Termín porodu listopad/prosinec 2017 🙂

saji
3. dub 2017

Tak holky, kolik nás bude? A všichni se zdárným koncem 🙂.

sasala
3. dub 2017

@saji snad všichni😉a další se k nám brzy přidají

sasala
3. dub 2017

A jak Vám zatím je? Já mám neustále hlad a chodím v jednom kuse na wc

saji
autor
3. dub 2017

@sasala Tak to já mám naopak, celkem nechutenství a na wc chodím pořád. V noci nemůžu spát,a poránu mám docela závratě 🙂 a co vy?

agnes2ivory
3. dub 2017

@saji nevim jestli uz se sem pripojit, kdyz krom pozitivniho testu vlastne nic nevim 🙂

sasala
3. dub 2017

@saji jo a motání hlavy je na denním pořádku.

sasala
3. dub 2017

@agnes2ivory připoj, já mám taky jen pozitivní tt navíc s duchem

saji
autor
3. dub 2017

@agnes2ivory já mám taky pozitivní test a taky nic jiného nevím 😀, takže jsme na to dvě. A i kdyby, tak to tady zůstane pro jiné holčiny 🙂

nikdo17
3. dub 2017

Holky, muzu se přidat? Mám potvrzeno od dr. že nějaka tečka v děloze je. Šla jsem na kontrolu brzy ptz jsem po mimoděložní k těhotenství, tak jsem chtěla vědět, zdá je to aspoň v deloze

sasala
3. dub 2017

@nikdo17 tak to je super zpráva, jsi první kdo to má potvrzené od dr.😉

saji
autor
3. dub 2017

@nikdo17 jůůů, tak to gratulují 🙂

nikdo17
3. dub 2017

Děkuju holky, já se moc neraduju,ptz už jsem po předchozích tehot. spíše pesimisticka

nikdo17
3. dub 2017

Jo a čekáte první nebo už máte doma nějaké dítko?

saji
autor
3. dub 2017

@nikdo17 já jsem taky pesimista, ale doufám v dobrý konec. Čekám 1., tak doufejme, že se ho i dočkáme 🙂

mnau_m
3. dub 2017

Ahoj holky, tak já od včera zatím jen pozitivní test (dle něj početí 2-3 týdny zpět), k dr. jsem objednaná za 9 dní 🙂 tak uvidíme jak to dopadne, každopádně všem držím palce!!! Jinak věk 23 a dítě 1., co vy??

nikdo17
3. dub 2017

Super, gratuluju

nikdo17
3. dub 2017

Já 25 let, toto je třetí těhotenství. První bylo mimoděložní, druhé už v pořádku, ale rizikové vypadalo že potratim, poté preeklampsie a porod o dva měsíce dříve. Malý měl 1,3 kg. Teď mu je téměř 15 měsíců, ale je to ještě takové moje malé mimino🙂

sasala
3. dub 2017

Holky teď jsem kupovala v dr. Max testy 2+1, třeba někdo využije ( na karticku dr. Max)

sasala
3. dub 2017

Mě skoro 30 a bylo by to první 😉

mnau_m
3. dub 2017

@nikdo17 tak hlavně, že je malý v pořádku! Musela jsi to mít tedy náročné... A bylo to plánované nebo ne? U nás tak trochu ano, ale teď jsem z toho trošku "vyplesklá", jak to vše zvládnem.. Malý byt, přítel má náročnou práci, no ale zas jsem to nechtěla odkládat, co kdyby se nedařilo a pak byl nějaký problém... Mám neskutečně smíšené pocity 🙂

mnau_m
3. dub 2017

@sasala Jak jsi se ptala na to jak nám zatím je ... No mě bolí podbřišek vždy chvílemi, ale zato silně.. (Původně jsem myslela, že jsou to menstruační bolesti).. A taky mi přijde, že častěji chodím na malou.. Jinak nic :D

nikdo17
3. dub 2017

@mnau_m vzhledem k tomu že u toho mimoděložního mi vzali jeden vejcovod a na další tehot. Jsme pak čekali dlouho tak jsme si řekli, že plánovat další nebudeme a buď bude nebo nebude. Ale šok to byl velky

nikdo17
3. dub 2017

@mnau_m úplně tvé smíšené pocity chapu😉

saji
autor
3. dub 2017

Holky, tak mi je 25, ale v rijnu 26 🙂. Ja jsem uplny blazen. Cely den me bolel podbrisek,jako na MS. Vzdycky na chvili, pak to preslo a pak zas, a do toho jemne hnede zaspineni. Tak jsem prisla domu a delala test. Posilam fotku. Prvni a druhy test od shora je ze vcerejska, predposledni je z dnesniho rana a posledni je ted vecer. Ty zelene jsou 25 jednotkove, takze se mi zda,ze po vcerejsku, kdyz porovnam ty zelene, tak zase zesilil. Jsem fakt cvok.

cafinka
3. dub 2017

Taky se pridavam pokud vse vyjde termin 12.12.☺zatim jen ducharim ale myslim ze testy zesiluji..viz foto.Jmenuju se Jana bude mi 33 a mam doma klucinu 3,5let.Prvni tehu byli velmi problematicke cele tehu lezeni a nemocnice a porod v 33tt odlouceni placenty..snazime se od cervence 2016 a 4x od te doby sem prodelala biochemicke tehu..beru leky na snizeni prolaktinu..verim ze nyni uz to konecne vyjde.🙂

sasala
3. dub 2017

Taky zatím jen duchařím 🙂 a mám 2 dny zpoždění ms.

saji
autor
3. dub 2017

@cafinka carecka sili 🙂 🙂. Tak ja mela doma zasity, jeste digitalni test,tak davam fotku 🙂

sasala
3. dub 2017

@saji krásně se ti barví

cafinka
3. dub 2017

@saji ju gratuluju, kolik cca dpo je delany ten digi aby bylo 2-3? chci za par dnu zkusit taky..jsem ale teprve 12dpo

saji
autor
3. dub 2017

@cafinka dekuji, ja jsem 10 dpo mela na digi + 1-2 a dnes 15 dpo mam tady tento vysledek 🙂

cafinka
3. dub 2017

@saji super tak to za tri dny zkusim taky 🙂 mam doma jeste dva 🙂