Termín porodu - říjen 2015

defs
4. únor 2015

Ahoj holky. Jsem čerstvá těhule 😉 očekávaný porod je v říjnu. Najdou se zde maminky na probírání všeho možného- jak se cítíme, jak nám miminka porostou atd. Budu se těšit 😉

kopretina90
4. únor 2015

Ahoj a gratuluju Ti 🙂 já jdu v 10.2. na první prohlídku po pozitivním testu k doktorce, takže zatím ještě nevím, ale když bude vše ok určitě se ráda přidám 🙂

defs
autor
4. únor 2015

Děkuji... ahoj. Já jdu také až 9.2.k doktorce, ale podle PM i podle datumu početí( ovulace), bych měla mít termín 8.10.2015, takže bych teď měla být dle mého výpočtu 4+6tt. tak taky doufám, že bude vše v pořádku a bude tahle skupinka fungovat. Přeji Tobě i všem těhulkám, ať máme zdravá a čiperná miminka 😉 . U dcery jsem byla u takové skupinky- to zdravé jádro ( cca 30maminek) jsme si pak uzamkly skupinku a bylo to super 😀

kopretina90
4. únor 2015

tak to jsem ráda, že jsme na tom takhle podobně 🙂 já bych podle výpočtů teď měla být 5+5tt a taky jsem už hrozně zvědavá na prohlídku a jak píšeš, snad bude vše ok 🙂 Tak držím palce nejenom tobě, ale i ostatním a doufám, že nás tu bude víc a víc 🙂

rebesovi
4. únor 2015

Ahoj holky, gratuluji Vám 🙂 Já jdu k dr až 17.2. tak snad bude vše OK. I tak si myslím, že tam jdu docela brzy a že ještě nebude srdíčko ☹ Jinak dle mého bych měla mít termín taky někdy v říjnu, bohužel si to sama nevypočítám, jelikož jsem úplná trubka...Je to strašný trapas a nevím, co řeknu dr, ale já prostě nevím, kdy jsem měla naposledy menstruaci 🙂

tweeda
4. únor 2015

Ahoj holky, ja bych dnes mela byt 5+0 a k dr. jdu 16.2.. jsem po biochemickym v listopadu, trvalo jen par tydnu
..snad bude ted uz vse ok... termin bych pak mela 7.10. 🙂

tweeda
4. únor 2015

A taky vsem gratuluju i kdyz to je mozna predcasny.. at je vse ok a muzem si tu sdilet pocity.. mozna to jako prvnicka ocenim 🙂

keckemet
4. únor 2015

@defs tyjo,ctvrte mimco? Parada! Ja mam "TP" okolo 23.9.2015.....třeťátko je neplánovane,tedy planovane později,ale po pocatecnim šoku a rozhodovanim se nad vším moznym i nemoznym se uz zacinam tesit 🙂

aaababy
4. únor 2015

@rebesovi zadej si tehotenska kalkulacka

rebesovi
5. únor 2015

@aaababy já si právě těhotenskou kalkulačku nemohu zadat, když nevím poslední menstruaci 🙂

maru84
5. únor 2015

@rebesovi myslim ze na babyonline se da vypocitat porod i z oplodnujici souloze. Coz bys mohla vyuzit, pokud jste jich teda ten mesic nemeli moc 🙂

rebesovi
5. únor 2015

@maru84 to taky nepůjde 🙂 🙂 máme jich pořád nějak moc 🙂
Holt budu muset panu dr. přiznat, že jsem blbec a nevím, kdy jsme měla měsíčky.....Holky , nejhorší je, že já opravdu nevím...Zřejmě někdy kolem Nového roku. Ale jestli až po nebo někdy kolem silvestra....fakt nevím 🙂

defs
autor
5. únor 2015

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ahoj holky - všechny Vás tu vítám a všem přeji pohodové a klidné těhu 🙂!!!! ... Já se tady musím smát( mám bujnou představivost), jednak mám radost, že se nám to zde rozjíždí a potom nad tím, když přemýšlím stejně jako maru84, že se to dá zjistit podle početí- no atak mě napadlo, že jestli na tom hupkáte jak králíčci 😀 ( rebesovi)- samozřejmě to myslím v dobrém, tak je to opravdu vše na nic.A buď v klidu,v dnešní hekt.době, je asi úplně normální, že si vše nepamatujeme. Já kdybych si tyhle věci nepsala do kalendáře, tak jsem dutá jak bambus 😀 😀 .
@rebesovi, jinak si nemyslím, že je brzo na prohlídku, že neuvidíme srdíčko... aspoň, budeme vědět, že je miminko uhnízděný, tam kde má, no a na srdíčko si počkáme jestě do přístí kontroly, co bude zhruba za cca 2 týdny 🙂. No a termín budeš mít nejspíš určenej podle UTZ 😉
@keckemet jj čtvrté... pro vysvětlení... dcera je u ex manžela, takže doma mám jen dvě dítka a abych s bolavýmsrdcem řekla, cítim jak se s dcerou odcizujeme... bohužel, ale je to realita .No a můj 14letý syn.. je puberťák jak vyšije... takže ten už téměř vyletěl z hnízda. Nejraději je s kamarádama, když někampřijdu, tak mi řekne, jakej byl beze mne klid 😉 ... no prostě puboš. No a jsem domavesměs sama se svojí skoro 3letou Ellenkou.Je to moje největší štěstíčko a tak nějak mám potřebu si k ní nejraději pořídit ještě jednu sestřičku,ale jak si myslím,pokud bude vše ok, tak to bude chlapisko... nechápu co se děje... ale mám kolem sebe spoustu miminek, těhulek a všechno kluci... tak si myslím, že už to mám jasný taky... i podle pocitů, ale hlavně zdraví... to je jasný 😉
@tweeda ... tak jsme na tom asi úplně stejně 😉 . Já měla ovu 15.1. a tuleníčko jsme měli 13. a 16., takže si myslím, že je to z toho 15. a podle ovu i dne početí, by to mělo být 8.10. a dnes bych měla být tedy taky 5+0 anebo 4+6... teda jestli tomu rozumím 😉 , jdu v pondělí, tak to tak nějak cca řekne.

lenka603
5. únor 2015

Ahoj holky, já jsem měla dostat menzes až teď v pátek, ale už v neděli se mi ukázaly II no a dneska ráno úplný dálnice 🙂 Na kontrolu jdu nejpozději z vás - až 23.2, tak snad bude vše OK a už bude srdíčko 🙂 Jinak zatím příznaky nic moc veliké, akorát že jsem těhu jsem poznala podle HLADU ale opravdu, teď už je to lěpší, ale jak se vajíčko zahnízďovalo, tak asi potřebovalo kalorie 🙂 Termín dle kalkulačky 15.10.2015 -hezký ne 🙂

lenka603
5. únor 2015

Ještě dotaz-není to nějak divné ,že se mi pozitivní test ukázal 6 dnů před 1.dnem očekávané menstruace? (Na druhý den byl pozitivní i odpoledne)

defs
autor
5. únor 2015

@lenka603 Ahoooj, není, já si test dělala 27.1. a MS měla dorazit 30.1. a taky už jsem měla ducha 😉 , druhej den byl ještě slabej a potomtoho 30. to už byla pěkná dálnice 😉 . Já to poznala podle toho, že mi černalo ucho od naušnice,což mi normálně nedělá a při těhu jsem tonuž zažila, tak mě napadlo , že si udělám test a byl tam ... duch jeden 🙂 , no a hrozně se mi chtělo furt čůrat, prý je to na začátku těhu hormonama 😉

rebesovi
5. únor 2015

teda holky, začíná se nám to tu pěkně rozjíždět 🙂 Je nás tu čím dál tím víc 🙂 Ona je teď i nějaká automatická skupina, když dáš termín porodu do svého nastavení, ale to se mi moc nelíbí. Neměly bychom si udělat nějakou uzavřenou skupinu a kdyžtak tam ostatní holky přidávat ??? My jsme to tak měly když jsem čekala naši první princeznu 🙂 Jinak mimochodem si to vůbec nedokážu představit. Malé je nyní 11´měsíců, minulé těhotenství jsem měla katastrofální, jelikož jsem za 1- přibrala 30 kg a za 2- jelikož jsem byla už od druhého měsíce šíleně oteklá a tak od pátého jsem v podstatě moc nemohla ani chodit kvůli těm otokům. Takže snad to nebude stejně. Jo a taky jsem chodila co půl hodinky na záchod 🙂 no a až se to narodí, tak si to taky zatím moc nedokážu představit, takto dvě děti brzo za sebou 🙂 Máte to taky tak některá ???

darkwitch
5. únor 2015

Ahoj holky ja k vam mozna prebehnu ze zarijovek podle ms mam sice termin 20.9. Ale to urcite nebude sedet a spíš budu mit termin kolem konce zari zacatku rijna a to bude pro me asi prijemnejsi tady mit poslední termin v diskuzi je hrozny 😀 všichni jsou tam tak napred a ještě napovidali 100 stranek nez jsem vubec zjistila ze jsem tehotna 😀
@rebesovi ja mam doma roční princeznu a asi to bude mazec

sssssisina
5. únor 2015

Ahojky holky,tak přesně ještě nevím kdy zda září či rijen .Jak se tu psalo tak mi to vypocetlo podle početí termín 20.9 tak uvidime. Hnizdecko už tam buduje a další kontrola je 13.2 tak jsem zvědavá zda už bude srdíčko ;) a jestli jedno nebo vice :D

tweeda
5. únor 2015

Ahoj 🙂, chci se zeptat jestli pocitujete neco zvlastniho v brise nebo vubec? Ja jsem citila, ze se tam neco deje a hlavne okolo pupiku obcas citila takovy "vrneni"...a to jsem citila i minule u toho biochemickyho tehotenstvi. No a dneska uz to prave necitim, takze jsem si zas udelala test a zda se mi, ze carka slabne..:(

tweeda
5. únor 2015

Citila jsem se jako druhy den po posilovani brisaku napr... a tedka uz ne
. Uz mam obavy, ze z toho zas nic nebude. Nejhorsi je vydrzet netestovat... neustalym testovanim se clovek ale zbytecne nervuje... priserny cekani..

polaks
5. únor 2015

Ahoj,skupina Říjnovky 2015 https://www.modrykonik.cz/group/5933/
@defs tiež štvrté,tak to sme na tom stejne,gratulujem

brokovich
5. únor 2015

Ahoj holčiny. Moc vám všem gratuluju!!! 🙂 Já jsem dle svých výpočtů 4tt+5. Test pozitivní druhý den meškání MS. Na první kontrolu jdu 20.2. Nemůžu se ani dočkat. Manžel to ještě neví, čekám na nějakou fotečku.. 🙂

linee
5. únor 2015

@tweeda ta uplne dole z dneska? nemam ten pocit, ze slábne, rekla bych, ze je silnejsi. Mozna se uz uhnízdilo. Ale musíš cekat, nic dalšího s tim nejde udelat. Jo, mimi uci trpelivosti🙂

tweeda
5. únor 2015

Jj, ze dneska... mozna ze je vsechno ok a jen zbytecne stresuju... dam toho 16tyho urcite vedet... a co ty pocity v brise.. citite neco?

darkwitch
5. únor 2015

@tweeda ja zadne priznaky nemam a nemela jsem ani u prvni tak klid a nepozoruj se takhle brzo mit priznaky ani nebudes...

tweeda
5. únor 2015

Ok..diky.

lat
5. únor 2015

ahoj holky, taky se k vám přidávám, jsem 4+5, na UZ už jsem byla u kamarádky už v úterý a byl tam gestační váček, tak ted jen doufám že všechno bude OK. Těhotenství sem tušila už před menstruací, strašně mně bolely prsa, teda hlavně bradavky, což trvalo až do pondělka, ale od pondělí už jsou skoro jako normální. Tak se bojím co z toho bude. Snažili jsme se otěhotnět skoro rok ☹ měly jste to s těma prsama takhle taky některá?

polaks
5. únor 2015

@lat JJ,u mňa to tiež trvalo len 3-4 dni a potom už nič...

rebesovi
5. únor 2015

@lat ahojky, mě prsa bolí neuvěřitelně. Měla jsem to tak i u prvního a druhého těhu. Bohužel první nevyšlo ☹ Mě to bolí tak, že i na noc si musím dávat sportovní podprdu 🙂
@tweeda opravdu se snaž na to moc nemyslet. Nemá to cenu ☹ Já jsem u prvního taky vše řešila a teď mě naštěstí zaměstnává malá. I když mi přijde, že ty dny do kontroly nějak neubíhají 🙂

lat
5. únor 2015

@polaks tak to děkuju za útěchu, snad to bude dobré

Sem začni psát odpověď...

Odešli