• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
Tak já se teda potichoučku polehoučku rozhodla založit tuto diskuzi....tak holky, které čekáte miminka v prosinci 2012, šup sem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. bře 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@lucinka0606 Už jsem tu, ale stejně mám velikánskej strach
26. bře 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Já taky :dizzy_face: Ale čím víc to budeme brát jako samozřejmost, tím víc to bude samozřejmé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: :wink: radá se tím tvý optimismem nakazím :slight_smile: :slight_smile: Snad to zabere
26. bře 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,taky bych se ráda zapojila do diskuze,taky mám termín v prosinci a bude to muj první porod,docela mám strach z prubehu ale zárověn se neskutečně těším a co vy?
26. bře 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tady se pomalu a nejistě přidávám, teprve čekám na potvrzení od doktora a termín bych měla mít 1. prosince. :slight_smile: Jste tady všechny strašně rychlé, jak to děláte? :grinning:
26. bře 2012 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rousss
@nemorosis

Dámy moc Vás tu vítám. Já zatím taky nemám nic jistého, jen to testování? Thu je to druhé, ale o první mimi jsem přišla, tak uvidíme, co se bude dít. Držme si všechny palce, ať je vše OK
27. bře 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka0606
Luci můžu se zeptat, kdy budeš volat Dr.? Počkáš třeba ještě týdem o termínu MS nebo voláš hned?
27. bře 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem už ve 13. týdnu a zbylo mi 11 tabletek Femibionu 800, který se má brát jen do 12. týdne. Nabízím, kdo má zájem napište mi zprávu.
27. bře 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Zuzi, já už jsem volala :slight_smile: Řekla jsem sestřičce, že jsem testovala ještě před MS, tak jsme se tomu spolu zasmály a objednala mě na 17.4., aby už bylo vidět i srdíčko :slight_smile: Takže klidně zavolej, ti říkám, že už to máme jasné :wink: :wink: :wink:

@rousss
@nemorosis
Ahojky holky :slight_smile: Super, že nás tak přibývá :slight_smile: Ještě to asi máme všechny teprve na testu, ale to nevadí, všem nám to pěkně klapne, pač budeme mít Vánoční miminka a na Vánoce se přece dějí zázraky :slight_smile:
Mě zatím dle kalkulačky vychází termín na 6.12., akže mě by měli miminko přinést čerti nebo andělíčci....ale jak tak sleduji toho svého prvorozeného čertíka, tak druhé asi taky donesou čertíci :grinning: No a jinak já už teda jedno mimčo mám, nebo aspoň zatím je to moje malé mimčo, má už 20 měsíců :slight_smile: A první porod já měla uplně v poho, takže se strašně těším na druhý :slight_smile:
27. bře 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka0606
Ty jsi ale rychlík, mám zítra termín MS tak uvidím co bude nebo nebude a jinak koncem týdne zavolám a taky se objednám. Mě dostalo, že nám to vychází úplně stejně :slight_smile: :wink: taková náhodička
27. bře 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Já mám taky zítra termín MS. Ale nepřijde, protože bude miminko:slight_smile: Taky je to druhé těhotenství, ale o miminko jsme přišli. Přestalo se vyvíjet... Tentokrát to vyjde!
27. bře 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novina
Tak to chápeš ten strach, co mám. Ale Lucka je taky optimistka, ty taky a já už to začínám chytat taky :slight_smile: Věřím že to bude OK a tentokrát budeme těhulky až dokonce
27. bře 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Jj, to chápu. Já když to oznamovala manželovi, tak jsem bulila štěstím i strachem... Copak se stalo tobě? Teda jestli to není blbá otázka.
27. bře 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, můžu se k Vám přidat, datum porodi mi dle internetu vychází na 2.12., ale na UTZ zatím mimís vidět nebyl, pouze plodové vejce, tak se vzhledem k prvnímu těhotenství modlit
27. bře 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novina
odpovím ti do IP
27. bře 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chersi Ahoj, jasně že se můžeš přidat. Mě termín porodu vychází na 5.prosince
27. bře 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chersi
Vítej mezi náma :slight_smile:
27. bře 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Kdy budeš volat doktorovi? Já bych chtěla jít až po velikonocích, aby bylo vidět srdíčko... Ale raději si tam zavolám, sestřička snad poradí.
27. bře 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novina
Jestli bude vše OK a MS do pátku nedorazí, tak zavolám v pátek a podle Lucky se domluvím na týden okolo 17.4.
Lucinka už volala a byl jí doporučen tenhle termín aby už bylo i srdíčko, tak jsem díky ní, chytřejší :slight_smile:
27. bře 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Jj, já to udělám jako vy :slight_smile: Normálně se po vás budu opičit :slight_smile:
27. bře 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novina
To je dobře, alespoň budeme plné dojmů ve stejném termínu
27. bře 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no nic, pro dnešek to balím, tak se mějte krásně. Zítra na vás sem kuknu. Dobrou noc :slight_smile:
27. bře 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka @novina Holky, je mi líto, co vás potkalo. Ovšem letošní prosinec už bude o něčem úplně jiném!! :wink:
27. bře 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak pro mě to bude také podruhé, máme doma skoro dvouletého chlapečka a teď se snad po víc než roce čekání zadařilo po IVF. První těhotenství jsem snad vůbec neřešila a hlavně si ani jednou nepřipustila, že by se někdy něco mohlo stát. Ale teď to všem čekání se pořád bojím věřit. :slight_smile:
27. bře 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nemorosis
No doufejme-věřme že opravdu bude
27. bře 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nemorosis Já taky doufám, že tentokrát bude vše v pořádku.
28. bře 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zusoka Volala jsem doktorovi a bylo mi řečeno, že ideálně nejdřív 14 dní po vynechání MS. MS jsem měla dostat dnes. Takže se pak objednám buď na 11. nebo až na 18. dubna. To už by mělo být vše jasné...
28. bře 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky i já bych měla mít vánočního mimíska podle kalkulačky TP 6.12. ale jak píšete mám hrozný strach aby to vyšlo a vše bylo ok. U nás je to vymodlené těhu skoro po 2 letech a 3 IUI. Mám stršnou radost a strach zároveň. Ale doufám že když tohle krásné počasí mi přineslo // tak ježíšek nadělí mimíska :slight_smile: Na ultrazvuj jsem pomluvená po 10.4. a jinak zítra mám termín MS tak se modlím aby nepřišla.
28. bře 2012 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wecurka Moc gratuluju! MS určitě nepřijde, začni se pomaličku radovat :slight_smile:
28. bře 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, máte už nějaké těhotenské příznaky?
28. bře 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 99
Tvůj příspěvek