Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Termín porodu leden 2018

simi1510
6. kvě 2017

Ahoj holky, na čarodky jsem objevila 2 čárky na těhu testu, dneska bych měla být 4+2 a dle kalkulačky vychází termín porodu na 11. 1. 2018. Je tu někdo další s lednovým datem? Ať se tu navzájem podporujeme a tak? 🙂

stribro4
6. kvě 2017

@simi1510
Ja nebyla tak nedockava, testovala sem az po 2 dnech zpozdeni 🙂 jinak mi to vychazi na 7.1. 2018 🙂 dnes jsem 4+6

simi1510
autor
6. kvě 2017

@stribro4 Já tento cyklus vůbec nepočítala s tím, že by se povedlo. Sex byl během ovu jen jeden (i když jsem použila conceive gel). A říkala jsem si po ovu, že je to vše PMS... ale pak závratě a dvojnásobně plnější prsa, citlivé bradavky... tak mi to bylo divné. A bum, objevilo se to. A to jsem tomu vůbec nevěřila 😀

simi1510
autor
6. kvě 2017

A ještě poznámka - to ještě 3 dny před proběhlou ovu ke všemu 😀

simi1510
autor
6. kvě 2017

@stribro4 A už si to doma oznámila chlapovi?

vranicka11
6. kvě 2017

Ahoj holky..ja taky doufam ze vse klapne jak ma...jsem po ivf a jsem 4+6..termin vychazi na 7.1...ale na ultrazvuk jdu az 17.5...tak doufam,ze bude vse ok a mimco bude kde ma 🙂)

simi1510
autor
6. kvě 2017

@vranicka11 Tak gratuluji a držím palce! Pak se pochlub fotečkou a hlavně, ať je to všechno správně. Máš nějaké příznaky?

vranicka11
6. kvě 2017

@simi1510 dekuju..i tobe samozrejme gratuluji a verim,ze u vsech bude vse v pohode..zatim zadne..obcas me poboliva bricho..ale to je spis i tim,ze se moc pozoruji..ted jen doufam,ze se mimco uhnizdilo kde melo a bude vse ok..kdy ty mas naplanovany nejaky ultrazvuk u doktora?

absintka19
6. kvě 2017

@simi1510 co tak zmenit nazev na Ledňátka 2018 jak je zde tradici 🙂
Vsem jinak gratuluji

simi1510
autor
6. kvě 2017

@vranicka11 Já ještě nemám, jsem tam ještě nevolala vůbec. Počkám na středu, kdy má ordinačku a zavolám mu a uvidíme, co se vymyslí. Doufám právě v to, že se správně uhnízdí, bude kde má být a že se tam objeví i embryjko se srdíčkem a ne jen váček.... Stále se snažím tomu věřit, že tentokrát je to správně

simi1510
autor
6. kvě 2017

@absintka19 to už asi nezměním. A nevím, nějak se mi termín "ledňátko" nelíbí 😀 zní to divně 😀

stribro4
6. kvě 2017

@simi1510 ja s tim taky nepocitala 🙂 sex byl asi jen 3x 😀 jinak manzel to vi, ale rikal, ze radovat se bude, az to bude potvrzene

@vranicka11 jeee, tak to je super, gratuluju 🙂 to jsme spolu uplne stejne 🙂

simi1510
autor
6. kvě 2017

@stribro4 u nás se přítel taky bojí, tak asi oba počítáme s tím, že radost přijde, až bude vše v pořádku.

Jenom 3x? 😀 tak zázračný měsíc asi 😀

stribro4
6. kvě 2017

@simi1510 vid 😀 ja to taky nechapu 😀
Ale ja jsem se na to fakt vyprdla... a navic jsem ani nemela cas na to myslet. Meli jsme v rodine pohreb, takze jsem mela uplne jiny myslenky... jedna pani mi rikala, ze jeden odejde a dalsi prijde, ja tomu neverila a podivej co z toho je 🙂 hlavne ze uz se ten clovek netrapi...

simi1510
autor
6. kvě 2017

@stribro4 Jeeeeee ☹ Tak snad už bude jen lépe. Já to po ovu pak vypustila, protože mě to štvalo všechno, říkala jsem si, snažím se hlídat ovu a pak jen jeden sex... s chlapem nehnu, dle něj jsem v křeči.... stále unavení... a pak najednou bum 😀

Je to možné no, kolik případů je, že jeden umře, nový se narodí atp....

martik29
7. kvě 2017

Ahoj tak termín mi vychází 7.1 pokud se udrží dvě tak 13.12 😉

simi1510
autor
7. kvě 2017

@martik29 cekas pripadne dve? 🙂

martik29
7. kvě 2017

@simi1510 ano zatím jsou tam dvě drží se obě stejně dělají mi každý den teď ultrazvuk tak to vidíme.

simi1510
autor
7. kvě 2017

@martik29 jeee tak drzim palce!

Ja zářím vubec necim, jestli je tam vic nez jedno 😃

monula82
7. kvě 2017

Holky taky to vypada na lednatko, jeste jsem nebyla na gynde, ale v úterý se tam uz chystam.. Nejvetsi sranda je ta, ze my dva mame byt neplodni, první mame z ivf a ted tohle a to jsem mela zatim 2xmesicky a spime spolu jednou za 14 dni, nechápu.. Tak vam taky držím palce at to dobre dopadne!

stribro4
7. kvě 2017

@martik29 tak to gratuluju a hodne stesti 🙂

@simi1510 no kazdopadne testy mas krasny!!!🙂

@monula82 tak to je super, gratuluju 🙂

simi1510
autor
7. kvě 2017

@monula82 tak to je krása, hold to tak má být a držím palce!

simi1510
autor
7. kvě 2017

@stribro4 Děkuju, jj, testy vypadají až moc silně na můj úsudek. Aby tam pak bylo jenom jedno. 😀 Já si budu ve středu volat, kdy k doktorovi, tak uvidíme.

Teď mě ale začal chytat podbřišek, tak zkusím chvíli odpočívat. Jsem byla na pár hodin s kamarádkou ve městě posedět, teď jsem vařila... tak asi toho je zase moc :-/

Co vy holky a váš dnešní den? Máte některá už nevolnosti nebo tak něco?

stribro4
7. kvě 2017

Tak jako ze by mi bylo uplne nejlip se rict neda, obcas dole zaboli jako kdyz ma prijit MS, jinak se mi obcas zvedne kufr 😀

stribro4
7. kvě 2017

Ale ja mam ted volno, tak co nejvic odpocivam 🙂

simi1510
autor
7. kvě 2017

@stribro4 tak to je dobře odpočívat 🙂 Já právě nějak žaludek na vodě, nevolnosti, zvedání kufru nic 😀 (zatím? 😀)

stribro4
7. kvě 2017

@simi1510 myslim, ze to brzo prijde 🙂 😀

simi1510
autor
7. kvě 2017

@stribro4 třeba jo viď... momentálně ale hrozná únava!!!! hrůza

martik29
8. kvě 2017

Já nemám vůbec nic jen se mi udělalo akné na zádech to jsem v životě neměla a zhoršila se mi pleť :-/

simi1510
autor
8. kvě 2017

@martik29 s tou pleti je to taky mazec ☹

Asi jsme holky moc brzy na priznaky 😂

rosalline
8. kvě 2017

Ahoj děvčátka...jsem ráda, že jsem vás objevila......můj termín asi 16. ledna 2018....... zjistila jsem to dnes...
Já se pokoušela otěhotnět už asi 10 let.....několikrát už bylo na spadnutí umělé oplodnění......pak jsem náhle v říjnu 2016 otěhotněla...a a druhý den, co jsem se to dozvěděla...potratila.....řekli jsme si, že to zkusíme do dubna...a kdyžtak už dotáhneme to umělko...... já protože každý cyklus špiním pět dní před ms....jsem si naordinovala sama..:o) ..utrogestan......a mám zpoždění ...a žádné špinění....a test pozitivní......jinak všechny příznaky jsem připisovala utroši: prsa mě bolí jako každý cyklus, ale včera taková únava...a 6 dní řezání v podbřišku...to je asi jediný opravdový příznak jiný než ty ostatní každý měsíc..:o))