // k doktorovi jdu ve čtvrtek ale žere mě to a ráda bych to věděla.
Poradí mi tu některá ?

PS: klidně mě kamenujte že jsme nedali na rady dr. stejně se tím nic nezmění

majkylove
23. zář 2014

@bublinka74 no ahojkyyy,to se nám to tu rozrůstá,parádička,jen tak dál 🙂
@cukrik123 ahooj,není proč kamenovat,já myslím že tělo samo ví kdy je připravené a když dalo šanci tak prostě je a hotovo!takže teď zž jen blahopřeju a tentokrát dopadne vše na jedničku 😉 a asi bych to počátala ode dne po revizi,ale to ti asi nejlíp řekne doktor 🙂

safienka
23. zář 2014

@cukrik123 kamaradka po revizi otěhotněla taky nějak nezvykle rychle...takže to určitě nic nenormálního není 🙂 držím palce a kamenovat taky nebudu!🙂

girafka
autor
23. zář 2014

@cukrik123 ahoj a gratuluji 😉 ja vim presne kdy k tomu doslo a pozitivni test jsem mela po 14 dnech..takze plus minus tak 😉

girafka
autor
23. zář 2014

@safienka tak v to taky doufam,hlavne ne dvojcatka 😀. I kdyz zvladnout by se to muselo,ale radsi bych jednoho drobecka 😀

girafka
autor
23. zář 2014

@majkylove sice vime do ceho jdeme,ale strach a obavy jsou stejne a kazde těhotenství je jine..mame zase strach,jak to vladnu dva milacky 😉

majkylove
23. zář 2014

@girafka jj,tomu věřím,s tím prvním už máte spoustu práce,no nebude to sranda,ale ty mrňata nám to všem oplatí potom a u vás i ty větší 🙂 budeš se teda přeobjednávat k tomu dr,nebo půjdeš? 🙂

girafka
autor
23. zář 2014

@majkylove ja byla prave objednana na 29.9. a sestricka me objednala na toho 7.10. tak uvidime,zda uvidime 😀

andryskam
23. zář 2014

Ahojky holky, taky se k vám přidávám. // jsem našla minulý čtvrtek. Doma máme malého raubíře, kterému je 2 a půl roku. U Dr. jsem ještě nebyla, půjdu později a ušetřím si nervy 😀

majkylove
23. zář 2014

@girafka ahááá,jéé,teď mě štve že sem si to dala až tak pozdě,tady budu poslední,moje nervíky 😀
@andryskam ahooj,super,gratuluju! jen tak dál 🙂

victoireux
23. zář 2014

holky vítám také nově příchozí těhulky 🙂 a těším se že se tady pěkně rozrosteme, na fotoblogách jsem za poslední 2 týdny viděla hodně testíků, takže bysme mohli být pěkně početná skupinka 🙂