Používáme cookies. Více informací zde. OK

Termín porodu listopad - prosinec

lucieeha
16. bře 2015
Ahoj holky, chtěla jsem s někým pokecat kdo má termín porodu stejnýý jako já listopad -prosince...dneska jsem byla na první ultrazvuku přidávám fotku 🙂 je tam vidět malá bublinka
lenia87
16. bře 2015
@lucieeha Ve kterém jsi týdnu? jinak gratuluju..🙂
lucieeha
autor
16. bře 2015
@lenia87 v 5. týdnu..dekujii
tomisi
15. dub 2015
Ahoj 🙂 tak mě by to mělo čekat podle výpočtů 13. prosince, pokud vše dobře dopadne 🙂 na kontrolu jdu až toto pondělí - to budu v sedmém týdnu. Dělali ti rentgen hned na první prohlídce?
alimortep
15. dub 2015
Já byla včera na prvním utz. Podle MS jsem 6+3 a termín vychází zatím na 5.12. Na utz bylo vidět už i srdíčko. Teď se jen modlím aby bylo vše v pořádku
anniesfibis
18. dub 2015
Ahoj, ja zatim byla pred tydnem a bylo jen plodove vejce. Pry mene, nez 4 tyfny stare tehu tzn. Mene, nez 6tt. Dnes teda snad 6-7tt a na kontrolu jdu za 14 dnu. Mam pozdeji ovulaci a navic nevim datum posledni ms presne, takze zatim nevim skoro nic. Ale myslim, ze by to mohlo byt mezi 6-12.12.😃 hrozne se tesim na utz. to uz bude snad i srdicko😃 pribrala jsem uz 650g 😉 a mam vetsi i podbrisek 😉 ze zacatku me bolel podbrisek, hodne prsa a ted zacinam mit nechutenstvi. My mimco neplanovali, dokonce jsme byli budouci kandidati na ivf 😉 a nakonec znicehonic // 😃
majka1976
18. dub 2015
Ahojte, my máme termín 4.12. Doufám, že vše dobře dopadne a na vánoce budeme vozit 🙂
martina009
21. dub 2015
Ahoj, podle ms mam termin 11.12., ale podle me to bude o neco pozdeji. Na potvrzeni k doktorovi jdu 5.5., tak uvidim co mi rekne.
zuzajda20
26. dub 2015
Ahoj holky, můžu se přidat? Termín máme 16.12., tak snad bude vše ok a dočkáme se krásného dárečku 🙂
anniesfibis
27. dub 2015
6.12. 😃
tomisi
27. dub 2015
Holky, půjdete/ šly jste na ten první screening? Případně kdy a kam 🙂
anniesfibis
27. dub 2015
@tomisi jdu do Prenatalu k Vlasinovi
majka1976
27. dub 2015
já mám screening povinný, bo před 4 lety jsme měli nález, teď mi oznámil doktor, že 12.5. odběry a za dva týdny na to jdeme do Zlína. Z té mojí předešlé zkušenosti bych si to bez té diagnostiky už snad ani nedovedla představit.
anniesfibis
27. dub 2015
@majka1976 a tim padem zdarma? Prave mi dnes doktorka napsala zadanku, tak nevim zda k necemu bude😉
rozzaarka
28. dub 2015
Ahoj holky, u mas to vypadá na termín kolem vánoc🙂 koukam, ze zatím prosinec vede🙂
zuzajda20
28. dub 2015
@tomisi Já půjdu určitě do Ostravy a platím si to sama. Byla jsem i u prvního a teď bych chtěla jít znovu
freya22
28. dub 2015
Ahoj, ráda bych se taky přidala. Termín máme 1.12. 🙂 všem hodně zdraví a pevné nervy 🙂
cherris
30. dub 2015
ahoj, tak se taky přidávám, pokud to půjde dobře, miminko nám přinese Mikuláš 🙂
anniesfibis
30. dub 2015
@cherris i ja😃 ktety jsi tt? Ja mam totiz jiny udaj v prukazce a jiny na utz.
cherris
30. dub 2015
já mám 9tt, termín mi sice určil na 8, ale já mám tak nějak pocit, že to bude o chvilku dřív
anniesfibis
30. dub 2015
@cherris jj..ale kolik wd? Ja asi 8+1
majka1976
1. kvě 2015
@anniesfibis jak jsme šli poprvé na screening, tak nám říkali ať si připravíme peníze, cca 1.500,- Kč, ale právě nám vyšly blbě ty výsledky, tak nám řekli, že teda nemusíme platit nic a podruhé, když už jsme to měli povinné, tak říkala sestra, že když jednou to vyjde blbě, tak už nebudem platit nikdy. Tak asi zas nebudeme platit nic. No, ale i kdyby to mělo stát těch 1.500, tak to stojí za to.
majka1976
1. kvě 2015
my měli první termín taky na Mikuláše, pak to postupně posouval doktor blíž na začátek prosince, tak kdo ví, kdy to nakonec bude. Tak od půlky listopadu už to budu čekat 🙂
ammy001
7. kvě 2015
Ahoj,mužů se k vám přidat? 🙂 Podle výpočtu me vychazi TP 15.12 je to me 3 těhotenství.První nevyšlo 😞 U Dr jsem byla min týden.Potvrdila tehu. A další UTZ me čeká příští týden.Snad budeme vidět srdíčko 🙂
nikkisa
8. kvě 2015
Ahoj rada bych se k vam pridala.Dneska jsem 12+6tt. Ziju v UK a zdravotnictvi je tady absolutne jine prvni ultrazvuk mam az v utery nemluve o tom,ze jsem zadneho doktora nevidela a pokud nebusou komplikace tak ani neuvidim. Je to uz dlouho a bojim se zda je vse ok 😞 Dekuji a preji prijemne tehulkovani.
luciteri
11. kvě 2015
Ahoj holky, všechny vás zdravím, já mám termín 16.12. Na utz jsem byla před dvěma týdny a krásně bilo srdíčko 🙂
Doma už máme dvě děti a tohle nebylo úplně plánované, spíš takové překvapení.
Teď ještě přečkat ty nevolnosti, už jsem z nich docela vyčerpaná, nejsem schopná ani otevřít ledničku a připravit si něco k jídlu...
zuzajda20
14. kvě 2015
@luciteri Tak to máme úplně stejný termín 🙂
@nikkisa určitě bude vše ok, já sice na kontrole byla, ale už skoro před měsícem a taky mám strach, ale věřím, že bude vše ok 🙂
andreaholeckova
14. kvě 2015
Ahoj holky, taky mám termín porodu v listopadu. Minulý týden jsem si nechala vytisknout fotku 🙂
rozzaarka
14. kvě 2015
@luciteri
@zuzajda20 to ma moje mamka narozky 🙂 🙂

V pondeli se chystam na kontrolu, snad bude vse ok. Jak tu clovek narazi na spoustu hruz, tak se mi v hlave honi ledacos 😞 snad je prcek ok, srdicko bije jako zvon a objedname se na screening 🙂
zuzajda20
14. kvě 2015
@rozzaarka moje mamka má 9.12., tak doufám, že to vyjde dříve a dostane dárek 🙂 Neboj určitě bude vše v pořádku, nemůžeme si nic jiného připouštět. Mi třeba vůbec nic není, tak jsem z toho nervozní, ale doufám, že je prcek ok
rozzaarka
14. kvě 2015
@zuzajda20 me je prave taky lip, nez kdyz jsem cekala Kubika. obcas mam cely dny hlad, ale ted uz 2 dny o malym nevim. u nas bude termin asi 23.12., ale Kubik sel 36+2, tak doufam, ze i tenhle nas malicky nebude zbytecne otalet a treba se to taky povede mamce na narozky 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli